Jump to content
Dogomania

Mazowszanka13

Members
  • Posts

    19428
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Mazowszanka13

  1. BELLA zaprasza na bazarek [COLOR=darkgreen]MINI BAZAREK JABŁKOWY![/COLOR]
  2. Niko to kawał psa, zmężniał bardzo. Świetny pies do pilnowania posesji. A zdjęcia jak zwykle piękne :)
  3. Króliś świetny i te psie zaloty(?). A mój,niestety, stwierdził, że 11 lat na tej ziemi mu wystarczy i odszedł za TM. :-( Wszystko trwało 5 minut. Ale się biedaczek przynajmniej nie męczył.
  4. [quote name='ata']Dobrze, że coraz więcej ludzi tu zagląda ;)[/QUOTE] To dzięki PW. Nie będę czekać aż mój podopieczny pójdzie do domu i już teraz zadeklaruję 10 zł. Na czyje konto wysyłać i do którego każdego miesiąca? Jeśli to ostatnie ma jakieś znaczenie.
  5. Paczka przyszła ale z Pułtuska !
  6. To kiedy będziemy podziwiać Milkę na tej stronie ?
  7. Mam pytanie. Czy na faceta, który sprzedaje na targu szczeniaka można, w świetle nowej ustawy, nasłać policję ?
  8. [quote name='gallegro']Rzeczywiście widać wyraźną poprawę. Śliczna panienka. Az się łezka w oku kręci...[/QUOTE] Niech się nie kręci, bo właśnie na jej miejsce przybył Wam nowy lokator. Równie piękny :)
  9. Ja też zaglądam do biedaczka :) A Ty, Agatko znasz rodziców tych bachorów co woziły psa na sankach ?
  10. Na dodatek ruch się robi na bazarku ! :)
  11. [quote name='ewu']Paczka poszła, mąż żyje:))))))[/QUOTE] Dzisiaj dostałam awizo. Ciekawe na co? Twoją paczkę czy długo wyczekiwane dywaniki dla psów od Ewy Gonzales? Jutro rano dowiem się.
  12. Zapiszę sobie.
  13. Zapraszam na mój nowy bazarek [COLOR=green]MINI BAZAREK JABŁKOWY [/COLOR],adres w podpisie :) Czy słać już pieniądze na hotelik ?
  14. Miejmy nadzieję, że zapomniał co złe :) A ja zapraszam na mój nowy bazarek w podpisie.
  15. Zapraszam na mój [COLOR=green]MINI BAZAREK JABŁKOWY ![/COLOR] Adres w podpisie :)
  16. Zapraszam na mój MINI BAZAREK JABŁKOWY Adres w podpisie. I pozdrowienia dla przystojniaczka, oczywiście. :)
  17. Zapraszam wielbicieli czekoladki na mój [COLOR=darkgreen]MINI BAZAREK JABŁKOWY ![/COLOR] Adres w podpisie.
  18. O jaka Tika ładna na tych zdjęciach :) A ja zapraszam na mój [COLOR=darkgreen]MINI BAZAREK JABŁKOWY[/COLOR] tym razem w 100 % samodzielny ! adres w podpisie.
  19. [IMG]http://img543.imageshack.us/img543/7159/championq.jpg[/IMG]Zapraszam wszystkich wielbicieli BELLI NA BAZAREK JEJ POŚWIĘCONY: [url]www.dogomania.pl/threads/221223-MINI-BAZAREK-JABŁKOWY-DLA-BELLI-Z-PUŁTUSKA-do-23-stycznia-21.00[/url] Pomóżcie, kochani, Belli : kupujcie, podnoście, rozsyłajcie zaproszenia.
  20. To może Miron zostaw go sobie? I będzie po kłopocie.;)
  21. [quote name='kasia mierzejewska']Podnoszę do góry - znowu Bella sama została:([/QUOTE] Nie została sama, ja o niej pamiętam i obmyślam bazarek.:) Tylko się z tym uporam, bo przede mną rozliczenia i wysyłki. A robię to pierwszy raz.
  22. [quote name='inga.mm']czemu nie okręcisz filmów? oglądanie w pozycji leżącej nie jest najwygodniejsze...[/QUOTE] Tak, tak ,bo mi się szyja "wygła".
  23. Wklejanie zdjęć najgorsze, reszta to już łatwizna :)
×
×
  • Create New...