-
Posts
19428 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
7
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mazowszanka13
-
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
Mazowszanka13 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja się pozachwycam! Piękny pies.W domowych warunkach wypiekniał i odmłodniał. Tylko te oczka smutne. A fotograf wielce utalentowany:lol: -
Karo i Pik (obecnie Korek) już w DS!!!!!
Mazowszanka13 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Palety na wsi nie zmarnują się.Poczekają na swój czas. Życzę powodzenia w akcji. Ważne,że ci ludzie chcą z Tobą rozmawiać. -
Karo i Pik (obecnie Korek) już w DS!!!!!
Mazowszanka13 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Okazało się,że mój syn jedzie w sobotę na wieś. W związku z tym mam zapytanie czy palety są nadal potrzebne? -
Karo i Pik (obecnie Korek) już w DS!!!!!
Mazowszanka13 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę,że mogłam choć trochę pomóc.;) -
Tika w nowym domu! Dzięki Cioci Malagos!! :):)
Mazowszanka13 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Może te poświąteczne adopcje będą bardziej przemyślane? -
Karo i Pik (obecnie Korek) już w DS!!!!!
Mazowszanka13 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Jest ładna pogoda,więc przejdę się jutro po okolicy może coś znajdę. Niestety nie jadę na wieś w najbliższym czasie,bo bym je przywiozła do Warszawy z powrotem. -
Karo i Pik (obecnie Korek) już w DS!!!!!
Mazowszanka13 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Trafiłam na ten wątek niejako post factum,bo pieski mają już domy.Ale widzę,że jeszcze mogę się przydać. Jako podesty najlepsze,bo darmowe,są palety,Nie wszystkie są ażurowe,bywają też pełne lub półpełne.Swojego czasu zebrałam parę takich palet walających się na tyłach Tesco i na mojej psiej łączce.Niestety,wywiozłam wszystkie na wieś,bo mam wobec nich pewne plany.Ale porozglądam się jeszcze podczas psich spacerów. Napisz mi,Ewo,jakiej wielkości jest ta nieocieplona buda i czy jest złożona?Ja potrzebuję budę na wieś na sezon letni,a więc ocieplenie nie jest konieczne. Ewentualnie bym ją od Ciebie odkupiła. A na koniec,gdyby potrzebna była pomoc przy tachaniu bud to służę swoją osobą. -
LIKWIDACJA PSEUDO W WIEKOPOLSCE - KOSZMAR potrzebna pomoc!!!!
Mazowszanka13 replied to Agnes_Jot's topic in Już w nowym domu
Sprawdzcie tym biedakom chipy,bo może niektóre pochodzą z kradzieży. W końcu pseudo to człowiek oszczędny i zaradny. -
LIKWIDACJA PSEUDO W WIEKOPOLSCE - KOSZMAR potrzebna pomoc!!!!
Mazowszanka13 replied to Agnes_Jot's topic in Już w nowym domu
Niektórzy oferują sprzedaż szczeniaków z dostawą do domu. Nie to,że tanio to i jechać nie trzeba. Sama okazja i psem"rasowym"można się przed sąsiadem pochwalić. Chyba najskuteczniejszym sposobem na tych ssynów jest nasłanie Urzędu Skarbowego. -
Tika w nowym domu! Dzięki Cioci Malagos!! :):)
Mazowszanka13 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Klaudus__'][I]A Mazowszanka może wizyty robi??:P[/I][/QUOTE] Mogę zrobić. -
ONEK Niko już w DS mocno TRZYMAMY KCIUKI!
Mazowszanka13 replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
I taki przystojniaczek był bezdomny. -
Tika w nowym domu! Dzięki Cioci Malagos!! :):)
Mazowszanka13 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Te psy w domach tymczasowych mają za dobrze. Towarzystwo innych psów,długie,interesujące spacery,a potem w swoim,nowym domu nuda i zaczynają się problemy. -
Ale się porobiło. Ja miałam podobny problem z moja Luką,którą przygarnełam gdy miała 8 miesięcy. Luka była (i jest nadal) psem bojażliwym,stojącym zawsze najniżej w hierarchii. Gdy zorientowała się,że nasz syn(20 lat )troche się jej boi,zaczeła na niego z daleko warczeć jakby chciała zepchnąć go na niższą pozycję. Powiedziałam parę razy NIE WOLNO i pomogło(Luka jest bardzo karnym psem).Teraz wita go jak szalona. Współczuję Ci,Malagos,że aż dwie adopcje i to naraz są pod znakiem zapytania.Może jednak się ułoży.
-
Tika w nowym domu! Dzięki Cioci Malagos!! :):)
Mazowszanka13 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Nie dziwię się Tice,że rozrabiała U Ciebie miała ogród,psie towarzystwo.Nie miała czasu się nudzić. Ja też miałam podobny problem:pies u mnie grzeczny,bo inne psy i swoboda a w nowym domu klapa.Demolka i kupa na dywanie. Wszystko zależy od nastawienia nowych właścicieli i ich umiejętności. Może należy Tice szukać miejsca u ludzi,którzy mieli juz psy i są w stanie wiele znieść tak jak my dogomaniacy. Życzę powodzenia! -
Szczebrzeszyn- pomocy! uratujmy serce psiaczka bezimiennego!
Mazowszanka13 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Bardziej zdenerwowałam się postawą policji niż wiadomością o kolejnych dręczycielach,bo od policji należałoby spodziewać się więcej niż od zwykłych prymitywów. Biedne psy. -
Też tak myślę,że rasowe psy trzeba musowo kastrować przed adopcją,bo pseudo to chyba gorsze od bezdomności szczególnie dla suczek. Może to co powiem nie wszystkim się spodoba ale uwazam,że zdwojga złego bezdomność jest lepsza niż pseudo czy schron mordownia. I smutne jest to,że w niektórych prywatnych przytuliskach psy spędzają dnie na łańcuchach lub w małych betonowych boksach. Wiem,wiem brak pieniędzy.