Jump to content
Dogomania

Mazowszanka13

Members
  • Posts

    19428
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Mazowszanka13

  1. Ale masz tempo, Malagos. :) Już jutro sterylka to pewnie zaraz i do swojego domu pojdzie.
  2. Dobrze przynajmniej, że ten dług topnieje.
  3. Zaglądają i podziwiają zdjęcia !
  4. Miał szczęście ślicznotek !
  5. Ale szybkie jesteście dziewczyny :loveu:
  6. Świetna wiadomość ! Jesteście wspaniałe :loveu:
  7. Ja z daleka niewiele mogę pomóc fizycznie. Ale na podróż kasę przesłać mogę. Podaj mi ewu na PW swój numer konta, bo zrozumiałam, że ze swoich chcesz zakładać.
  8. Fotek nigdy za dużo.
  9. Gratuluję szybkiej akcji ! Nie płacz, emkamara, zawsze można znależć nową bidę ;)
  10. On/ona wygląda na starszego psa. Pewnie na nowy model wymienili :shake:
  11. Czy znacie kogoś z Białołęki ?
  12. [quote name='kasia mierzejewska']Potwierdzam wpłw na konto. Zaraz wrzucę na 1 stronę i na rozliczeniowy. Jestem trochę podłamana - nikt nie dzwoni i nie zapyta nawet o sunię. Ma tyle ogłoszeń i nic. Nie rozumiem zupełnier. Czy taka jest tendencja w ogóle, czy tylko w przypadku Belli?[/QUOTE] Inni też narzekają :-(
  13. Przykro mi ale to nie ja wpłaciłam 150 zł. Wpłacałam coś na bazarki ale znacznie mniej :-(
  14. Jaki oszczędny facet, nawet zadzwonić nie może :shake:
  15. Miesiące w hoteliku to są setki albo i tysiące złotych. A sunia taka "zwyczajna". Ja akurat takie lubię ale nie wszyscy podzielają moje zdanie. Jakby dało radę ją wysterylizować z pomocą miasta lub jakiejś fundacji, kupić budę (np. z bazarku ) to może i na wsi mogłaby żyć. No nie da się wszystkich psów wyadoptować do miast choć tak byłoby najlepiej. Myślę, że ten mały Kacperk II byłby bardzej adopcyjny. A jak wychodzę w te mrozy z psami na spacer to zawsze myślę ze zgrozą o tych biedaczkach na wsi.
  16. Zapisuję się u maluszków :)
  17. [IMG]http://img812.imageshack.us/img812/2874/sdc14885.jpg[/IMG] A ja takie cudo znalazłam dla domków w nadmiarze. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/222065-Fiszka"]www.dogomania.pl/threads/222065-Fiszka[/URL]
  18. [quote name='ewelinka_m']Uzupełniłam rozliczenie na 1szej str. przepraszam,że dopiero teraz, ale mam sesje na studiach i co dziennie jakiś egzamin:mad:[/QUOTE] Dziękujemy !! :loveu:
  19. Najgorsze, że tacy ludzie będą co jakiś czas wypływać. Pamiętacie wątki psów w potrzebie, których zdjęcia ściągali ze Stanów ?
  20. Jaki luksusowy piesek z niej się szybko zrobił. Z tą sterylkową skarpetą coś nie teges ostatnio, więc trzymaj Malagos te zaskórniaki na czarną godzinę gdyby za sterylkę trzeba było płacić z własnej kieszeni. A ja głupia za cały rok z góry zapłaciłam :shake:
×
×
  • Create New...