Jump to content
Dogomania

Mazowszanka13

Members
  • Posts

    19428
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Mazowszanka13

  1. [quote name='malagos']A ja muszę podziadować: potrzebuję 50 zł na dojazd na sterylizację. Moze ktoś nas wspomoże? Moze za bazarku jakiegoś?.........[/QUOTE] Zrób Malagos bazarek cegiełkowy, 10 osób po 5 zł na pewno znajdziesz, ja się melduję jako pierwsza :)
  2. Moja wpłata nie doszła, bo nie mam numeru konta.
  3. [quote name='kasia mierzejewska']To samo napisałam na bazarku, ale musze również wrzucić tu: Mazowszanka, jesteś strasznie kochana, wspaniały bazarek dla Belli. Nie wiem, jak Ci dziękować. Dziękuję, że jesteś z nami:)[/QUOTE] Ty też jesteś kochana, że ratujesz te wszystkie pułtuskie bidy. A przejeżdzając przez Pułtusk widzę ich dużo. Będę latem w pobliżu to się razem porozglądamy :)
  4. To ja dorzucę 10 zł, zawsze trochę ubędzie :)
  5. My również dziękujemy Twojej siostrze :) :) To straszny kawał drogi ! Czekamy na relację.
  6. [SIZE=3][B][COLOR=darkgreen]Za[/COLOR][COLOR=darkgreen]praszam na bazarek z którego część dochodu jest przeznaczona dla Diny.[/COLOR][/B][/SIZE] :) [B] Odwiedzajcie, podrzucajcie[/B] -im większy ruch tym większy utarg a psy na tym skorzystają. [url]www.dogomania.pl/threads/223951-KUP-SOBIE-PREZENT-NA-WIOSNĘ[/url]
  7. To ja o przepis poproszę jak będę na wsi :)
  8. [SIZE=3][COLOR=green][/COLOR][/SIZE] [COLOR=darkgreen][B]ZAPRASZAM WESOŁE CIOTECZKI NA MÓJ NOWY BAZAREK[/B][/COLOR] :lol: [url]www.dogomania.pl/threads/223951[/url] KUP-SOBIE-PREZENT-NA-WIOSNĘ
  9. [B][SIZE=3][COLOR=green]Zapraszam na bazarek dla Belli.[/COLOR][/SIZE] [COLOR=darkred]Podrzucanie też mile widziane, im więcej zhandluję tym więcej będzie dla Belli. :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/223951-KUP-SOBIE-PREZENT-NA-WIOSN%C4%98-do-11-marca-21.00[/url] [/COLOR][/B]
  10. Byłam u Diny ok.10-ej. Zaliczyła już przede mną jakiś spacer. Pani opiekująca się psami powiedziała, że Dina zaczyna w boksie ( dużym jak pokój, a jednak) kręcić się w kółko i łapać za ogon. To chyba zły znak. Jak pomyślę o tym kojcu co ją czeka. Na spacerze nie wydawała z siebie żadnych podejrzanych dżwięków.Chyba jej przeszło. Chusty nigdzie nie znalazłam a pani nic o niej nie wiedziała.
  11. Już wiem. Podjadę do Diny dzisiaj przed południem. Oczywiście chustę zakładam choć ci studenci SGGW mało psiolubni. Ale zdarzają się też przechodnie, którzy skracają sobie drogę przez teren SGGW. A nuż będzie przechodził tamtędy TEN człowiek ? :)
  12. No nie tak całkiem sama :) Bazarek kleci się powolutku.
  13. Nie płacz. Mogę podjechać do niej jutro tylko trudno mi w tej chwili podać godzinę.
  14. Rozumiem, że szczepienie i czipowanie na koszt schronu. To może by ją też wysterylizowali ? I na jakiej zasadzie wydadzą ją Ci do hoteliku ? To nie żadne śledztwo, po prostu chcę wiedzieć jak się takie sprawy załatwia. A na koniec z innej beczki: gdybyś jeszcze mogła Mortes poświadczyć odbiór pieniędzy na bazarkowym wątku.
  15. [quote name='motyleqq']może fajnie by było jakby Dina miała na spacerach chustkę z napisem 'szukam domu', dysponuje ktoś taką?[/QUOTE] Bardzo dobry pomysł, czasami na bazarkach pojawiają się takie chusty. Obiecałam sobie, że kupię takę chustę na zapas jakby co kiedyś tam..;)
  16. Na szczęście pychol uśmiechnięty :) Chuda też nie jest. Czy to Twoja dieta Mortes ?
  17. A dlaczego ona ciągle taka chuda ?
  18. Ja to bym chciała nauczyć się robić banerki. Czy do tego trzeba mieć specjalny program ?
  19. Bardzo dobry pomysł ! Ja też nauczyłam się wklejać zdjęcia po sąsiedzku u Ewy Marty :)
  20. A masz program ImageShack ?
  21. Cała przyjemność po naszej stronie :lol:
×
×
  • Create New...