-
Posts
11789 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
23
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AgaG
-
Kraków wszystkie szczeniaki z Kielc mają już domy. Są foty!
AgaG replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Dziękuję pani Justynie za sponsorowanie karmy dla szczeniaków. przyjechała wcZoraj cała paka do hotelu już opłaconego jedzonka. -
Nie mammy transportu do "KUndla burego":-(:-(:-( co to będzie? Potrzvbny jutro ze wzgldu na korki i szczeniaki przydałby się wyjechać o 15. Co do psów to dwa możemy wziac na pewno: jasyra i drugiego. Mordę gdyby mogła Trop, ? Charta?
-
[SIZE=4][COLOR=Red]Zostawiam dziś połowę plakatów u Kakuli Gabinet nasze zwierzaki ul Na barciach 12/2 (Prądnik czerwony blisko centrum miasta) niedaleko od estakady na Opolskiej. [/COLOR][/SIZE]
-
Kraków wszystkie szczeniaki z Kielc mają już domy. Są foty!
AgaG replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
[COLOR=Red][SIZE=4]Od poniedziałkudo piątku konieczne jazdy codzienne do hotelu (z Luizą lub własnym transportem!! ustalmy dyżury!! bardzo proszę !!![/SIZE][/COLOR] -
[quote name='Perfi']chcialabym sprostowac [SIZE=4]plakatow nie ma na pilsudzkiego! sa tylko tam gdzie napisala AGAG! [SIZE=2]Aga w jakich godzinach mozna tam odebrac?[/SIZE] [/SIZE][/quote] Można do 18 odebrać, bo wtedy gabinet jest czynny. Tylko piszcie kto byl i wziął. W sobote gabinet tylko do 13, więc jak zostaną to je wezmę stamtąd. :loveu: Dziś otrzymałam 50 złotych od pani Justyny, ktorą prosiłam o pomoc dla C:loveu:Ciapka i szczeniaków. Tak więc wtej sytuacji tylko 30 zlotych dla Ciapka jest moje, a reszta od składkowiczów. Bardzo dziękuję.
-
Perfi ja dziś będe w centrum. i wezmę plakaty. Mogę zostawić w sklepie zoologicznym przy Piłsudskiego 30 jedną część, no nie wiem gfdzie jeszcze. zamierzam dziś trochę powieszać też. :evil_lol:
-
plakat szczeniakow do pobrania [URL="https://www.student.chemia.uj.edu.pl/%7Edcyktor/plakaty/Nowy%20Dokument%20programu%20Microsoft%20Word%20%20%285%29.doc"]tutaj[/URL] __________________
-
Plakat Ciapka z podmienionym zdjęciem do pobrania jest [URL="http://upload.miau.pl/2/5540.doc"]TU [/URL]
-
kto pomoze w reklamowaniu charta?
-
Kiedy kto może. :evil_lol: Plakaty naprawdę można wieszać pojedynczo, niekoniecznie we dwójkę.:evil_lol: Np. na latarniech i slupach przy przystankach. lepiej robić to taśmą klejącą, przpięcie pinezką powoduje szybsze zerwanie. częśc plakatów mogę zostawić w gabinecie kakuli, część dam mar. gajko i pati. sama zamierzam wieszać gdziekolwiek się znajdę. :lol:
-
Plakaty Ciapka przyniosła dziś Xenia. bardzo proszę o pomoc w wieszaniu. :loveu: Podaję aktualne rozliczenie: było u mnie 200 - 30 na kontrolę Mikruni. Dziś zwróciłam pieniądze założone przez Xenię za szczepienia dla szczeniaków z Kielc (100). u mnie teraz jest 70, ale jutro zamierzam wpłacić za karmę Ciapka 100. W tej sytuacji będzie -30. :shake:
-
Eliot przytył 3 kilo!!!!! waży 20 kilo!!! je kilka razy dziennie z wielkim apetytem, dziś był ze swoim państwem u doktora Kujawskiego. Szwy ściągnięte, Eliotek kwitnie!!! Bawi się pilka cały dzień HURRRA!!!!!!!!!! w weekend się wybieram:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: HURRA!!!!!!moje słoneczko!!!
-
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
AgaG replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
WKLEIłAM Ją DO NASZEGO WSPóLNEGO WATKU KRAKOWSKIEGO POMOCOWEGO. nA RAZIE TYLE MOGę ZROBIć...:-(:-( -
Kiwi ja ju,z nie daję rady... Ktoś musi pomóc.. Chart powinien mieć allegro...
-
Ręce opadają po prostu....:-(:-(:-(:-(
-
Kraków wszystkie szczeniaki z Kielc mają już domy. Są foty!
AgaG replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
SZCZENIAKI BĘDZIEMY WYDAWAć TYLKO w okolicy, aby mieć kontrolę nad wszystkim np. nad sterylkami. To w większości suczki jak podrosną muszą zostac wysterylizowane. -
Kraków wszystkie szczeniaki z Kielc mają już domy. Są foty!
AgaG replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Dziś mar. gajko mi dała posłuchać piszczenia szczeniaków przez telefon. Mówię wam coś niesamowitego.... aniołki :evil_lol::evil_lol: -
Kraków wszystkie szczeniaki z Kielc mają już domy. Są foty!
AgaG replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
[quote name='kiwi']kupilam im bento kronen 15 kilo w psim raju, zaplacilam 174 zl, dowoz do pracy do mar.gajko gratis,mam nadzieje ze odebrala i wszystko dotarlo, bo nie moge do niej zadzwonic jesli ktos moglby jej zapytac czy wszystko gra i napisac w watku to bede wdzieczna poza tym dostalam jedno zapytanie z allegro czy jednego szczeniaka moznaby dowiezc do piotrkowa trybunalskiego :roll:[/quote] [SIZE=5][COLOR=magenta]KARMA DOTARŁA DO MAR. GAJKO. DOSTAŁAM SMSA[/COLOR][/SIZE]