-
Posts
11789 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
23
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AgaG
-
Kraków wszystkie szczeniaki z Kielc mają już domy. Są foty!
AgaG replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Kiwi karmę trzeba Już JUŻ zawozić albo do hotelu albo mar, gajko do pracy.... -
Kraków wszystkie szczeniaki z Kielc mają już domy. Są foty!
AgaG replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Nie wiem nic. napisz że chłopak ,,,, mało to szczeniaków w Kielcach najwyżej się nastepne przywiezie:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Kiwi przeczytaj o tej karmie wątku pomocowym:::: [COLOR=Magenta][SIZE=4]Gdy szczeniaków sześć, to nie ma co jeść!!!! (prawie już ) karma na cito potrzebna do hotelu!! [/SIZE][/COLOR] -
[COLOR=Red][SIZE=3]Własnie się dowpiedziałam, że szczeniaki z Kielc wszystko prawie zjadły!!!!! jest karama tylko na rano!!!! kto może kupić tę karmę Bento Cronen (np. na Placu na Stawach jest dostępna) i podrzucić mar, gajko do pracy (w centrum blisko jagielonki) lub od razu do hotelu???? HELP OCZYWIśCIE KASę zwrócimy. [/SIZE][/COLOR]
-
Kraków wszystkie szczeniaki z Kielc mają już domy. Są foty!
AgaG replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
[quote name='Camara'][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img105.imageshack.us/img105/3255/mb2dv0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img251.imageshack.us/img251/7981/mb3kz2.jpg[/IMG][/URL] a tak psiunie spędzają duuuużą cześć nocy :diabloti: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img257.imageshack.us/img257/4900/mb5dx5.jpg[/IMG][/URL] [B] Aga? nadal chcesz dołączyć do tego grona??? (bo szukam nocnej niani) [/B]:evil_lol:[/quote] HMMMM no pewno bym mogła, ale razem z moim stadkiem:diabloti: a zwłaszcza z Huguniem, który w lózeczku z pańcią spi. Hugo by porządku pilnował u Ciebie. Zjadłby oba szczeniaki :diabloti: -
Kraków-Protazy teraz Dodo miał tyle ran,teraz ma tylko szczęście :))
AgaG replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
jaki piękny!! jaki szczesliwy !! z własnym ogródkiem i zabaweczką -
Kraków wszystkie szczeniaki z Kielc mają już domy. Są foty!
AgaG replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
A o malwine to się będa bić przy takich fotkach słodziutkich :loveu::loveu: [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/icons/icon1.gif[/IMG] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img80.imageshack.us/img80/4446/4bh2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/1781/5za7.jpg[/IMG][/URL] Camara jak tak patrze na spiaca malwinkę, to sobie marze, abyś mnie czasowo adoptowała. :loveu::loveu: strasznie niewyspana jestem:diabloti: -
Kraków wszystkie szczeniaki z Kielc mają już domy. Są foty!
AgaG replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Kiwi tylko dopytaj Erkę, co do rozmiarów mam psiaków i na pewno te od mamy z nowotworem - z lotniska umieść też z mamą, aby było widac, że małe będą malutkie :evil_lol::loveu: -
Aktualne rozliczenia: Było: 50 od kolażanki Eli - mamy tymczasowej pani Eli Ka (wpłacone w dniu adocji Eliota) 100 - na leki Eliota - to zostało, bo Eliot ma dom. 50 - od właścicieli Eliota. Czyli było 200 a wydatki przeze mnie czynione to - kontrola Mikruni po sterylce plus antybiotyk u Kakuli(wizyta domowa) 30 złotych. Natomiast Kiwi zakładała ze swoich na karmę dla szczeniaków.
-
Aktualne rozliczenia: Było: 50 od pani Eli Ka (kolażanki Eli - mamy tymczasowej - (wpłacone w dniu adocji Eliota przez Elę) 100 - na leki Eliota od koleżnki JoSi - to zostało, bo Eliot ma dom. 50 - od nowych właścicieli Eliota. [B]Czyli było 200[/B] a[B] wydatki przeze mnie czynione to - kontrola Mikruni po sterylce plus antybiotyk u Kakuli(wizyta domowa) 30 złotych. Ale są jeszce pieniądze do zwrócenia Kiwi, która zakładała ze swoich na karmę dla szczeniaków i Wellington która zawoziła kotkę i też jej kupowała. [/B] [B]Widziałam wpłaty na AFN 25 złoty Mikrunia i 175 Jasyr. [/B] [U]czy ktoś może policzyć, ile na razie jestesmy winni za hotel Jasyra? oraz za hotel Charta? [/U] [B][COLOR=red][SIZE=3]Szukamy pilnie domów dla kotki 2 letniej i kotki 6 letniej. [/SIZE][/COLOR][/B] [B][SIZE=3][COLOR=red]jedna jest w hotelu. przydałyby się foty tej małej. [/COLOR][/SIZE][/B]
-
Kraków wszystkie szczeniaki z Kielc mają już domy. Są foty!
AgaG replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Kiwi i erka rozpoczynajcie identyfikacje: które to sunie, które pieski i trzeba imiona dac itd i jeszcze do książeczek to wpisac i posprawdzać terminy szczepień. To, co napisala Kiwi jest prawdą: my juz nie wiemy, co to znaczy normalne życie. PLAKAT TRzeba zrobić i tu wstawić i pojechac do schronu i powiesic tam i dać kontakty!!! może na Patię:evil_lol::evil_lol::evil_lol:? . -
[SIZE=4][COLOR=Red]Dzięki Eli- tymczasowej mamie naszych psów oraz Pawłowi i Asieq:iloveyou::iloveyou::iloveyou::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:[SIZE=2]dostałam świetny kontakt do sąsiadów Eli, którym właśnie zmarl pies. [/SIZE][/COLOR][/SIZE] [COLOR=Black]gdy czekałam z czako ktorego zawoziłam wczoraj do nowego domu, zadzwonił pan, pytajac o małe pieski ze schroniska. Powiedziałam, że szukam domu Rockowi, który zaczyna dziczeć a ma za sobą epizod glodu z powodu odpędzania od miski jeszcze wzeszlym roku, teraz zyje w ciągłym napięciu i ... jest brzydki.. i powiedziałam tez o Lolku. Ze on wciaz szczeka, ochrypnięty jest od tego i błaga błaga o dom od trzech lat, a nikt go nie chce. Z Lolkiem sie zawsze witałam przychodząc do schroniska, on lizał mnie po rekach zza krat i pytał, gdzie masz dom, a mi serce pękało..bo jego więzienie trwało od trzech lat. dziś państwo przyjachalin po mnie, pojechaliśmy do schroniska. Zobaczyli Lolka i nie chceli dalej iść....Pani płakala, pan szybko wyszedł i powiedział bierzemy go!!. [COLOR=Red][SIZE=4]Nie przeszkadzało im, że ma duże wyłysienia, że futerko przerzedzone na łapkach. Oświadczyli, że jest piękny, że gdyby go nie wzięli, to te jego smute oczy śniłyby im się co noc. [/SIZE][/COLOR]Lolek byl potwornie przerażony, usiłował z obrozy wyskoczyć. Pojechalismy najpierw na zakupy, bo powiedziałam, ze pies zwieje natychmiast. Zostawiłam go w samochodzie z jego pańcią i dopieralismy z panem (tak na oko) szeleczki z regulacją, kagańczyk oraz szamponik. Państwo bowiem powiedzieli, że nie wyobrażają sobie czekać z kąpielą przy takim stanie sierści. Wkrótce razm kąpalismy maleństwo w szamponiku antybakteryjnym i antygrzybicznym. Na niektórych fotach widać wilgotne jeszcze futerko, które piesek sobie wyciera w fotele. :loveu::loveu:Loluś od razu poczul się jak u siebie. zero szczekania, które trwalo non stop w schronisku, zero obsikiwania. Spodobały mu się kanapy, fotele i dywany oraz łozko na zamowienie z białym materacem, które na jednej z fot uwieczniłam:lol:. Cieszę się z tej adopcji jak dziecko. :loveu: Loluś mój szczęśliwY!! będzie odżywaniany super karmami, będzie miał swoich lekarzy i przede wszystkim milość ludzi, którzy wciąż są w domu. :loveu::loveu: Piesek mi podziękował buziakami, wskakiwaniem na kolana i cóż- ja abstynetka zagorzała nie odmówiłam kileszka nalewki za zdrowie Lolka!! Foty wysłałam do Perfi. [/COLOR]
-
Wspaniale wieści!!! kochany psiak!!! ja dobrze wiem, jak one psiaki poschroniskwe witają - cudownie jak nikt na świecie. Nie można ich nie uwielbiać. Może dlatego mój mąż oświadczyl mi dziś, że chciałby być malutką suczką (bp mu o Mikruni opowiadałam), żeby miec obiadki i łóżeczko do snu przygotowane. A tu nic z tego..na obiad niedzielny chleb z serem był i to AgaG czekała na kanapki. :diabloti:
-
Kraków-Protazy teraz Dodo miał tyle ran,teraz ma tylko szczęście :))
AgaG replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Kiwi tsk to bez komentarza zostawiłaś, ze jeszcze ktos by pomyśłał, że Paulus oddał Dodusia do schronu:evil_lol: a to tylko Ty działasz z fotami z takim prawie rocznym opóźnieniem:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: -
Fotę mam tylko jedną, bo mi zasilanie siadło. - wysłałam Perfi. Reszta w aparacie właścicieli, będę do nich dzwonić aby mi wysłali trochę prędzej :evil_lol: dziś rano pani dzwoniła, mówiąc kiedy termin kontroli ma no i o tym,że Eliot się bawi, chetnie i to bardzo je!!! . bardzo dobrze przyjął synka państwa. :loveu: Grają razem w piłkę w mieszkaniu. Jestem spokojna o niego. takiego domu chciałam dla tego cudownego psa. Inne kontakty z dziennika nie wypaliły. jeden pan majacy pieska małego zrezygnował w ogole nawet z rozmowy ze mną o adopcji, gdy się dowiedział, że Eliot ma dom. Druga pani chciała psa do pilnowania:mad::mad::mad::angryy:, trzecia pani obiecała dzwonić i milczy. natomiast mam fajny kontakt z plakatów Eliota - dom z ogrodem, jeden kot, pies zmarl niedawno. przekazałam ten kontakt mar., gajko dla Ciapka lub innego psa z hotelu, gdyby Ciapka nie chcieli. W przyszłym tygodniu mamy się umawiać w hotelu.
-
Kraków - zrezygnowany pudelek! Magik za TM ['] ;-(((((
AgaG replied to kiwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
a ja już myślałam, że dzisiajszy dzień był dobry, udany dla piesków (lolek ma dom) a tu takie wiesci straszne..:-(:-(:-(