Jump to content
Dogomania

Mazowszanka13

Members
  • Posts

    19428
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Mazowszanka13

  1. [B]Rudzia-Bianca [/B]dziękujemy za możliwość przeczytania artykułu :) Niestety, mieszkańcy Morawicy chyba go nie przeczytają :shake: Ale może innym ułoży coś w głowie.
  2. [quote name='malagos']Na spacerku z Misią rozpięła się obroża - Misia przypadała mi do nóg, łasiła się, przez moment nawet nie pomyślała o ucieczce :) Może jutro po prostu pobiega bez smyczy z dziewczynami :)[/QUOTE] Te małe suczki to takie przylepki, ani w głowie im ucieczki.
  3. [quote name='Rudzia-Bianca']Mam gazetę :) Jest wielki artykuł ( którego jeszcze nie przeczytałam ) na całą stronę ze zdjęciami Morka :) Postaram się w domu zeskanować i wstawić .[/QUOTE] Dziękujemy bardzo :) Oby tylko znalazł się ktoś litościwy, kto przygarnie Morka na zimę, nawet DT. Przez telefon Mortes mówiła, że Morek ma kłopoty zdrowotne zawiązane z wiekiem. Dlatego ciepły kąt, przynajmniej na zimę, bardzo by się przydał. Mortes jedzie dzisiaj do Morka, wieczorem pewnie zda relację. Nic nie piszę, bo byłyby to wieści z trzeciej ręki. Poczekajmy, aż Mortes wróci od Morka i sama napisze co i jak.
  4. To chociaż kota/kotkę masz z głowy :)
  5. Szczeniak prześliczny, a i fotograf bardzo utalentowany :) Brawo !
  6. Bardzo ładna i wzruszająca historia :)
  7. [quote name='Rudzia-Bianca']Jak tylko mi się uda kupię :)[/QUOTE] A zeskanować jakoś da radę, żeby wszyscy przeczytali ? Po artykule może jakiś dobry człowiek się znajdzie i Morka zaadoptuje ?
  8. Piekny wierszyk-pożegnanie :) Ważne, że nie odszedł anonimowy.
  9. To ja zajrzę, zeby nie było :)
  10. [quote name='malagos']Spotkałam dziś panią "od Misi", która ją dokarmiała w parku i której udało się małą złapać. Ucieszyła sie na wieść, że Misia zdrowa, bo bała się, że ją sąsiad otruł (kota pani załatwił jakąś trucizną niedawno). Mówiła, że ze ze 2 tyg. temu Misia paradowała ze stadem psów, w tym wielkości owczarka, tak ją napastowały, z kulała kilka dni.[/QUOTE] To w ciaży może być ?!!
  11. [SIZE=3][COLOR=#006400][B]Zapraszam Wszystkich na [/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=#006400][SIZE=3][B]bazarek dla Morka i Rumby:[/B][/SIZE][/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/231827-DLA-DOMU-do-4-X-21.00"]www.dogomania.pl/threads/231827-DLA-DOMU-do-4-X-21.00[/URL] [B]a przy okazji, po znajomości [/B];-) [B]dla trzech tymczasów Malagos[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232638-OBIAD-w-10-minut-i-inne-atrakcje-do-3-X-do-21-00"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...o-3-X-do-21-00[/URL]
  12. [INDENT] [SIZE=3][COLOR=#006400][B]Zapraszam Wszystkich na [/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=#006400][SIZE=3][B]bazarek dla Morka i Rumby:[/B][/SIZE][/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/231827-DLA-DOMU-do-4-X-21.00"]www.dogomania.pl/threads/231827-DLA-DOMU-do-4-X-21.00[/URL] [B]a przy okazji, po znajomości [/B];-) [B]dla trzech tymczasów Malagos[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232638-OBIAD-w-10-minut-i-inne-atrakcje-do-3-X-do-21-00"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...o-3-X-do-21-00[/URL] [/INDENT]
  13. [SIZE=3][COLOR=#006400][B]Zapraszam Wszystkich na smakowity bazarek dla trzech malagosowych suczek:[/B][/COLOR][/SIZE] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232638-OBIAD-w-10-minut-i-inne-atrakcje-do-3-X-do-21-00[/URL] [B]a przy okazji, po znajomości [/B];) [B]dla Morka i Rumby:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/231827-DLA-DOMU-do-4-X-21.00"]www.dogomania.pl/threads/231827-DLA-DOMU-do-4-X-21.00[/URL]
  14. I ten wielki Niko słucha się takich pypciów !? :)
  15. Czary jakieś, przed chwilą koty były :cool3: A Misia cudowna, taka kieszonkowa. I pyszczek mega sympatyczny :)
  16. Wydatki masz pewnie większe, ale cieszę sie, że choć trochę mogłam pomóc :)
  17. Wystarczy jeden telefon, byle celny :)
  18. [quote name='malagos']Ziutka, nie dżaźnij, mówię Ci....... Był drugi telefon o Szeleczkę - znów te 100 km..... Pani ma pomyśleć.[/QUOTE] Bez 100 km chyba się nie da. Do Warszawy mogę zabrać :)
  19. Poniewaz brakuje nam wieści od Morka zaglądam co jakiś czas na wątek hotelikowy i ( za zgodą autorki) ściągam informacje. I dzisiaj znalazłam taki wpis, [B]cytuję:[/B] I tak go ogłoszę... jako mix labka. Największe u niego zmiany ,to te których nie widać....w główce.Psiak zachowuje się tak jakby dopiero poznawał niektóre rzeczy .Najbardziej jest zafascynowany głaskaniem i przytulaniem . Strasznie się podnieca na widok znanego człowieka ,aż trzęsie się i podryguje z radości.....tak bardzo potrzebuje kontaktu.
  20. Una i duo bardzo dobre. Krótkie imiona najlepsze :)
  21. Przelewam dla psiaków ze skarpy [B]165,50 zł [/B]z mojego bazarku :) Potwierdz [B]Ewo[/B] odbiór na wątku bazarkowym: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230041-RUSTYKALNE-KLIMATY-na-dwa-ON-ki-ZAKOŃCZONY-rozliczam[/url]
  22. Przelewam z mojego bazarku dla Cezara 150 zł :) Potwierdz jotesko odbiór na wątku bazarkowym: http://www.dogomania.pl/forum/threads/230041-RUSTYKALNE-KLIMATY-na-dwa-ON-ki-ZAKO%C5%83CZONY-rozliczam
×
×
  • Create New...