-
Posts
11789 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
23
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AgaG
-
szukamy domu dla charta.
-
Kraków wszystkie szczeniaki z Kielc mają już domy. Są foty!
AgaG replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Wiem tylko tyle, że szczeniorki zamieniły samochod Wellington w klozecik a ubranie kiwi stało się znakomitym polem dla popisu, czym tu z pyszczków chlusnąć... -
[quote name='JoSi']Bardzo dziękuję za taką ilość zdjęć. Mam nadzieję, że darujecie mi nieudaną adopcję kochanego Eliota. Ja nie umiem sobie darować. Właśnie moja suczka leży razem z Fakirkiem na posłaniu Fakira. Cudny widok.[/quote] [COLOR=Red][SIZE=4]Tak miało być, a Eliot ma dom cudowny dom!!! JoSi uratowałaś następnego!!! Będę Ci zawsze wdzięczna za tego psa - za biednego Fakirka, a co do Eliota - pomogłas mu i dzieki Tobie wiedziałam, że nie pogodzi się z kotami i jakiego mieszkania mam mu szukać. :lol::lol::lol::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/SIZE][/COLOR]
-
Eliot ma dom. Taki, o jakim dla niego marzyłam. Ogromne mieszkanie w Krakowie z bardzo fajnymi, miłymi, wykształconymi i kulturalnymi ludźmi (małżeństwo plus 11 - letni syn). Pani tak bardzo go chciała, że mimo iż niektórzy dzwonili wcześniej wybrałam ten dom. Po rozmowie ze mną przyjechała do domu tymczasowego Eliota a po wysłuchaniu tysięcy rad Eli, Pawła i Asieq :evil_lol:, pojechalismy do jej mieszkania. Piesek mieszka w centrum Krakowa. Mi wyszła tylko jedna fotka, bo wszystko wypstrykałam na Mikrunię dziś wydawaną. Ale Pan robił zdjęcia i mi prześle na maila. Eliot czuje się dobrze w nowym domu, wiem, ze będzie kochany. Tak własnie chciałam: nie dom z ogrodem ale mieszkanie!!!, gdzie śpi blisko człowieka, gdzie do woli może gonić za piłeczkami a tu ma naprawdę miejsca bardzo dużo. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi::multi::multi:
-
Kraków wszystkie szczeniaki z Kielc mają już domy. Są foty!
AgaG replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/icons/icon1.gif[/IMG] Obiecane zdjęcia: [IMG]http://img46.imageshack.us/img46/306/zdj281cie002zx7.jpg[/IMG] [IMG]http://img157.imageshack.us/img157/1531/zdj281cie006ai3.jpg[/IMG] [IMG]http://img73.imageshack.us/img73/8661/zdj281cie011bh5.jpg[/IMG] -
Kraków wszystkie szczeniaki z Kielc mają już domy. Są foty!
AgaG replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img183.imageshack.us/img183/7973/111006seminaryjska8il6.jpg[/IMG][/URL] -
i Leon [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=22171&highlight=Krak%F3w+Leon[/url]
-
No to link Darsa do opracowania: :evil_lol: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=25998&highlight=Krak%F3w+Dars[/url]
-
Kraków wszystkie szczeniaki z Kielc mają już domy. Są foty!
AgaG replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
ich mama ma duzy nowotwór. Erka tam na miejscu będzie ją leczyć. Sczeniaczki nim trafiły do dziewczyn na działki mieszkały w dziurze na lotnisku pod Kielcami. -
Kraków wszystkie szczeniaki z Kielc mają już domy. Są foty!
AgaG replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
te śliczne tuptunie to dziewczynki czy chłopaki? :evil_lol: -
Kraków wszystkie szczeniaki z Kielc mają już domy. Są foty!
AgaG replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img245.imageshack.us/img245/5286/181006norazeszczeniakami1aw6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img245.imageshack.us/img245/6994/181006norazeszczeniakamilj7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img120.imageshack.us/img120/8439/181006sczeniakinorywo1.jpg[/IMG][/URL] -
Kraków wszystkie szczeniaki z Kielc mają już domy. Są foty!
AgaG replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
No jakie te szczeniorki które to które? ale ciocia Kiwi będzie miała dobrze, cała drogę będzie mogła takie słodzizny przytulać. Acha i jeszcze biora Fabię - wilczkowata paromięsięczną, bo na nią mamy chętnych. -
Pies który "kłusował" nadaje się tylko do mieszkania. Z posesji ucieknie i będzie polował. W Warszawie mamy duzo dogomaników. Np. Asiaf1 trzeba wziąc adre tych ludzi i poprosić Asię o kontrolę przedadopcyjną.
-
Sporo kochanych ślicznych szczeniaczków przyjeżdża jutro do Krakowa. 5 zamieszka w hoteliku a jeden biały przestraszony biduś u Camary. Kochana camara się zgodziła go gdzieś upchać. Erka poniewaz nie wiem o nich nic, to wklejcie mi to prosze ich foty, bo już domów zaczynam szukać.
-
czarna suczka MAMBA - zamieszkala w Wawie dzieki morisowej :)
AgaG replied to missieek's topic in Już w nowym domu
Doiewczyny jak macie jakiegoś u siebie Kraków + okolice, to podawajcie linki na pw. ja wtedy dam link do tego nasego krakowskiego wątku linkowo-pomocowego i plakatowego -
Pani Ola dzwoniła do mnie, że Lunia zostaje na zawsze!!! mąż nią zachwycony, siostra Pani też. "To takie cielątko kochane"- usłyszałam dziś. Sunia chodzi wszędzie za panią Olą. Koty się nadal tulą do niej. To najwspanialszy dom, do jakiego mogła trafić ta sunia, czekała na niego cztery lata, ale teraz jest najszczesliwszą, najbardziej kochana sunieczką!!:loveu::loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi::multi::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
-
Na razie nikt nie dzwonil, ale jeśli na domowy to byłam nieuchwytna. :evil_lol: