-
Posts
11789 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
23
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AgaG
-
kto może jutro odebrac plakaty Eliota z biurowca BP na ul. Jasnogórskiej 1, (naprzeciwko Makro) na III piętrze jutro? bo potem Ach21 wyjeżdza?
-
[quote name='Perfi']a Xenia nie da rady? edit: moj chlop konczy o 17 moze po prostu zaczekam na niego troche?[/quote] Zaraz piszę do Xeni maila:loveu:
-
Na funduszu krakowskim było 102 złote, ale Ranija uzbierała 58. Mamy 160 Może to razdem wystarczy na sterylkę? Zobaczymy jak coś - założę z własnych...:lol: Acha mój małżonek zrobił taki druk do podziękowań...:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Zaraz prześlę Pati do wstawienia. Może róbmy takie podziękowania?
-
[SIZE=4]Czy ktoś może odebrać [COLOR=Red][U]jutro [/U][/COLOR] Perfi z malutką Mikrą po sterylce z gabinetu na Piłsudskiego? To będzie pewno po 17, ale poniewaz są poślizgi czasowe to ta osoba mogłaby czekać na telefon od perfi i wtedy podjechać? [/SIZE]
-
Kraków-TIMBA odeszła w ramionach swojej kochanej pani [']
AgaG replied to black sheep's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wyrzucam sobie, że wcześniej się nią nie zajęłam.... o tym, że jestv tak chora dowiedziałam się za późno...:-(:-(:-( -
Dostałam od mar, gajko takiego smsa: "nie odwioza Nortonka. Będa proóbowaki go oduczyć. długo gadaliśmy. Jak się nie da, to u nich poczeka" no czyli lepsze wieści, oby dali mu szansę.... może będzie tak jak z Rudkiem z Radomia? pan zadzonił, że chyba go odda, a za tydzien był już ukochanym ich psem. No mam nadzieję. :lol:
-
Asiu u Was to się zawsze z tymi psami tylko dobre rzeczy dzieją... Przekaż Eli, że prawdopodobnie już w ten piatek w dzienniku ukaze się ogłoszenie mojego Eliotka. Norton bowiem nie będzie jak na razie zwracany do hotelu. Mar. gajko rozmawiała z tymi ludźmi i obiecali go odzwyczac od duszenia kur. Miałam odstąpić kolejkę dla Nortona, ale w tej sytuacji Eliot może jakąś szanse otrzyma... Muszę pomyślec nad ogłoszeniem dla niego...
-
[quote name='black_sheep']Aga zna, bo sama go zakładała, ale proszę: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=21774[/URL][/quote] Aga ma tyle psów na głowie, że już zapomina :oops::oops:
-
Ludzie to ohydni egoiści. Każda trudność i pies - won. :shake::shake::shake::shake::-(:-(:-(:-(:-(
-
Black-sheep ten środek by, zmieniła. zamiast : Niestety, zdażyło się nieszczęście, na rodzinę spadł pech. Dopadły ich wszystkie możliwe nieszczęścia. Piesek stał się ciężarem, przestano go kochać, przestano się nim interesować. Więc jego pan, który zachował wobec niego.....itd napisz tak: Niestety gdy Jasyrkowi przybyło lat, stopniało uczucie jego państwa do niego. Choć czy ono w ogóle bylo? Gdyby właścicle Jasyra kochali go, nie zostałby potraktowany jak zużyty przedmiot, nigdy nie trafiłby do schroniska " ;):lol: Spędził tam.,, itd
-
Ruben ma dwa lata. Jest piękny. Wyborcza wydrukowała dziś jego zdjęcie (Camara dzięki:loveu: ale akurat z Borysem a nie z Agatem. ten Agat to wielki pechowiec. na razie telefon milczy.
-
Roziwieszanie plakatów psów szukajacych domu to ciągła potrzeba. bardzo prosimy osoby chętne o pomoc. !!!
-
Gdybym sadziła, że tak może się stać.. a teraz z wieści z domu tymczasowego. Eliot zachowuje się tu inaczej. Niestety obsikuje. na blakonie też zrobił fontannę do sasiadów. na smyczy wcale nie ciągnie Eli, dużo się bawi, aportuje, noc przespał spokojnie w w swoim łóżku. Kupy różne - na szczęście na polu.
-
Coraz gorzej się dzieje.... ludzie zwracają psy a my jesteśmy coraz bardziej bezradne.. to straszne... mam wszystkiego dość.
-
KRAKÓW - Birint - zostawiony bez słowa wyjaśnienia
AgaG replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
Pies nadal czeka w hotelu. Polecam go komu mogę, wysyłałam ostatnio foty jego i arta kilku osobom - bez rezultatu. :-( :-( -
[quote name='Perfi']mam taka prosbe - propozycje :) mnienowicie czy mozna wklejac tutaj w jednym miejscu linki do wszystkich krakowskich pwp ktorymi sie zajmujecie? :) bo nie chcialabym czegos przegapic ;)[/quote] perfi propozycja świetna. czy mogłabyś wysłac na pw zawiadomienia do wszystkich krakusów, że tu znajdą linki do psów w Krakowie na str, 1?
-
[COLOR=black][B]STAN KASY NA PSY krakowskie: Na "funduszu krakowskim" zostało 102, 5 zlotych. [/B]ale dodatkowo jak się dowiedzialam na [/COLOR][B]AFN zostaly przesuniete pieniazki z Misia Ponka na Jasyrka. Znajduja sie pod skarpeta " Jasyr Krk" - ostatnia pozycja:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=2278294&postcount=210"]http://www.dogomania.pl/forum/showpo...&postcount=210[/URL] [B]Jasyrku 170 pln - od Wszystkich Ciotek ktore pomagaly Misiowi dla Ciebie[/B]:loveu:
-
Połamana Sunia - Havana Szuka Domu!!! ma dom!
AgaG replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Hawna - znow nie pamietam czy ona jest duża czy średnia. mam kontrakt do dwóch osób, które byc może adoptują sunię młoda śednich rozmiarow. jest taka u was? (do mieszkania )