Jump to content
Dogomania

Mazowszanka13

Members
  • Posts

    19428
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Mazowszanka13

  1. Dziekujemy [B]Pliszko [/B]:) To znaczy, że może teraz nacieszyć się życiem po tylu przejściach :multi:
  2. Ale będzie z nią kontakt w tym Szczecinie ? O sterylkę mi chodzi. To teraz kciuki za Szelkę trzymajmy, aby ją ktoś wypatrzył. Zasługuje na to :)
  3. Rzeczywiście jakaś magia tu działa :) Teraz czas na kochaną Szelkę.
  4. [quote name='ewu']Jestem znowu u Reksia. Byłam dzisiaj w podróży, jeździłam pociągiem zrobić wizytę pa.[/QUOTE] Bardzo dzielna jesteś :)
  5. To trzymamy kciuki za opcję optymistyczną :) Napisz coś więcej jakie ma warunki teraz.
  6. [quote name='asiuniab']czyli pierwsza tymczasowiczka Szelka ma najmniejsze branie?:([/QUOTE] A nie wiem dlaczego. Jest najmniej problemowa. Nie dzikuska jak Misia i nie rozrabia jak szczeniak czyli Pchełka.
  7. Jaka dobra wiadomość :) Idą szczeniaczki jak świeże bułeczki, bo śliczne są. Miałam przyjemność poznać je osobiście i poprzytulać :)
  8. Dziękujemy Ci bardzo za zdjecia, [B]słodkokwaśna[/B] :loveu: Morek zmienił się nie do poznania :lol: To poteżny pies, na moje oko ma coś z labradora ale i owaczarka anatolijskiego. Musiał być piękny jak był młody. Czym sobie zawinił, że tak go potraktowano ? Nie dowiemy się nigdy.
  9. Pies uratowany dzięki waszej cierpliwości i poświęceniu :Rose: Brawo !!!! A jeśli rzeczywiście bezjajeczny to może w schronie kiedyś był. Warto za czipem się rozejrzeć.
  10. Trzymam kciuki, żeby się szybko odnalazła w nowym hoteliku. Ładna jest :)
  11. To co piszesz brzmi obiecująco :) Trzymam kciuki.
  12. Dzielne jesteście dziewczyny i kochane :loveu: A piesio biedny na tym zimnie :-(
  13. Dziękujemy [B]słodkokwaśna [/B]za znalezienie chwili dla Morka :) Masz tyle psów na głowie i ciągle nowe przybywają.
  14. Nie załamuj się malagos, na pewno znajdą domy. Tyle już suczek ( i psów także ) wyadoptowałaś :loveu: Zmęczenie i zniechęcenie miną, a pozostanie satysfakcja z dobrze spełnionego uczynku. Ale masz rację, trzeba pomagać z umiarem, żeby nie zwariować. Jak już pozbędziesz się tych trzech ślicznotek to sobie musisz zrobić porządny urlop od tymczasów. Może Mazowszanka Cię latem zastąpi ;)
  15. Słodki ten kubraczek, nigdy różowego nie widziałam :) [IMG]http://www.iv.pl/images/97579036510493803277.jpg[/IMG] Cierpi biedulka, ale po to aby być zdrową i nie rodzić niechcianych dzieci. To co innego niż cierpienie z okrucieństwa czy głupoty ludzi.
  16. Mortes, czekamy na zdjecia szczęśliwego staruszka :)
  17. Ewo, twoje zdjęcia, filmiki oraz teksty są super-do kina nie trzeba chodzić, ani książek czytać :) Biedny Jacek, uściskaj Go mocno :)
  18. Reksio- ulubiona moja rasa czyli wilk wiejski :) Na DT nie mam pomysłu, ja tylko suczki i tylko latem biorę. Ale jak będzie taka potrzeba to mogę odpalić coś Reksiowi z mojego bazarku, który właśnie obmyślam. Niestety, uruchomię go dopiero pod koniec listopada .
  19. Bardzo mnie wzruszył los Małej, że tak od początku ma pod górkę. Jedyne pocieszenie, że na dobrych ludzi trafiła :)
  20. Ewo, trzy psy to nie patologia. Do Villas Ci daleko. A syn tak czy owak pójdzie na swoje, bo jest dorosły, więc się nie przejmuj tylko bierz. Mój też mi kiedyś powiedział, że się wyprowadzi jak wezmę psa. Owszem wyprowadził się, ale dopiero po paru latach i to nie z powodu psa.
  21. [quote name='Kocurek']i ja zapisuje......bede mogla cos dorzucic ale dopiero w grudniu......[/QUOTE] Ja podobnie :)
×
×
  • Create New...