-
Posts
19428 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
7
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mazowszanka13
-
3 suczki PCHEŁKA, SZELKA, MISIA w swoich domach :)
Mazowszanka13 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Na spacerku z Misią rozpięła się obroża - Misia przypadała mi do nóg, łasiła się, przez moment nawet nie pomyślała o ucieczce :) Może jutro po prostu pobiega bez smyczy z dziewczynami :)[/QUOTE] Te małe suczki to takie przylepki, ani w głowie im ucieczki. -
[quote name='Rudzia-Bianca']Mam gazetę :) Jest wielki artykuł ( którego jeszcze nie przeczytałam ) na całą stronę ze zdjęciami Morka :) Postaram się w domu zeskanować i wstawić .[/QUOTE] Dziękujemy bardzo :) Oby tylko znalazł się ktoś litościwy, kto przygarnie Morka na zimę, nawet DT. Przez telefon Mortes mówiła, że Morek ma kłopoty zdrowotne zawiązane z wiekiem. Dlatego ciepły kąt, przynajmniej na zimę, bardzo by się przydał. Mortes jedzie dzisiaj do Morka, wieczorem pewnie zda relację. Nic nie piszę, bo byłyby to wieści z trzeciej ręki. Poczekajmy, aż Mortes wróci od Morka i sama napisze co i jak.
-
3 suczki PCHEŁKA, SZELKA, MISIA w swoich domach :)
Mazowszanka13 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
To chociaż kota/kotkę masz z głowy :) -
3 suczki PCHEŁKA, SZELKA, MISIA w swoich domach :)
Mazowszanka13 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Odwiedzam suczki:) -
3 suczki PCHEŁKA, SZELKA, MISIA w swoich domach :)
Mazowszanka13 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
A kota jutro odbierasz ? -
Szczeniak prześliczny, a i fotograf bardzo utalentowany :) Brawo !
-
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Mazowszanka13 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Bardzo ładna i wzruszająca historia :) -
ZIRA w typie ON. To już 2 lata bezdomności...
Mazowszanka13 replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
To ja zajrzę, zeby nie było :) -
3 suczki PCHEŁKA, SZELKA, MISIA w swoich domach :)
Mazowszanka13 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Spotkałam dziś panią "od Misi", która ją dokarmiała w parku i której udało się małą złapać. Ucieszyła sie na wieść, że Misia zdrowa, bo bała się, że ją sąsiad otruł (kota pani załatwił jakąś trucizną niedawno). Mówiła, że ze ze 2 tyg. temu Misia paradowała ze stadem psów, w tym wielkości owczarka, tak ją napastowały, z kulała kilka dni.[/QUOTE] To w ciaży może być ?!! -
Bezdomna, kulejąca, z nowotworem i guzem Rumba
Mazowszanka13 replied to AtaO's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][COLOR=#006400][B]Zapraszam Wszystkich na [/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=#006400][SIZE=3][B]bazarek dla Morka i Rumby:[/B][/SIZE][/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/231827-DLA-DOMU-do-4-X-21.00"]www.dogomania.pl/threads/231827-DLA-DOMU-do-4-X-21.00[/URL] [B]a przy okazji, po znajomości [/B];-) [B]dla trzech tymczasów Malagos[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232638-OBIAD-w-10-minut-i-inne-atrakcje-do-3-X-do-21-00"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...o-3-X-do-21-00[/URL] -
[INDENT] [SIZE=3][COLOR=#006400][B]Zapraszam Wszystkich na [/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=#006400][SIZE=3][B]bazarek dla Morka i Rumby:[/B][/SIZE][/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/231827-DLA-DOMU-do-4-X-21.00"]www.dogomania.pl/threads/231827-DLA-DOMU-do-4-X-21.00[/URL] [B]a przy okazji, po znajomości [/B];-) [B]dla trzech tymczasów Malagos[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232638-OBIAD-w-10-minut-i-inne-atrakcje-do-3-X-do-21-00"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...o-3-X-do-21-00[/URL] [/INDENT]
-
3 suczki PCHEŁKA, SZELKA, MISIA w swoich domach :)
Mazowszanka13 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][COLOR=#006400][B]Zapraszam Wszystkich na smakowity bazarek dla trzech malagosowych suczek:[/B][/COLOR][/SIZE] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232638-OBIAD-w-10-minut-i-inne-atrakcje-do-3-X-do-21-00[/URL] [B]a przy okazji, po znajomości [/B];) [B]dla Morka i Rumby:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/231827-DLA-DOMU-do-4-X-21.00"]www.dogomania.pl/threads/231827-DLA-DOMU-do-4-X-21.00[/URL] -
ONEK Niko już w DS mocno TRZYMAMY KCIUKI!
Mazowszanka13 replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
I ten wielki Niko słucha się takich pypciów !? :) -
3 suczki PCHEŁKA, SZELKA, MISIA w swoich domach :)
Mazowszanka13 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Czary jakieś, przed chwilą koty były :cool3: A Misia cudowna, taka kieszonkowa. I pyszczek mega sympatyczny :) -
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Mazowszanka13 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Wydatki masz pewnie większe, ale cieszę sie, że choć trochę mogłam pomóc :) -
3 suczki PCHEŁKA, SZELKA, MISIA w swoich domach :)
Mazowszanka13 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Wystarczy jeden telefon, byle celny :) -
3 suczki PCHEŁKA, SZELKA, MISIA w swoich domach :)
Mazowszanka13 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Ziutka, nie dżaźnij, mówię Ci....... Był drugi telefon o Szeleczkę - znów te 100 km..... Pani ma pomyśleć.[/QUOTE] Bez 100 km chyba się nie da. Do Warszawy mogę zabrać :) -
Poniewaz brakuje nam wieści od Morka zaglądam co jakiś czas na wątek hotelikowy i ( za zgodą autorki) ściągam informacje. I dzisiaj znalazłam taki wpis, [B]cytuję:[/B] I tak go ogłoszę... jako mix labka. Największe u niego zmiany ,to te których nie widać....w główce.Psiak zachowuje się tak jakby dopiero poznawał niektóre rzeczy .Najbardziej jest zafascynowany głaskaniem i przytulaniem . Strasznie się podnieca na widok znanego człowieka ,aż trzęsie się i podryguje z radości.....tak bardzo potrzebuje kontaktu.
-
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Mazowszanka13 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Una i duo bardzo dobre. Krótkie imiona najlepsze :) -
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Mazowszanka13 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Przelewam dla psiaków ze skarpy [B]165,50 zł [/B]z mojego bazarku :) Potwierdz [B]Ewo[/B] odbiór na wątku bazarkowym: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230041-RUSTYKALNE-KLIMATY-na-dwa-ON-ki-ZAKOŃCZONY-rozliczam[/url]