Ewo, trzy psy to nie patologia. Do Villas Ci daleko.
A syn tak czy owak pójdzie na swoje, bo jest dorosły, więc się nie przejmuj tylko bierz.
Mój też mi kiedyś powiedział, że się wyprowadzi jak wezmę psa. Owszem wyprowadził się, ale dopiero po paru latach i to nie z powodu psa.