Jump to content
Dogomania

AgaG

Members
  • Posts

    11789
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    23

Everything posted by AgaG

  1. Kiwuś jeszcze powinnas dodać że to mokre futerko to po kąpieli :evil_lol: Timbunia czyściutka bardzo bardzo. Acha i podziekowania wielkie dla AniB ktora w tri migi zorganizowała leki przeciwbolowe w tabletkach od doktora naszego i szamponik i wszystko nam przywiozła :loveu::loveu::loveu: No a transporcik jak zawsze nieoceniona Wellington:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  2. No własnie, tylko za 3 dni jest dług. teraz jeszcze poproszę o wypalatę z funduszu na moje konto, bo w czwartek chcę przekazać pieniądze na operację doktorowi. Obawiam się, że fundusze będą jeszcze potrzebne. Pamiętając historię Pigwy do kosztów operacji dochodzą koszty kontoli, leczenia itd.
  3. Tak jak znajdę jej watek to podeslę link:lol: Nie muszę nawet szukać. Ona już jest w dziale szczęśliwców.
  4. a o której Ty jedziesz? bo mam pana chętengo na suczkę ze schroniska i umówiłam się z nim w schronisku o godzinie 11.
  5. To był jeden jedyny telefon i taki wspaniały...
  6. Znów miałam telefon od stróża. Sa zachwyceni Grubcią, Chodzi przy nodze, a jak się zamknie dzrwi od strozówki to drapie w nie łapą. :evil_lol:
  7. no własnie, nikt tu prawie się Eliotkiem nie interesuje :mad::mad: nie zapominajcie o nim!! miałam jechac do hotelu, ale no niestety dziś moje psy domowe musza być ważniejsze... Dzisiaj natomiast Wellington umówi termin operacji Eliota u doktora Kujawskiego.
  8. No ja juz paulus nie dziwię się,czemu Ty tyle na Bunga wpłacałeś. przecież pysio ma bardzo podobny do Dodo:loveu::loveu:
  9. był i znowu nic.... zerowy odzew...:-(:-(:-( jego plakatów trochę zostawiłam w hotelu dla Pati i mar. gajko. czekam na druk następnych
  10. :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: [SIZE=4]Timba ma cudowny dom z ogrodem u Pani, ktora kiedyś adoptowała sunię staruszkę niewidomą yśmyna jedno oczko ze schroniska i ma jeszcze dwa pieski. (w sumie teraz z Timbą są cztery pieski i dwa kotki).Zawiozła nas Wellington. Wykąpałyśmy sunię z Kiwi i jest sesja zdjeciowa w aparacie Kiwi. :loveu::loveu:[SIZE=2] To kontakt z ogloszenia w dzienniku polskim.Bardzo dziekuję pani Hani Rubczewskiej:loveu::loveu::loveu::loveu: Zadzonił jeden telefon i taki wspaniały od pani Aleksandry. a teraz wiadomości od doktora Słowińskiego: Guz Timby jest operacyjny. Wyniki krwi są w normie. W czwartek 5 października odbędzie sie operacja. teraz sunia ma podawane nowe leki, min antybiotyk i przeciwbólowe w tabletkach. Dziś poszło 17 złotych w sumie (szampon, leki) nie wiem. Black -sheep zmień tytuł, Timba ma dom, ale zbieramy na operację na czwartek Sunia była przeszczęśliwa... oby tylko nie denerowowała sie na Gozdziczka pieska który na nią trochę naskakuje:lol:
  11. ta Pani go nie weźmie bo jej rodzina się nie zgadza na drugiego psa... ręce jednak nie mogą nam opasć z bezsilności, tylko trzeba cos wymyślic..Jutro Ciaputek będzie w "Kundlu". napisałam też do Ach21 rozpaczliwego sms a z prośbą o druk plakatów. gdy wszystko zawdodzi to plakaty od Ach21 jeszcze skutkują... no więc trzeba probować...
  12. [quote name='moana']:sweetCyb: No właśnie, minął miesiąc od dnia, w którym pojechałyśmy z Jagienką zabrać wystaraszonego chudego Rudka z domu tymczasowego... Po miesiącu Rudek nadal chudziutki (ale z wielkim smakiem zajada wysokokaloryczną karmę więc to się pewnie niedługo zmieni :cool3: ) za to zrobił się już mocno pewny siebie... Z mojego aniołka diable cechy :diabloti: powolutku wychodzą. Chodzi dumny jak paw (no tak, jak mu wszyscy mówią, że on taki cudny to w końcu uwierzył ;) hihi) no i zaczepia niestety niektóre psy. Niby nieagresywnie, ale gwałtownie... Ale teraz już okres ochronny dla niego mija, więc zabiorę się za szkolenie ... :cool1: :grins:[/quote] Skąd ja to znam:evil_lol: zahirek tez zaczał na psy szczekać, ciagnąć na smyczy... bardzo dziwne:diabloti: a taki byl grzeczny..no coż, chyba za dużo go całuję
  13. Raf a Ty tu skąd? :evil_lol::eviltong: może się skusisz na tego cudaka. Formy nie ma takiej złej. VChodzi sprezyście, po kastracji wnetrostwa i odkarmieniu chłpka bedzie jak nowy... tylko on jest mniejszy niż Darsik bo do kolanka...
  14. ludzie niestety tacy są...nawet jak sa fajni to zawsze uwazają, że wiedzą lepiej, nie słuchają, co się do nich mówi...mogła ustawić hierarchię, nie zrobiła tego. Teraz boi się psa... niestety klasyczna sytuacja ludzi, którzy nie rozumieją charakteru psów (zwłaszcza niektórych). Pies lubi miec przywódcę, a jak go nie ma, sam nim postanawia zostać...
  15. na razie na Timbę poszło 110. ale na razie nie musimy wypłacać z AFN, bo pani Justyna dała mi 100 na psiaki. dziękujemy
  16. Kiwuś to tylko doktor może zdecydować.
  17. Zbieramy na Alarmowym Funduszu na życie :lol: z dopiskiem Timba Numer konta: 31 1140 2017 0000 4902 0527 0923 MultiBank Dorota Romaniuk Karabeli 4 m 97 01-313 Warszawa
  18. To raczej Grubci podziękuj:evil_lol::evil_lol: bo to z jej plakaciku kontakt.
  19. [B]Wydatki zdrowotne na Grubcię to 400 a na hotel - 300. Wplywy ze składek wyniosły 450 ale poza tym Erka :loveu: :loveu: załatwiła zwrot cześci kosztów na psy kieleckie z TOZ kieleckiego - 420 . .W tej sytuacji zostało 170 złotych z przeznaczeniem na hotel Borysa. [/B]
  20. Grubcia zmykaj do działu szczęśliwych psów
  21. Wyślij Pati:evil_lol: ja ją dręczę ostatnio :diabloti: Tibunia na tej fotce ma jeszcze łapkę przewizaną po badaniu krwi. od jutra będzie też zazywać antybiotyki, aby rozpędzić stan zapalny. no a przeciwbółowe to oczywiście. Zobaczymy, jak wyjdą badania i co postanowi doktor. No w kazdym razie gdyby jakiś zabieg mial być, to wtedy na kilka dni moja mama by się ulitowała na tymczas, bo to suka, więc nie ma problemu izolcji od jej psa. Byłoby nam łatwiej przewozić do doktora z Krakowa. na razie zapłaciłyśy 110 (Ania założyła 30) a 80 założyłam ja.
  22. W tych oczach jest błaganie o miłość i widac psią duszę tak piekną i bardzo skrzywdzoną:-(
  23. Patia dziekuję. Magda nakręci filmik o Grubci. Sunia będzie gwiazdą!!!:lol::lol::lol:
×
×
  • Create New...