Jump to content
Dogomania

AgaG

Members
  • Posts

    11789
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    23

Everything posted by AgaG

  1. No trzeba go złapać i nie wystarczy wet w zwykłym gabinecie, ale operacja chirurgiczna w Krakowie by się przydała... juz mówiłam do Erki, że trzeba by go złapać i przewieźć.
  2. nie ma linku ani nic jeszcze wątku, niczego...... wiem to od erki z kielc. Pies czarny kudłaty zalękniony podchodzi pod dom jednej dziewczyny, która ma kilka swoich psów - po 21 po jedzenie. początkowo rzucała je mu, bo bał sie podejsć, teraz zaczął podchodzić. Wtedy zauwazyła, że ma kość na wierzchu i jedną łape w górze trzyma :shake:
  3. nastepny pies z kielc bezdomny ze złamaniem otwartym łapy - kości widać, grozi mu śmierć...:shake:
  4. przeniosłam tu Twoją fotę ze schronu black-sheep. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images4.fotosik.pl/104/af7633c080e08783.jpg[/IMG][/URL] ten rudy piesek jest podobny do Misia. Balck-sheep czy on jest na boksie suczek? jesli tak ja go dobrze kojarzę. Znalazłam go kiedyś przed schronem tulącego się do ludzi czekających na wejście za bramę. Mial obrozę z nr. schroniskowym. Okazao się, że własnie był w tym dniu wyprowadzany z kwarantanny i uciekł z boksów ogólnych przeciskajac się między prętami. Dlatego potem został wykastrowany i dany do bosku z gęstą siatką. To bardzo uroczy przemiły pies....pięknie chodzi na smyczy... dobrze byłoby go rozreklamowac.. tyle że na tych fotach widać glównie jego kolegę, a może to kolażanka?
  5. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images4.fotosik.pl/104/af7633c080e08783.jpg[/IMG][/URL]
  6. [quote name='AniaB']Olala, ale Murzynek/Zah po tej tułaczce to trafił na piernaty!! Niechże sie psiatko chociaż teraz na jakimś solidnym dywaniku wyspi!! A jak on teraz bedzie miał na imie?[/quote] jeszcze się pani nie zdecydowała, ale imię Murzyn jej się podoba:eviltong::eviltong: choć wie, ze nie jest "poprawnie politycznie". Na razie zostawiłam jej jego książeczkę bez zapisanej pierwszej strony, tam gdzie imię właśnie powinno figurować
  7. pani Jadzia juz do mnie dzwoniła. po moim wyjściu Murzyn troszkę piszczał, ale "siadłam koło niego i bardzo go przytulałam, głaskałam" - opowiadała mi pani. Zjadł potem i przyszedl podziękować do pokoju merdając, a potem zrobił myk myk i powędrował na dywanik w łazience, którą niewiadomo czemu sobie od razu upodobal...może dlatego, ze jest tam chłodno i ciemnawo, a on jeszcze nie czuje sie do końca bezpiecznie? ale wygladał na bardzo zadowolonego...kocykiem w pokoju na razie wzgardził, ale na dywanie też lubi spać. :multi::multi::multi::multi::multi:
  8. a jeszcze raz sobie wstawię: IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images3.fotosik.pl/141/e6469509919c6798.jpg[/IMG][/URL]
  9. bardzo się cieszę!!:multi::multi::multi::multi: HURRA!! widzę, że Murzyn ("syn" czy też "bliźniak" Zahira ma wspólną z zahirem cechę; znajduje innym psiakom domki:loveu:
  10. a denar z krakowskiego schronu? on jest łagodny i wilkowaty. ale jego foty sa tylko na stronie oficjalnej schronu ja ich nie mam...
  11. a teraz parę informacji: pani około 45 lat, kulturalna, miła, kochająca psy. mieszka sama, mieszkanko cichutkie w Krakowie czyściutkie blisko parku i blisko mnie, bierze urlop na trzy dni, by się Murzyn przyzwyczajał. Murzyn powitał ją przyjacielsko Szłyśmy na piechotkę, pani go prowadziła. czekał już kocyk, ale Murzynek troszkę się poprzechadzał, poprzytulał, pomerdał i myk myk zrobił do otwartej łazienki, położył się tam na dywaniku i spał.. wstał dopiero gdy wychodziłam. pani zachwycona jego mądrością, urodą i spokojem, bardzo czuła dla niego w słowach i gestach. Podpisała szczegółowy formularz adopcyjny i była bardzo zadowolona, że takie wymagania stawiamy. Kapać będziemy Murzyna za parę dni, bo na razie muszą do końca krople zadziałać na kleszcze i pchły, a jeszcze mu dziś jednego kleszcza wyjęłam. pani lubi spacery, rano go będzie brała na godzinę, potem po pracy i wieczorem. Plakat zobaczyła wczoraj. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: cud!!
  12. :multi::multi::multi::multi::multi::multi:[SIZE=4][COLOR=Magenta]Murzyn ma dom!!! HURRA!!!! HURRA!!!!! [SIZE=5][COLOR=Red]ogromnie dziekuję [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=6][COLOR=Magenta][COLOR=Red]ach21[/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Magenta][SIZE=5][COLOR=Red]która wydrukowała mi kilkaset plakatów w kolorze i nigdy nie odmawia mi pomocy!!! i działa natychmiast!!! Dla Ciebie:klacz::klacz::Rose::Rose::Rose::Rose::buzi::buzi::buzi::buzi::buzi: bardzo dziekuję [SIZE=6]Wellington[/SIZE] za transport i ogromną pomoc, kochanej wetce Kakuli za opiekę medyczną i ogromne zniżki oraz Black-sheep za allegro i wstawianie fot, Mefimej za przygotowanie plakatów w wersji do druku, a także tweety, Pati i raniji za pomoc w wieszaniu plakatów w zeszłym tygodniu i Kiwi za ostatnie ogłoszenie [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Magenta][SIZE=5][COLOR=Red]:buzi::buzi::buzi::buzi:[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Magenta] i oczywiście Mojej Mamie, która te tymczasy wytrzymuje. [COLOR=Black]Foty są, zaraz je wyślę Black-sheep[/COLOR] [/COLOR][/SIZE]
  13. najgłębsze wyrazy współczucia dla Wszystkich, którzy po niej płaczą.. straszne ! taka młoda kochana dziewczyna
  14. pani dzwoniła, że przyjeżdza... i pytała, czy nie za małe ma mieszkanie 32 metrów czy to Myrzynkowi wystarczy:lol::lol::lol::lol: no chyba się uda. małotego, z tych kontaktów plakatowych ma szansę mały Misio (rude cudo), które znalazła jagienka. dziewczyna młoda dzwoniła bo jej maila wysłałam tego małego i już go jedziedziś zobaczyć!! [SIZE=3]acha Murzyn wreszczie zrobił kupkę i całkiem sporo wczoraj zjadł wieczorem ryzu z mięsem. [/SIZE]
  15. z nerów nie usnę, ale z dogo schodzę, bo śpię z Murzynem dziś u Mamy.
  16. [quote name='Tweety']Agnieszko, moje dziecię wróciło z wakacji i zgłasza gotowość do pomocy,[/quote] bardzo chętnie ją zaanektuję!!!:evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti: roboty huk!!
  17. no nie chcę zapeszać, ale pani jest bardzo chętna i bardzo fajna... martwiła się, że pracuje.. i że by się nie czuł samotny prze te pare godzin, ale weźmie sobie wolne na pierwsze dni, pytała, co mu gotować i w ogóle się nie przejęła, gdy powiedziałam, że może wyć, piszczeć itd, że wył po przyjeździe... powiedziałam, tez o umowie itd.. pierwsz mnie zaprosiła.. czyli ona najpierw tu przyjeżdza, a potem idziemy do niej i to na piechotkę bo to niedaleko. Trzymajcie kciuki!!!!!! gdyby nie przyszła to by,m zwątpiła w swoją intuicję co do ludzi... ja uwazam, ze dla niego po tych przejściach taki dom byłby idealny.. jedna pani w średnim wieku, On się boi grupek ludzi, psy omija łukiem, ma sporo blizn pod sierścią i na pysku oraz łapach... oj przeszedł on dużo i powiedziałam tej pani, ze ma miec raj:lol: kciuków nie widzę:placz::placz::placz:
  18. opłacało się powieściś 400 plakatów teraz i kiedyś 400 bo to kontakt z plakatów!!!!!
  19. [COLOR=Red][SIZE=5]Prawie nie mogę w to uwierzyć, ale ,,,od jutra Murzyn (zah) chyba bedzie miał dom super pani mieszka w mieszkanku w Krakowie sama, pracuje, gadałyśmy godzinę. Jutro rano przyjeżdza do mojej mamy iidziemy na piechotę do jej domu, bo nie chce stresować pieska jazdą autobusem, czego może nie znać. Kciuki proszę trzymać.!!!!!!!acha są jezcze inni chetni, jesli Murzyna wydam będzie potrzebna jego "kopia":eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:[/SIZE][/COLOR]
  20. bardzo Ci dziękuję black-sheep za allegro, acha i on ma rozmiar średni :lol: nie wilczura, Majaa mi powiedziała, że to duży pies, a to maluszek prawie:evil_lol: Zawiesiłam poł Krakowa. Były trzy telefony z dzisiajszych plakatów. jedne panie (młode) uimówiły się na poniedxiałek na 16 obejrzeć psa. Oby były fajne...
  21. mar. gajko no i co? były sensowne telefony? napisz proszę Cię..
  22. DZISIEJSZY DZIEń POśWIECAM NA WIESZANIE PLAKATóW CZY KTOS SIę WYBIERA ZE MNą? PROSZę...
  23. Nikt tu prawie nie zagląda... Oj krakusy!:mad:
×
×
  • Create New...