-
Posts
19428 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
7
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mazowszanka13
-
[quote name='Ziutka']Nie przeczytałam jeszcze całego wątku - chciałam zapytać, czy potrzebne sa ogłoszenia dla Morka ? ;)[/QUOTE] Ja też dziękuję [B]ziutka [/B]za pomoc :loveu: Twoje ogłoszenia przynoszą szczęście, to może zrób chociaż jedno ;) Przydałby się dom staruszkowi. [B]słodkokwaśna[/B], poszukam w wolnej chwili na Twoim wątku tych białogonków.
-
Wrzuciłam MORKA na metamorfozy: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/21924-Metamorfozy?p=19934372#post19934372"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/21924-Metamorfozy?p=19934372#post19934372 [COLOR=#000000][B]str 344, post 8590 To dzięki Tobie słodkokwaśna tak się zmienił. Dziękujemy [/B][/COLOR]:Rose:[/URL]
-
To ja wrzucę [B]MORKA. [/B]Psa staruszka, którego [B]Mortes[/B] znalazła na ulicy bogatej, podkieleckiej gminy MORAWICA. Pies przebywał na ulicy, w pobliżu Posterunku Policji, przeganiany kamieniami przez miejscową ludność. Dzięki determinacji Mortes został zawieziony na koszt gminy do hoteliku [B]słodkokwaśnej.[/B] I tam, otoczony miłością i odpowiednią opieką zmienił się nie do poznania. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/231113-MOREK"]www.dogomania.pl/forum/threads/231113-MOREK[/URL]-słaniający- się-z-głodu-pies-na-szosie-E7 Na morawickiej ulicy. [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/2570/p1150858l.jpg[/IMG] [IMG]http://img51.imageshack.us/img51/8769/p1150866k.jpg[/IMG] A tu w hoteliku u [B]słodkokwaśnej.[/B] Tu jeszcze chudy, ale zadowolony z życia. Morek zakochał się w opiekunce, Pani Edycie czyli słodkokwaśnej. [IMG]http://img836.imageshack.us/img836/8581/p1150903.jpg[/IMG] A tu już utyty. [IMG]http://img809.imageshack.us/img809/2219/img4718p.jpg[/IMG] [SIZE=3] [/SIZE] [SIZE=3][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/9194/img5645jl.jpg[/IMG] [B][COLOR=#006400]Niestety, cały czas czeka na dom, w którym mógłby spędzić emeryturę w ciepełku.[/COLOR][/B][/SIZE]
-
[quote name='Mortes']Oczywiście że bardzo by sie przydał wątek tych biednych psiaków ale ja nie dam rady czasowo sie na nim udzielać ...:( Poproszę jutro w schronisku o zdjęcia z interwencji. Mam kilka zdjęć i parę opisów ale niestety nie umiem ich tu zamieścic . Może jakaś Cioteczka zgodzi sie żebym przesłała jej w mailu i pomoże je tu zainstalować :) ?[/QUOTE] Prześlij do mnie : [email][email protected][/email] Tylko zastanawiam się czy tu je zamieścić czy osobno ? Ja się udzielać mogę tylko muszę mieć o czym pisać czyli potrzebny mi bedzie stały dopływ informacji.
-
[quote name='Nutusia']Dla domu... hm... popatrzę ;) Ubrania mam różne - ostatnio dostałam trochę w naprawdę świetnym stanie i markowych, od żony mojego szefa...[/QUOTE] Kusisz mnie Nutusiu, kusisz :) Tak czy owak jestem wolna bazarkowo dopiero w styczniu, więc jak nie znajdziesz innego chętnego do wystawienia ubrań to wrócimy do tematu po świętach.
-
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Mazowszanka13 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Odwaliłyście dziewczyny kawał roboty :loveu: Trzy DS-y i dwa hoteliki w tak krótkim czasie :) -
[B]Lobario[/B], znalazłam dzisiaj taki wpis na wątku Akcja Sterylizacja: Przyszla dzisiaj faktura na 250zl za sunie [B]Rysie, sterylizowana przez Malgorzate W[/B]. w lecznicy w [B]W-wie przy ul. Katalonskiej [/B]- fakture wyslala lecznica, ani opisu, ani nic - uprzejmie prosze o info, bo nie mam pojecia skad ta sunia, a nie moge znalezc na watku /Agnieszka A co się stało z opisem, który razem spłodziłyśmy ?
-
Zdzwonimy się Ewo, może ja podjadę, Perełkę zobaczę :)
-
Axa onkowa sierotka znaleziona w lesie MA DOM :)
Mazowszanka13 replied to joteska's topic in Już w nowym domu
Ona jest bardzo ładna, nie dziwię się, że jest taki szybki odzew. Sama bym ją chętnie wzięła gdyby nie to, że mam już podobną ;) -
[quote name='Nutusia']Mam ubrania na bazarek - mogę przekazać, jeśli ktoś zechciałby wystawić. Inaczej pomóc nie mogę :([/QUOTE] Obiecałam sobie nie dotykać się ubrań, bo bardzo dużo roboty a zysk marny. Mam jeszcze do wystawienia zaległe sweterki na małą kobietkę, które dostałam od ewu. Natomiast jeśli masz coś dla domu to chętnie wezmę, bo takie rzeczy dobrze schodzą :) A najlepiej metalowe puszki po herbacie ;)
-
[quote name='słodkokwaśna']Ja mogę pomóc w informacji, bo 23 psy znam bardzo dobrze i mają u mnie na wątku zdjęcia i opisy.[/QUOTE] Pogadam z Mortes. Jeżeli zgodzi się współtworzyć ze mną wątek to podbiorę od Ciebie opisy i zdjęcia. Wtedy dla Mores zostanie ok.37 ogłoszeń ;) Napisz, proszę w przybliżeniu strony Twojego wątku gdzie je znajdę. I napisz, proszę gdzie znajdę opis całej sytuacji, bo domyślam się, że była jakaś interwencja.
-
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Mazowszanka13 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Suczki mają takie rozbrajające, cielęce spojrzenia :) Syn robił zdjęcia, chyba się poddał. -
3 suczki PCHEŁKA, SZELKA, MISIA w swoich domach :)
Mazowszanka13 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Cieszę się, że Szelkę ktoś wypatrzył :lol: -
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Mazowszanka13 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Czyli problem jak przygarnąć Perełkę rozwiązał się sam ;) -
Axa onkowa sierotka znaleziona w lesie MA DOM :)
Mazowszanka13 replied to joteska's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do ślicznotki :) -
To jeszcze raz ja. Pod koniec listopada robię bazarek, część dochodu przeznaczę na Dinkę :) Jeśli chodzi o deklaracje stałe to zaraz zapłacę po 25 zł za listopad i grudzień, ale od nowego roku mogę wspomagać tylko bazarkami. Mam parę deklaracji stałych na psy, które miesiącami przebywają w hotelikach i nie widać nadziei na dom :-(
-
Zwalił mnie z nóg ten tytuł wątku :-( :-( I znowu czeka ją tułaczka ?!
-
Wielkie zmiany w życiu Reksia vel Rockyego :) ...
Mazowszanka13 replied to Paolina's topic in Już w nowym domu
Jak już pisałam wcześniej wspomogę Reksia bazarkiem, ale pieniądze będą dopiero na początku grudnia. -
3 suczki PCHEŁKA, SZELKA, MISIA w swoich domach :)
Mazowszanka13 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Szelka wyrażnie nie chce być od Was zabrana :evil_lol: [IMG]http://img832.imageshack.us/img832/3289/sdc17095n.jpg[/IMG] -
Max i Hero w DS. Szukamy domu dla kolejnego...
Mazowszanka13 replied to wiosenka's topic in Już w nowym domu
A DT ma koty ?