-
Posts
11789 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
23
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AgaG
-
Kraków Moria rozpieszczona do niemozliwości szczęściara odeszła za TM
AgaG replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Pigwa nie jadła cztery dni po operacji. to normalne, a jak dojdzie do siebie to straty tłuszczyku odrobi. nie martw się. :lol: -
Nieoszczędzony przez życie i ludzi Murzyn już w nowym domku!
AgaG replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
Kiwi dziekuję :loveu:i jeszcze zmień przy rozmiarze: rozmiar nie wilczura tylko napisz średnich rozmiarów. -
Nieoszczędzony przez życie i ludzi Murzyn już w nowym domku!
AgaG replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
Dobrze... dziekuję Ci bardzo. biedny Bąbelek... :-( ojej zmarwiłam się.. a Patia umiesz wstawiać ogłoszenia w róznych miejscach w internecie sa takie miejsca jakiej www zwierzaki czy cos takiego... ja jestem indolentem w tej dziedzinie, a przydałoby się bardzo. a np. mogę tu podac plakat? zaraz to zrobię. Plakat Murzyna wg wzoru AgiG [B][URL="http://upload.miau.pl/2/818.doc"]http://upload.miau.pl/2/818.do[/URL][/B] __________________ -
Kraków TEO PO PRZEJŚCIACH CZEKA OD 2000 ROKU,POMOŻMY MU.ma dom
AgaG replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
niestety nic... ta sama bieda... :shake: -
Nieoszczędzony przez życie i ludzi Murzyn już w nowym domku!
AgaG replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
aukcję zostaw proszę :eviltong::eviltong: bo foty się różnią i imię i wszystko, a nóz to zwiększy szanse.. -
Nieoszczędzony przez życie i ludzi Murzyn już w nowym domku!
AgaG replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
i plus te foty: [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/1635/murzyn1ao9.jpg[/IMG]i jeszcze zmienić zamiast rozmiar wilczura (w cechach) - średnich rozmiarów (23 kilowy) [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/6067/murzyn2ti4.jpg[/IMG] -
Nieoszczędzony przez życie i ludzi Murzyn już w nowym domku!
AgaG replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
Blacksheep nie te foty !!!!! na litość tylko te szybciutko zmień!!!!proszę bo nici będę:evil_lol: w głównej roli ta fota [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/7921/murzynspifo6.jpg[/IMG] -
Nieoszczędzony przez życie i ludzi Murzyn już w nowym domku!
AgaG replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
Masz wielkie serce black-sheep i wielką cierpliwosć do AgiG:loveu::loveu:, ktora bynajmniej cierpliwa nie jest...i uparta jak holera i uparłam się, ze ten dom musi byc i już !!!!!!!!!i najlepszy jeszcze !!!!! -
Nieoszczędzony przez życie i ludzi Murzyn już w nowym domku!
AgaG replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
Black-sheep ja muszę lecieć do Zaha juniora. w kazdym razie tekst taki jak na plakacie pilus te formuły co zwykle, foty: dwie pierwsze ze strony 16, plus biedak na ziemi (do tego nawiązuje tekst, więc ta fota musi się wybijać dzięki wielkie... może na chwilę wejdę na dogo u Mamy, ale nie wiem, czy dam radę. acha i imię Zah I dodaj proszę: odrobaczony, odpchlony, nie demoluje, zachowuje czystość przy tych cechach. wielkie dzięki pisze chaotycznie, ale żyję w takim pędzie... -
Nieoszczędzony przez życie i ludzi Murzyn już w nowym domku!
AgaG replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgaG'][SIZE=3][COLOR=black]tekst na plakacik gotowy. proponuję dołączyć dwie foty; kto może plakacik tu zamieścić do pobierania? Bo ja nie umiem:oops: [/COLOR][/SIZE] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/7921/murzynspifo6.jpg[/IMG] [COLOR=#ff0000][SIZE=3]Bezdomny wilkowaty Murzyn w wielkiej potrzebie prosi: "weź mnie ze sobą" [/SIZE][/COLOR] [SIZE=3][COLOR=black]W swoim życiu nie zaznał nic dobrego. Nie raz był głodny, nie raz spragniony. [COLOR=darkred]Jego "właściciele" woleli bowiem pić niż opiekować się swym psem. [/COLOR][COLOR=sienna]W końcu musiał zamieszkać na ulicy. [/COLOR][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3]Spójrz: [/SIZE] [COLOR=purple][SIZE=3]z[/SIZE][SIZE=3]amiast kocyka we własnym domu ma dziurę w ziemi do spania...[/SIZE][/COLOR] [SIZE=3][COLOR=purple]przed słońcem i deszczem chronią go tylko gałęzie drzew... [/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=purple]ach gdyby mogły opowiedzieć, ile przeszedł ten pies..!!![/COLOR][/SIZE] Jeśli mu nie pomożesz, co go czeka?.. konanie z głodu? śmierć pod kołami samochodu? schronisko, gdzie będą go gryzły inne psy? On liczy na to, że przyjdziesz Ty... [SIZE=4][COLOR=red]Udowodnij, że miłość jest darem nieprzebranym, [/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=red]że bezdomny pies może stać się najbardziej kochanym...[/COLOR][/SIZE] Niech zło w jego życiu minie, niech się raz w końcu rozpłynie A Ty w zmian otrzymasz psie wierne spojrzenie, ogona merdanie, łap podawanie... [COLOR=red]On bardzo będzie wdzięczny, [/COLOR][SIZE=2][SIZE=3][COLOR=black][COLOR=red]do końca swego życia grzeczny.[/COLOR] [/COLOR][/SIZE][/SIZE] [SIZE=2] [/SIZE] [SIZE=3][COLOR=black][U]Cechy psa:[/U] [/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=black]- wiek 5 lat[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=black]- rozmiar - wilczura [/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=black]- pomimo krzywd doznanych od ludzi nie stracił do nich zaufania i wita ich z radością[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=black]- kocha dorosłych i dzieci [/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=black]- jest spokojny[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=black]- nie ma w sobie nawet odrobiny agresji[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=black]- lubi sie przytulac, dawać brzuszek do glaskania i spać...[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=black]Jeśli możesz wziąć tego pieska pod swój dach lub chcesz się włączyć w jego ratowanie, zadzwoń: tel: 012 412 02 31 i 0501 801 553; mail: [/COLOR][EMAIL="[email protected]"][COLOR=black][email protected][/COLOR][/EMAIL][/SIZE] [B][FONT=Arial][IMG]http://img108.imageshack.us/img108/7353/murzyn1malycm8.jpg[/IMG][/FONT][/B][/quote]BEZ TEJ FOTY BO ONA JEST W TAMTEJ AUKCJI -
Nieoszczędzony przez życie i ludzi Murzyn już w nowym domku!
AgaG replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
KASIA JEST TEKST ZARAZ TU WSTAWIę A FOTY DAJ TAKIE; SPIąCY NA ZIEMI I TE SPRZED PODROZY ZE STRONY 16. -
Nieoszczędzony przez życie i ludzi Murzyn już w nowym domku!
AgaG replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
ACHA JUTRO CHOćBYM PADłA WIESZAM PLAKATY KTO IDZIE ZE MNą? -
Nieoszczędzony przez życie i ludzi Murzyn już w nowym domku!
AgaG replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='black_sheep']Prosze na co się natknełam, dwa dni nie zagląda człowiek na dogo:evil_lol: Niezła historia. Murzyn, dziwne imię dla psa, ale dosyć częste[/quote] No i wołam na niego Zah:evil_lol::evil_lol: -
Nieoszczędzony przez życie i ludzi Murzyn już w nowym domku!
AgaG replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
[COLOR=Red][SIZE=4]Black-sheep Ty masz dobrą rękę: koty perskie, Grappa, ktoś się musi zgłosić, jak Ty wystawisz, bo masz farta:diabloti::evil_lol: a ja dla tego psa przeniosę nawet jakąś górę!!!:evil_lol::diabloti: [/SIZE][/COLOR] -
Nieoszczędzony przez życie i ludzi Murzyn już w nowym domku!
AgaG replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
najwyzej Majaa swoją zamknie!!! zaraz ją poproszę.. -
Nieoszczędzony przez życie i ludzi Murzyn już w nowym domku!
AgaG replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgaG']cZY Z NOWYMI FOTAMI I POD IMIENIEM ZAH mozna mu zrobić nowe allegro? Black-sheep? to co z plakatu plus te formuly najpierw zadzwoń itd to co zwykle dajesz ? [B][U]kasia błagam, bo sobie nie poradzę :placz::placz::placz:[/U][/B][/quote]:modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla: a tu jest gotowy tekst i foty na allegro plus mozna dodac foty tuz przed przed podróżą ze strony 16, te dwie pierwsze , no bo nie te z łózka!!!on ma robić biedne wraznei, a nie kanapowca tymczasowca!! acha i mozna jeszcze oddać: odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony bo to wkrótce będzie też- te szczepienia... -
Nieoszczędzony przez życie i ludzi Murzyn już w nowym domku!
AgaG replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
On przede wszystkikm tęskni za człowiekiem, za jego dotykiem, za milością... to slodki cudowny pies,,, juz bardzo ufny dzis mi nadsagtwial miejsca z kleszczami do wyjęcia brzuch do góry wywalał i łapy :loveu::loveu: -
Nieoszczędzony przez życie i ludzi Murzyn już w nowym domku!
AgaG replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
cZY Z NOWYMI FOTAMI I POD IMIENIEM ZAH mozna mu zrobić nowe allegro? Black-sheep? to co z plakatu plus te formuly najpierw zadzwoń itd to co zwykle dajesz ? [B][U]kasia błagam, bo sobie nie poradzę :placz::placz::placz:[/U][/B] -
Nieoszczędzony przez życie i ludzi Murzyn już w nowym domku!
AgaG replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
Tu nie o zaufanie chodzi bo obu Wam bardzo ufam i Pati i Tobie:loveu::loveu: tylko o czas, ja się muszę śpieszyć ze wszystkim, nowe foty to mozliwość doddania do allegro a ja z tym szukaniem domu musze się spieszyć i to bardzo...:lol: tymczas gdy ma się swoją czwórkę to nie żarty, a jak padne, to żadnemu juz psu nie pomogę:mad::mad::eviltong: -
Nieoszczędzony przez życie i ludzi Murzyn już w nowym domku!
AgaG replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
Plakat Murzyna wg wzoru AgiG [B][URL="http://upload.miau.pl/2/818.doc"]http://upload.miau.pl/2/818.do[/URL][/B] -
Nieoszczędzony przez życie i ludzi Murzyn już w nowym domku!
AgaG replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
ha ha drugi raz foty i bardzo dobrze!!!:eviltong::eviltong: Dzięki wielkie jestes kochana!!!już Patia wstawiła i nawet jej nie zdazyłam podziekować, co teraz czynię. patia dziekuję Tobie też , ale black-sheep powiedz mi czy Ty potrafisz znaleźć jego aukcję na allegro, bo majaa poda na nos od tych starchowickich bid, a ja mu chciałabym zrobisz taką swoją aukcję z namiarami na mnie... nie mam linku do tej aktualnej a jestem ciekawa bardzo...:oops: [SIZE=4]Bardzo proszę tez o powstawianie go wszedzie gdzie się da (nie znam tych adrsów a jest tego trochę np zwierzaki w krakowie itd. tekst z plakatu poniżej [/SIZE] -
Kraków Moria rozpieszczona do niemozliwości szczęściara odeszła za TM
AgaG replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
biedactwo maleńkie, ale z kazdym dniem będzie lepiej Jagienko!!:lol: uszka do góry Twoje i suni -
Powtórzę to, co napisała Kiwi "Dragon miałeś szczęscie, ze trafiłeś na mosii". Mong z krakowskiego schronu nie mial tyle szczęścia... weci odmówili jego panu uśpienia go...Mong wrócił do schroniska i jego życie to ponura wegetacja , ciągłe gryzienie się za ogon.. Oczywiscie nie zostanie uśpiony, bo dla niektórych nie komfort zycia psa jest wazny, ale to by się mogli wykazać jacy to niby są wspaniali, bo nie usypiają...
-
[quote name='mosii'] tak bardzo mi przykro Draguniu, że nie potrafiłam Ci pomóc........ biegaj kochanie szczesliwy, zdrowy po Tęczowych łąkach.......... i juz nic Cie nie boli......... nie musze już ściskac Twojej głowy aby uśmierzyc ból, nie płaczemy oboje po nocach z bezsilnośc, jestes juz szczesliwy...... zawsze bedę Cie kochać i pamietać do zobaczenia piesku.... do zobaczenia....... Kochana Mosii jestem z Tobą myślami...dobrze, że mu pomogłaś...nie można pozwolić by pies cierpiał bez sensu...teraz odpoczywa sobie na zielonej trawce///
-
Nieoszczędzony przez życie i ludzi Murzyn już w nowym domku!
AgaG replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Majaa']Więcej napiszę później, Ale Aga Murzyn / Zach był odrobaczany 2 x Drugi raz dwa lub 3 tygodnie temu. Będę w domu to sprawdzę[/quote] Acha to jeszcze sparwdź czym:lol: ja mu to w ksiązeczkę wpiszę, bo już ma założoną i wpisane to, co na razie kakula mu dała.