-
Posts
11789 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
23
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AgaG
-
tak - koniecznie.... jak wrócę z psami i plukania łapy Bunga to zaczne coś pisać
-
AMICUSOWE MALAMUTY - piękne, uśmiechnięte. Saba się pożegnała ['].
AgaG replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
i dlaczego takich cacek nikt nie chce? starsze psy są takie kochane:loveu: -
Zgadzam się w 100 % moja propozycja niesienia go na "barana" do programu jest bardzo aktualna:lol: a jak tak się nie uda nim zaintersowac, to trzeba plakaciki zrobić. dziś padam, ale pomyslę o jakimś tekscie chwytającym za serce. Za długo czeka ten aniołek, a zima idzie.
-
Piękne fotki Patia, :loveu::loveu::loveu::iloveyou::buzi::buzi::buzi::buzi:ale coś on ma niepokój w oczach... widać wciąż te przejścia, które ma za sobą, ale tylko w spjrzeniu, bo jest tak piękny, puchaty, grubiutki, że nalezą sie słowa uznania mar. gajko, Luizie i Panu Tomkowi.
-
Prześliczna Gabi (z Łodzi) niestety odeszła.. (*)
AgaG replied to bonika's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
trzymajcie się dziewczyny, przykro i smutno....ja też chciałam jej pomóc. Był nawet moment, że państwo którzy wzieli zastanawiali się nad jej adopcją... Ale dobrze, ze stamtąd wyszła, że choć przez chwilkę miała domek -
a w jakiejś lecznicy u was żaden wet się nie zgodzi jej przetrzymać?
-
no bez zabrania jej stamtąd szanse ma żadne:-(.
-
jaki to schron? gdzie? suczka lezy w pozycji charajterystycznej dla zwierzat ciepiących... jest bardzo zrezygnowana :-(:-(
-
Acha no to dobrze!!! bo wtedy np. Mordka jechałaby w nogach (no chyba, ze Trop weźmie ją na tymczas:eviltong:) a co do dopasaownia psow, to jedna sunia musi być jako "przekładka' między samcami, żeby w studiu nie warczały psy sąsiednie
-
Prześliczna Gabi (z Łodzi) niestety odeszła.. (*)
AgaG replied to bonika's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No nie!! to jakiś koszmar!!!:placz::placz::placz: -
a np. jeden by sie w nogach zmiescił z przodu z pasazerem? bo do xeni wozika jeden duzy albo Bungo i jeden duzy (a małych to akurat nie mamy), choc do piątku to się zmienić może :roll:
-
no tak... ale samochodziki to na pewno będą w dużej liczbie potrzebne... Ania ile psów wejdzie do Twojego - samców? ja bym chciała bardzo Nortonka wziąć, choć oczywiście to mar. gajko będzie decydować, jaki domek dla niego chce i po programie wróci do hotelu, a mar. gajko sobie sprawdzi domek chętny o ile taki się trafi... Tylko Nortonka być może trzeba będzie wnieść do programu:lol::lol: bo on się boi wnętrz... ale długo pieseczek czeka na domek za dlugo... no i może Arta też z Kielc? gdyby Bungo nie jechał (gdyby odpukac był po zabiegu jakimś) to wtedy te dwa mogłyby jechać... plus Mordka. no chyba że mar. gajko chce próbowac z Ciapkiem?
-
pozdrowienia dla gwiazdora!!! i jego kochanej pańci :loveu::loveu:
-
koniecznie tylko kurczę fotek fajnych nie ma!! [SIZE=4]kto może zrobić foty piękne Nortonka? najlepsza metoda wypstrykac kilkaset i zawsze coś sie znajdzie. Tyle że na to, trzeba miec czas, a amicusy w hotelu sa zawalone robotą przy swoich podopiecznych. [/SIZE]
-
Kraków: Mix bokserka - znowu w schronisku, potrzebna pomoc!
AgaG replied to Trop's topic in Już w nowym domu
no jakąś sunię trzeba wziać:lol::diabloti: a "moja" grubcia to niestety odpada ze względu na stosunek do kobiet. :placz:psy trzeba porozdzielać sunią. Taki przekładaniec mały... -
Kraków-TIMBA odeszła w ramionach swojej kochanej pani [']
AgaG replied to black sheep's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dziekuję ach21:loveu::loveu::loveu: trzeba próbować.. Kiwuś gdzie się podziałaś? przeciez jeszcze pierwszej nawet nie ma:mad::mad: -
Kiwuś gdybyś dotarła to i tak byś mnie nie zastała... dziś byłam albo na polu z ktorymś z psów, albo w samochodzie z Bungiem, albo w kanciapoie Bunga, albo w gabinecie weterynaryjnym albo w aptece albo z telefonem w jednej łapie a z mięsem dla psów w drugiej.... na obiad zjadłam rodzynki (i to nie paczkę lecz jakąś resztkę, którą przez przypadek znalazłam) no AgaG ma pełne łapy roboty:mad::mad::placz::placz:
-
Kraków: Mix bokserka - znowu w schronisku, potrzebna pomoc!
AgaG replied to Trop's topic in Już w nowym domu
Weź ją weź na tymczas, a poza tym może uda się do "Kundla burego" w piatek ją wziać pokazać. W programie trzeba być o 18 najpóźniej.