Jump to content
Dogomania

Mazowszanka13

Members
  • Posts

    19428
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Mazowszanka13

  1. Tyle ogłoszeń, musi znależć się TEN człowiek.
  2. O, miło patrzeć jak długu ubywa :)
  3. Kawał psa z niego :)
  4. Takie posty to lubię czytać :lol:
  5. Niestety, jeszcze tego tematu nie przerabiałam :roll:
  6. Jaki fajny ten Vini :) Dobrze, że u Kacperka coraz lepiej. Może i Masza przyzwyczai się do nowego miejsca i pani.
  7. Mam wrażenie, choć brzmi to paradoksalnie ale te nasze wizyty i spacery w tym uwstecznieniu pomogły, bo Dina przypomniała sobie co to towarzystwo człowieka i wolność poza boksem. Mam podobne odczucia co Gusia, niestety.:-( Siedzenie na SGGW jest fajne, bo darmowe ale jej chyba nie służy. Co gorsze szybka adopcja też jej nie posłuży jeśli niezadowolony właściciel szybko ją zwróci. Nie wiem co mądrego napisać.
  8. Rzeczywiście ona nie wygląda na szczeniaka. A druga łapka przednia jest schowana ?
  9. [quote name='[email protected]']spójrzcie kochani Ania i Gallegro mają kolejną bidulkę [url]http://www.dogomania.pl/threads/224229-Czy-tak-wygl%C4%85daj%C4%85-oczy-dziecka-5-miesi%C4%99czna-Bianka-z-mordowni-b%C5%82aga-o-pomoc!!!?p=18785978#post18785978[/url][/QUOTE] Idę zajrzeć ze strachem.
  10. To masz już całą kolekcję dziwnych pań, bo ta, którą miałam do Ciebie zawieżć też była recydywistką.
  11. [quote name='MiK-Jozefow']Ja będę u Diny w czwartek ok 13, a moja koleżanka w weekend tylko nie jestem w stanie powiedzieć czy w sobotę czy niedzielę. Jak będę wiedziała to dam znać :)[/QUOTE] To ja sobie czwartek podaruję.
  12. Oj, niedobre wiadomości z tymi zębiskami :-(
  13. Nic nie poradzę, niestety. Nie mam praktyki w takich sytuacjach.
  14. [quote name='lilk_a']nie ma sprawy :evil_lol: a tak wogóle to może ktoś wie jak przekonać jamnika ,że pies o 3 razy większy od niego nie zrobi mu krzywdy:crazyeye:?[/QUOTE] Czy to ten adoptowany jamniś ?
  15. Bardzo ciekawa fotorelacja z owocnej podróży :) Masza bardzo podobna do Belli z Pułtuska dla której teraz robię bazarek. Charakter też mają podobny. Bella straciła dobry DS , bo z niego uciekała jak kot. A nie miała powodu, bo krzywda jej się nie działa. Ot tak dla sportu chyba. A może to takie niespokojne dusze które muszą mieć stały dostęp do otwartej przestrzeni. Czyli widzę dla obu suczek dom na pustkowiu bez ogrodzeń, ruchu samochodowego i sąsiadów. Są takie domy tylko ich mało !!! Jesteście bardzo dzielnie dziewczyny ! :)
  16. [quote name='malagos']Dobre sobie, nie umiem cegiełkowego bazarku....... Moze jakieś jeszcze przepisy wyszperam? A może Niczyje mi pomogą?[/QUOTE] To może przepis TZ-a na chleb ?
  17. To ja mogę w czwartek tylko teraz nie powiem czy przed czy po południu :)
  18. Uderz w stół a nożyce się otworzą. To ja na wszelki wypadek wyślę moją opłatę za marzec ;)
  19. [quote name='gusia0106']Ja nie mam pojęcia. Mazowszanko, a Twoim zdaniem ona przytyła i zarasta?[/QUOTE] Nie bardzo :-( Przypomniałam sobie jeszcze, że opiekunka dała Dinie w piątek wieczorem jakąś inną karmę pod kątem trzustki i przy mnie w sobotę miała kupę miękką ale uformowaną na tyle, że dała się spokojnie zebrać z trawy.
  20. Jak ja lubię czytać takie posty ! :) Moja wiejska sunia też na początku bała się schodów, klatka schodowa to była totalna panika. Przez kilka dni musiałam ją wnosić na trzecie piętro.A teraz śmiga aż muszę ją hamować aby się nie zabiła w tym pędzie.
  21. Pani dyżurująca w szpitaliku powiedziała, że trzeba jej zrobić dodatkowe badania, bo ta lużna kupa, według niej to efekt nieodpowiedniego trawienia. I że porozmawia o tym z Ewą (?) , o ile dobrze zrozumiałam studentką, która się Diną zajmuje od strony medycznej. Brzmi to zagmatwanie, może Wy wiecie o co chodzi.
×
×
  • Create New...