Jump to content
Dogomania

AgaG

Members
  • Posts

    11789
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    23

Everything posted by AgaG

  1. ale wieści cudowne!!!!!Pozdrawiamy szczesliwe stadko Oli:loveu::loveu::loveu::loveu: a Lununiu zyczymy wiele lat i zdrówka!!!
  2. Dziękuję pani Justynie za sponsorowanie karmy dla szczeniaków. przyjechała wcZoraj cała paka do hotelu już opłaconego jedzonka.
  3. Nie mammy transportu do "KUndla burego":-(:-(:-( co to będzie? Potrzvbny jutro ze wzgldu na korki i szczeniaki przydałby się wyjechać o 15. Co do psów to dwa możemy wziac na pewno: jasyra i drugiego. Mordę gdyby mogła Trop, ? Charta?
  4. [SIZE=4][COLOR=Red]Zostawiam dziś połowę plakatów u Kakuli Gabinet nasze zwierzaki ul Na barciach 12/2 (Prądnik czerwony blisko centrum miasta) niedaleko od estakady na Opolskiej. [/COLOR][/SIZE]
  5. [COLOR=Red][SIZE=4]Od poniedziałkudo piątku konieczne jazdy codzienne do hotelu (z Luizą lub własnym transportem!! ustalmy dyżury!! bardzo proszę !!![/SIZE][/COLOR]
  6. Plakaty są u mnie. Część zaniosłam Mar. gajko. zamierzam je wieszać od jutra, licząc na to, że w weekend ludzie mają wiecejc czasu i może ktos się zatrzyma i przeczyta. Niektóre już powiesiłam np. w lecznicy przy Piłsudskiego. Jagienko na Ciebie czekają u mnie i na innych chętnych też. :loveu:
  7. [quote name='Perfi']chcialabym sprostowac [SIZE=4]plakatow nie ma na pilsudzkiego! sa tylko tam gdzie napisala AGAG! [SIZE=2]Aga w jakich godzinach mozna tam odebrac?[/SIZE] [/SIZE][/quote] Można do 18 odebrać, bo wtedy gabinet jest czynny. Tylko piszcie kto byl i wziął. W sobote gabinet tylko do 13, więc jak zostaną to je wezmę stamtąd. :loveu: Dziś otrzymałam 50 złotych od pani Justyny, ktorą prosiłam o pomoc dla C:loveu:Ciapka i szczeniaków. Tak więc wtej sytuacji tylko 30 zlotych dla Ciapka jest moje, a reszta od składkowiczów. Bardzo dziękuję.
  8. Perfi ja dziś będe w centrum. i wezmę plakaty. Mogę zostawić w sklepie zoologicznym przy Piłsudskiego 30 jedną część, no nie wiem gfdzie jeszcze. zamierzam dziś trochę powieszać też. :evil_lol:
  9. plakat szczeniakow do pobrania [URL="https://www.student.chemia.uj.edu.pl/%7Edcyktor/plakaty/Nowy%20Dokument%20programu%20Microsoft%20Word%20%20%285%29.doc"]tutaj[/URL] __________________
  10. Plakat Ciapka z podmienionym zdjęciem do pobrania jest [URL="http://upload.miau.pl/2/5540.doc"]TU [/URL]
  11. kto pomoze w reklamowaniu charta?
  12. tak. nie ma wiekszej radości w życiu niż szczęście kogoś tak niegdyś nieszczęśliwego i zapomnianego i chorego.
  13. Kiedy kto może. :evil_lol: Plakaty naprawdę można wieszać pojedynczo, niekoniecznie we dwójkę.:evil_lol: Np. na latarniech i slupach przy przystankach. lepiej robić to taśmą klejącą, przpięcie pinezką powoduje szybsze zerwanie. częśc plakatów mogę zostawić w gabinecie kakuli, część dam mar. gajko i pati. sama zamierzam wieszać gdziekolwiek się znajdę. :lol:
  14. Ciapek potrzebuje karmy Rojal Canin intestinal, która nie jest tania. proszę o pomoc w jego imieniu.
  15. Plakaty Ciapka przyniosła dziś Xenia. bardzo proszę o pomoc w wieszaniu. :loveu: Podaję aktualne rozliczenie: było u mnie 200 - 30 na kontrolę Mikruni. Dziś zwróciłam pieniądze założone przez Xenię za szczepienia dla szczeniaków z Kielc (100). u mnie teraz jest 70, ale jutro zamierzam wpłacić za karmę Ciapka 100. W tej sytuacji będzie -30. :shake:
  16. Eliot przytył 3 kilo!!!!! waży 20 kilo!!! je kilka razy dziennie z wielkim apetytem, dziś był ze swoim państwem u doktora Kujawskiego. Szwy ściągnięte, Eliotek kwitnie!!! Bawi się pilka cały dzień HURRRA!!!!!!!!!! w weekend się wybieram:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: HURRA!!!!!!moje słoneczko!!!
  17. po prostu ideał!!!:loveu: :loveu: :loveu:
  18. WKLEIłAM Ją DO NASZEGO WSPóLNEGO WATKU KRAKOWSKIEGO POMOCOWEGO. nA RAZIE TYLE MOGę ZROBIć...:-(:-(
  19. Kiwi ja ju,z nie daję rady... Ktoś musi pomóc.. Chart powinien mieć allegro...
  20. Ręce opadają po prostu....:-(:-(:-(:-(
  21. SZCZENIAKI BĘDZIEMY WYDAWAć TYLKO w okolicy, aby mieć kontrolę nad wszystkim np. nad sterylkami. To w większości suczki jak podrosną muszą zostac wysterylizowane.
  22. Pan dZwonił, że Loluś cos paetyciku nie ma. pognali dso swoich wetów dziś. mam nadzieję, ze to tylko styares adaptacyjny albo skutki obżarstwa w pierwszym dniu w nowym domu. :lol:
  23. Dziś mar. gajko mi dała posłuchać piszczenia szczeniaków przez telefon. Mówię wam coś niesamowitego.... aniołki :evil_lol::evil_lol:
  24. Jaki Eliot jest szczęśliwy i bezpieczny!!! No nareszcie!!! Paulus dzieki za wklejenie fot i wycięcie z pierwszej foty mojego opuchniętego po operacji pyska:evil_lol:
  25. [quote name='kiwi']kupilam im bento kronen 15 kilo w psim raju, zaplacilam 174 zl, dowoz do pracy do mar.gajko gratis,mam nadzieje ze odebrala i wszystko dotarlo, bo nie moge do niej zadzwonic jesli ktos moglby jej zapytac czy wszystko gra i napisac w watku to bede wdzieczna poza tym dostalam jedno zapytanie z allegro czy jednego szczeniaka moznaby dowiezc do piotrkowa trybunalskiego :roll:[/quote] [SIZE=5][COLOR=magenta]KARMA DOTARŁA DO MAR. GAJKO. DOSTAŁAM SMSA[/COLOR][/SIZE]
×
×
  • Create New...