Jump to content
Dogomania

Mazowszanka13

Members
  • Posts

    19428
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Mazowszanka13

  1. A czy nie można tej babce zaproponować na wymianę jakiegoś innego psa? Jakiegoś wiejskiego,odpornego kundelka o odpowiedniej sierści nie wymagającej żadnej pracy(sierść wilczasta). W schroniskach i na ulicach pełno takich psów. Taka rasowa,delikatna sunia naprawdę nie dla niej.
  2. Ja się pozachwycam! Piękny pies.W domowych warunkach wypiekniał i odmłodniał. Tylko te oczka smutne. A fotograf wielce utalentowany:lol:
  3. Palety na wsi nie zmarnują się.Poczekają na swój czas. Życzę powodzenia w akcji. Ważne,że ci ludzie chcą z Tobą rozmawiać.
  4. Okazało się,że mój syn jedzie w sobotę na wieś. W związku z tym mam zapytanie czy palety są nadal potrzebne?
  5. Bardzo się cieszę,że mogłam choć trochę pomóc.;)
  6. Może te poświąteczne adopcje będą bardziej przemyślane?
  7. Jest ładna pogoda,więc przejdę się jutro po okolicy może coś znajdę. Niestety nie jadę na wieś w najbliższym czasie,bo bym je przywiozła do Warszawy z powrotem.
  8. Trafiłam na ten wątek niejako post factum,bo pieski mają już domy.Ale widzę,że jeszcze mogę się przydać. Jako podesty najlepsze,bo darmowe,są palety,Nie wszystkie są ażurowe,bywają też pełne lub półpełne.Swojego czasu zebrałam parę takich palet walających się na tyłach Tesco i na mojej psiej łączce.Niestety,wywiozłam wszystkie na wieś,bo mam wobec nich pewne plany.Ale porozglądam się jeszcze podczas psich spacerów. Napisz mi,Ewo,jakiej wielkości jest ta nieocieplona buda i czy jest złożona?Ja potrzebuję budę na wieś na sezon letni,a więc ocieplenie nie jest konieczne. Ewentualnie bym ją od Ciebie odkupiła. A na koniec,gdyby potrzebna była pomoc przy tachaniu bud to służę swoją osobą.
  9. Kurcze,to zły czas dla maluszków,bo pójdą jako prezenty gwiazdkowe. Oby nie.
  10. Sprawdzcie tym biedakom chipy,bo może niektóre pochodzą z kradzieży. W końcu pseudo to człowiek oszczędny i zaradny.
  11. Ja jeszcze nie umiem robić ogłoszeń.
  12. Niektórzy oferują sprzedaż szczeniaków z dostawą do domu. Nie to,że tanio to i jechać nie trzeba. Sama okazja i psem"rasowym"można się przed sąsiadem pochwalić. Chyba najskuteczniejszym sposobem na tych ssynów jest nasłanie Urzędu Skarbowego.
  13. [quote name='Klaudus__'][I]A Mazowszanka może wizyty robi??:P[/I][/QUOTE] Mogę zrobić.
  14. Z tego co wiem,przemieszkujac sezonowo na wsi,ludzie najbardziej boja się podpalenia. Nawet gdy krzywda dzieje się człowiekowi to nikt nie wtrąca się bojąc się zemsty. Dlatego jestem pełna podziwu dla ludzi,którzy mają odwagę zgłosić przypadki dręczonych zwierząt mieszkając za płotem.
  15. I taki przystojniaczek był bezdomny.
  16. Te psy w domach tymczasowych mają za dobrze. Towarzystwo innych psów,długie,interesujące spacery,a potem w swoim,nowym domu nuda i zaczynają się problemy.
  17. Ale się porobiło. Ja miałam podobny problem z moja Luką,którą przygarnełam gdy miała 8 miesięcy. Luka była (i jest nadal) psem bojażliwym,stojącym zawsze najniżej w hierarchii. Gdy zorientowała się,że nasz syn(20 lat )troche się jej boi,zaczeła na niego z daleko warczeć jakby chciała zepchnąć go na niższą pozycję. Powiedziałam parę razy NIE WOLNO i pomogło(Luka jest bardzo karnym psem).Teraz wita go jak szalona. Współczuję Ci,Malagos,że aż dwie adopcje i to naraz są pod znakiem zapytania.Może jednak się ułoży.
  18. [quote name='sylwija']udało się namierzyć?[/QUOTE] Właśnie.Taka cisza na wątku. Czy coś wiadomo?
  19. Mamuśka uwolniona od dziada od razu wyprzystojniala.Maluszki tez cudne ale nie mogę się ich doliczyć. A te dwa z reklamówki też tu są?
  20. Nie dziwię się Tice,że rozrabiała U Ciebie miała ogród,psie towarzystwo.Nie miała czasu się nudzić. Ja też miałam podobny problem:pies u mnie grzeczny,bo inne psy i swoboda a w nowym domu klapa.Demolka i kupa na dywanie. Wszystko zależy od nastawienia nowych właścicieli i ich umiejętności. Może należy Tice szukać miejsca u ludzi,którzy mieli juz psy i są w stanie wiele znieść tak jak my dogomaniacy. Życzę powodzenia!
  21. Bardziej zdenerwowałam się postawą policji niż wiadomością o kolejnych dręczycielach,bo od policji należałoby spodziewać się więcej niż od zwykłych prymitywów. Biedne psy.
  22. Przelałam dzisiaj 30 zlł na dobry początek. A od stycznia po 10 miesięcznie.
  23. Też tak myślę,że rasowe psy trzeba musowo kastrować przed adopcją,bo pseudo to chyba gorsze od bezdomności szczególnie dla suczek. Może to co powiem nie wszystkim się spodoba ale uwazam,że zdwojga złego bezdomność jest lepsza niż pseudo czy schron mordownia. I smutne jest to,że w niektórych prywatnych przytuliskach psy spędzają dnie na łańcuchach lub w małych betonowych boksach. Wiem,wiem brak pieniędzy.
  24. Wiem,że to niewiele,ale mogę zadeklarować 10 zł stałej. Dajcie znać gdzie wpłacać i od kiedy.
×
×
  • Create New...