[quote name='kasia mierzejewska']To samo napisałam na bazarku, ale musze również wrzucić tu:
Mazowszanka, jesteś strasznie kochana, wspaniały bazarek dla Belli. Nie wiem, jak Ci dziękować. Dziękuję, że jesteś z nami:)[/QUOTE]
Ty też jesteś kochana, że ratujesz te wszystkie pułtuskie bidy. A przejeżdzając przez Pułtusk widzę ich dużo.
Będę latem w pobliżu to się razem porozglądamy :)