Jump to content
Dogomania

Mazowszanka13

Members
  • Posts

    19428
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Mazowszanka13

  1. Miały suczki swoich poprzedników: [IMG]http://img856.imageshack.us/img856/1766/27288688.jpg[/IMG]
  2. Zaraz wpiszę wpłatę do rozliczeń, [B]Rudzia-Bianca [/B]dziękujemy raz jeszcze :loveu: Mortes, a jaką on ma budę ? Czy dałoby się ją dodatkowo ocieplić ?
  3. Trzymamy kciuki :) A co z budą ?
  4. [quote name='wiosenka']Już wysyłałam fotki. Na poprawę humoru za budkę używaną miejscowa ludność chciała 1000zł ...[/QUOTE] Bo ceny dla warszawiaków są specjalne :) U nas za skoszenie posesji chca stówkę.
  5. [quote name='benkowa']Od nowa go " polubiam na facebooku zeby był widoczny . Wyslij mi te nowe zdjęia na maila to zrobimy wydarzenie z prośba o bude[/QUOTE] Fejsbuk jest bardzo skuteczny, może znajdzie się jakaś buda :)
  6. No nie mogę :megagrin: To tylko całą trójcę brać ! [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/1766/sdc17070.jpg[/IMG]
  7. [quote name='wiosenka']Niestety nadzieja na dom odpadła... [B]Edit[/B] ...ale jest niewielka szansa na tymczas tyle, że z własna budą. Czy ktoś pomoże z bazarkiem (mile widziane osoby z W.)? Chyba, że ktoś taką budę może oddać/pożyczyć?[/QUOTE] Ja bazarek robię pod koniec listopada, rozliczanie też trochę potrwa. Chętnie wspomogę groszem, ale to będzie początek grudnia. Natomiast jeśli chcesz żeby Ci pomóc w robieniu, to mogę i zaraz. Jest na dogo wątek: oddam. Zobacz może ktoś ma budę. Ewa Marta natomiast kupiła na allegro dużą, używaną budę za 100 zł. To taniocha, bo nowa kosztuje kilka setek.
  8. Zajrzyj malagos na bazarek, żeby mnie za manko nie posadzili ;) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232638-ROZLICZAM_OBIAD-w-10-minut-i-inne-atrakcje-do-3-X-do-21-00?p=19864264#post19864264[/url]
  9. Umieściłam zdjęcie Bisi w przydużym kubraczku na wątku AS ;)
  10. [quote name='słodkokwaśna']Dziewczyny był dziś nowy wet u Morka i stwierdził ,że psiak bardzo żwawy....czuć zapach nerkowy z mordki ale nie ma na języku jakiś wybroczyn nerkowych czy coś w tym stylu ...nie jest źle . Tak to ocenił. Oczywiście dieta i jeszcze raz dieta, a za jakieś 3 tyg nowe badania, ale tym razem z moczem ...musi się udać. Oczywiście ocenił jego wiek na gładko powyżej 10 lat. Żwawy staruszek! tak go określił .[/QUOTE] Mojemu znajomemu, który miał psa staruszka z problemami gruczołów okołoodbytowych wet zalecił kastrację i to pomogło. Zapytaj, proszę przy okazji Twojego weta co o tym sądzi. Bez powaznego powodu to go chyba kastrować i męczyć nie trzeba.
  11. Fotek chyba nie doczekamy. Szkoda, bo co zdjęcie to zdjęcie. Z rozmowy telefonicznej wynikało, że wszystko dobrze.
  12. [quote name='Rudzia-Bianca']Poleciało 135 zł z bazarku [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/231766-MARSZ-JAMNIK%C3%93W-rozliczamy-%29"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231766-MARSZ-JAMNIKÓW-rozliczamy-)[/URL] na konto Mortes poproszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym jak dojdzie ;)[/QUOTE] Dziękujemy bardzo, kochana jesteś :loveu: To bogaty chłopak teraz z naszego Morka.
  13. To do leczenia zostało jej tylko oko ?
  14. To ja przypomnę, że dla obraczus są u Ewy słoiczki z bazarku :)
  15. Sunia zgłoszona do Akcja Sterylizacja, zgłoszenie zaakceptowano :) Lobario, jak będziesz miała zdjęcie w kubraczku lub zdjęcie brzuszka ze szwem, to mi podeślij, a ja umieszczę na wątku AS. A jak dojdą pieniadze to warto umieścić banerek: Ta suczka została wysterylizowana dzięki.... na pierwszej stronie wątku Bisi.
  16. Ale ta Pchełka urosła :) Żal mi strasznie tych pozostałych psów, ale co zrobić :-( A ten kojec z budą to gdzie gmina postawi ?
  17. Mortes wybiera się do Morka na dniach. Obiecała zrobić zdjecia i zdać relację :)
  18. Świetny pomysł z tymi kamizelkami :) Szkoda, że w Warszawie ceny w ciuchaczach są nie z tej ziemi.
  19. Nie wiem jak pomóc, ale będę odwiedzać suczkę :)
  20. Jesteś cudotwórczynią Mortes :) Krok po kroku znajdujesz wszystkim domy. To jeszcze dla Morka coś wyczaruj. Ma takie ładne ogłoszenia.
  21. [quote name='Emilka06']Dopiero się tam wybieram niedługo. Wczoraj wpadłam na pomysł żeby może Straż Pożarną wezwać... co wy na to?[/QUOTE] Spróbować można, do kotów przyjeżdżają to i do psów mogą.
  22. Wpłaciłam na konto malagos [B]455 zł [/B]z bazarku spożywczego. Nie doczekałam wpłaty 38 zł, więc przelew jest o tę kwotę pomniejszony. [B]Malagosie[/B], potwierdz proszę jak dojdzie. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232638-ROZLICZAM_OBIAD-w-10-minut-i-inne-atrakcje-do-3-X-do-21-00[/url]
  23. Ja też miałam podobną sytuację na wsi. Suczka urodziła szczenieta w piwnicy do której było wejście tylko przez małe okienko. Właściciele chałupy położyli na podłodze w kuchni linoleum likwidując dostęp ludzi do piwnicy. Szczeniaki wyszły same w środku nocy jak były głodne, bo pokarm matki przestał im wystarczać. Nie potrafie powiedzieć ile miały tygodni ? miesięcy ? Narobiły hałasu piszcząc przerazliwie. Tu też może być podobnie. Pytanie tylko kiedy wyjdą ? Oby nie w weekend kiedy nikogo nie będzie w pobliżu.
×
×
  • Create New...