Jump to content
Dogomania

AgaG

Members
  • Posts

    11789
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    23

Everything posted by AgaG

  1. Czy ja dobrze wyczytałam? Zostanie u Was ?:loveu::loveu::loveu::loveu:
  2. [quote name='Kasie']Aga, to przelicz ile do adopcji idzie i też Ci wyjdzie ho ho ho :evil_lol: Tylko nie sumój finansów :razz: a własnie dziś zsumuję i trudno.... trudno... chciałam każdy kwit wklejać i paragony itd.. i jednak tylko zbieram do wglądu.. jak by ktos chciał to wyślę, a trochę tego będzie, więc można te kwity, faktury, rachunki zbierać i szybko kupka urośnie i na makulaturę się sprzeda i zawsze jeszcze coś wpłynie na psy ! grunt to operatywność !!:diabloti::diabloti::evil_lol:
  3. Ale psiaków mamy w hotelu my Krakusy hoho !!:evil_lol::evil_lol::evil_lol: plus tymczasy itd... ho ho ho!!!:diabloti:
  4. trzeba mu babysitera :loveu::cool3:a brat się kajał przynajmniej i obiecywal poprawę? :cool3:
  5. [quote name='andzia69']Agus - tak ładnie o nim piszesz,ze się :placz::placz::placz::placz::placz: ze wzruszenia!!!![/quote] Bo ja kocham go tak bardzo !!! tego pieseczka, który tyle przeszedł!! i jestem taka szczęśliwa, że on się dobrze czuje. W tych jego wielkich zlocistych oczach jest tyle miłości... tyle samo co w "bodzeniu" mnie głowką przez mojego staruszka Kasanowę, wylizywaniu mi uszu przez Huga, merdaniu Kropeczki i tuleniu się całej czwórki:loveu::loveu::loveu: zaraz właśnie biegnę na spacerki Kasanówka juz był na rączkach znoszony ślepuś mój kochany puszysty, teraz biegnę z Hugusiem i z Kropeczką do parku, no a potem zahirek idzie ze mną:loveu::loveu::loveu:
  6. Wiem Kiwi wiem o tych szwach,że wyciągnięte i ze kobiet naldal nie znosi nękam pana Tomka i mr.gajko bez przerwy telefonami jak tam moja kochana hmmm hmmm niedobra :mad::mad:Grubcia. dziekuję za plakatów wieszanie Trop. Patia ja Ci może zostawię w hotelu? może tak być? czy wolisz u tych swoich wetów? Bardzo dziekuję za pomoc. Plakaty są gotowe wydrukowane.
  7. ktoś może porozwieszać chociaż część plakatów? bardzo proszę.. Ciocia AgaG nie da rady wszystkiego sama
  8. [quote name='andzia69']To Zahirek został na stałe u Agi :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: :loveu::loveu::loveu::loveu: przepraszam - ale nie było mnie wśród "żywych" 2 mies. i teraz dopiero nadrabiam zaległosci! Wszystkiego naj naj naj w takim razie!!!!![/quote] A tak, został z czego Aga G bardzo się cieszy. Zahirzatko to cudowny pies. :loveu: :loveu: :loveu: Rano tak cudownie mnie wita, kładzie mi głowę na kolanach i tuli się, a potem mi w oczy patrzy i ja mu zawsze wtedy mówię: "no kocham Cię, uwielbiam". :loveu: :loveu: :loveu: jak skądś wracam, to wyczuwa mnie wczesniej i słyszę przez okno jak cichutko popiskuje, a potem jest tyle całusów psich i takie śliczne niesmiałe podskakiwanie, żeby czasem pańci nie przewrócić. Choc jestem bardzo zabiegana, to nigdy nie potrafię mu odmówić spacerku. Tak pięknie mnie prosi łapkę podając...najdłuższy spacerek ma wieczorem. idziemy do parku, a potem ja siadam na ławce i on znowu mi tę glowę na kolanach kładzie, a ja go przytulam i głaszczę. Jest tak wygłaskany, że mu się futerko mięciutkie zrobiło. na pieski na polu szczeka już:lol: bo pewny siebie jest teraz bardzo, ale zrozumiał, że staruszek Kasanowa to król w domu, Kropka to jego siostryczka a Hugo - zadziorny braciszek. :loveu: :loveu: :loveu:
  9. black-sheep tak jak Ci radziłam: dorób klucz do jego kojca. I jeszcze co chcę dodać: jeden klucz noś na szyji, a drugi daj w takie miejsce, o którym nikt nie wie, a Ty nie zapomnisz, że tam go schowałaś. Jak wychodzisz z domu czy nie możesz mieć Deniska pod kontrolą to naprawdę go zamknij, aby nikt z rodziny go czasem przez nieuwagę nie wypuścił. Wtedy Denis będzie bezpieczny a Ty spokojna. ja bym dorobiła taki klucz z patentem, żeby się włamać nie można było i wcale nie żartuję.:lol: Przecież Denis to Twój największy skarb!!!! a bratu twojemu przekaż, że ciotka Denisa AgaG jest na niego bardzo bardzo zła, że naraził zycie Denisa i swojej siostry:mad: :mad:
  10. :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: Hurra!!!!
  11. a może mu kasie kołnierz hiszpański zakładaj, o ile sa takie duże i długie kolnierze, bo np. jak Bungo mial kołnierz krótki to sobie łapę wkładał przodem do kołnierza i tez kombinowal, by opatrunek zdjąć...
  12. na dogo glównie ciotki a grubcia babeczek nie lubi i chyba dlatego tak rzadko jest odwiedzana... ciotki pomóżcie mi znaleźć dla niej domek!!! mam już troche plakatów gotowych, wydrukowanych przez ach21. idę rozwieszać w centrum Krakowa w sobotę i w niedzielę. czy ktoś pomoże?
  13. mar. gajko napisz proszę dokładnie, co mam powiedziec w programie o Ciapku i jego stanie zdrowia zwłaszczaco mu własciwie jest ? co weci uwazają?
  14. Foty lesnej i opisik wysłany do Gazety Wyborczej, Oby wydrukowali w poniedziałek. bardzo proszę o pomoc w wieszaniu plakatów!!! komu plakacik?
  15. szukamy kogoś kto chce ostrą panienkę po sterylce nielubiąca kobiet...:roll:
  16. Dzięki Jogi, a ja dziś też się dowiadywałam o zwierza tego. I tak Pani iwona nosi mu codziennie te nagródki , ktore zostawiam i przemawia do niej, ale grubcia no niestety nie lubi nadal kobiet. Za panem Tomkiem jest bardzo, ale on mówi, że w hotelu rzadko sa inni meżczyżni by przekonac się jak ze stosunkiem do innych panów. No ale sądząc z tego, jak pokochała doktora naszego , to będzie dobrze, gdy znajdzie Pana. :lol:
  17. No to Kiwi po egzaminie te smyczki przekaż, bo wcześniej Ci się przydadzą... na profesora....no a w jaki sposób to już jak uwązasz, ale w przypadku mężczyzn to smycz ogólnie nie jest niczym złym tytlko musi być krótka:diabloti::evil_lol:
  18. Bardzo bardzo się cieszę. Całusy dla kochanych ciotek, i dla Mosii jak zawsze szczególnie wielkie podziękowanie. Dobrze, że będzxie dokumentacja. Takie rzeczy nie mają prawa się zdarzać. Cioraz czesciej schroniska to umieralnie i wykańczalnie a nie azyle :-(
  19. Ciapek mam nadzieję pojedzie w piatek do "Kundla":lol:
  20. :multi::multi::multi: teraz musi być coraz lepiej!
  21. Jogi nie odpisała. ja będę mówic o Leśnej w "Kundlu". Poproszę o pomoc Magdę w reklamowaniu dziewczynki. :lol:
×
×
  • Create New...