Jump to content
Dogomania

Mazowszanka13

Members
  • Posts

    19428
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Mazowszanka13

  1. Ogłoszenie Stiwiego na Kraków zrobione przez Dobrą Duszę :) [B]NIEWIDOMY Stivi[/B] na Kraków [URL="http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-STIVI-niewidomy-starszy-piesek-przerazony-schroniskiem-PILNE-W0QQAdIdZ434003032"]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki...AdIdZ434003032[/URL]
  2. [quote name='EVA2406']Thor, jesteś niesamowity. Szczerze Cię podziwiam i gratuluję dobrego wyboru lecznicy. Dr. Marzena, to naprawdę dobra wetka. Myślałam, że podjadę tam w poniedziałek i porobię zdjęcia, a tu taka szybka adopcja. Oby tylko domek okazał się być tym......:kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki:[/QUOTE] To my o czymś nie wiemy ?
  3. [B]Mortes[/B], puściłaś w ruch jakieś ogłoszenia ?
  4. [quote name='cytryna12345']podniosę, niestety inaczej pomóc nie mogę :-( kawał roboty tu włożone - fotki i fajne opisy psiaków - więc niech się wątek trochę polansuje na pierwszej ;-)[/QUOTE] Bardzo dziękujemy za odwiedziny :)
  5. Ma takie jedwabiste futerko :) Każdy pies jest piękny, wystarczy go domyć i pokochać.
  6. [quote name='Agnieszka Co.']Wygląda dokładnie jak jego pomniejszona kopia :)[/QUOTE] Też tak pomyślałam :)
  7. Morku, musisz jeszcze na dom poczekać :) Widocznie moment zły, będziemy próbować do skutku.
  8. [quote name='Avilia']Faktura za operację Szagiego będzie na ok 600zł :/ A my na koncie mamy tylko 200zł :( Jak tak dalej pójdzie to przez długi zostaniemy "zablokowane" w lecznicy i nie będziemy mogli pomagać innym biedakom :placz:[/QUOTE] Coś tam z bazarku skapnie :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235609-NIE-MASZ-POMYSŁU-NA-PREZENT-do-25-listopada-21-00[/url]
  9. Dzis spotkałam tę babę, co to też dokarmia Czarno-białe - twierdzi, że to suka i ma cieczkę![/QUOTE] No to dobrze, bo Ty tylko suczki zbierasz :eviltong:
  10. Może jak szczeniaczki trochę podrosną to je przyprowadzi, aby wspólnie szukać jedzenia ? Tylko kiedy ? I zima po drodze.
  11. [quote name='Lobaria']Używam całego swojego /wątpliwego już/ uroku ;) Tym razem się udało :)[/QUOTE] Haha! To nie taki znów wątpliwy skoro pomaga :)
  12. Jaki piękny pies o łagodnym i inteligentnym spojrzeniu :)
  13. Wy chyba magii używacie dziewczyny :) Brawo !
  14. Urocze sam na sam :) A suczki/psa z góry nie kojarzę.
  15. [quote name='arabiansaneta']Pewnie, że ładna, bo ładne są te psy, które mają inteligentne spojrzenie, a ona ma![/QUOTE] Święta prawda !
  16. Jasne, że ładniejsza, bo wykąpana :) I ta obróżka bardzo ją ożywia. A uszka rudawe ma jak moja Luka. Cudo !
  17. A ja nie mogę wytrzymać i podglądam prace Ellig przy bazarku :roll:
  18. [quote name='Tooom']Jestem choć na chwilkę, widzę że wątek powoli wygasa :(. Piękne rzeczy robisz chyba się na coś skuszę :).[/QUOTE] Nie wygasa, nie wygasa :) Jeszcze się będzie działo.
  19. [quote name='Lidan']Moi teściowie mieli kudłatego psa o imieniu Szagi (chyba pisze się Shagi)[/QUOTE] Jest już jeden Szagi na dogo :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235900-Szagi-po-wypadku-po%C5%82amany-uratowany-przed-strzykawk%C4%85-pomocy-[/url]!!!!!!
  20. Ja już głosowałam :)
  21. [quote name='zula131']Może bez tego "-ów" - Tira, Tirka, Tirunia... :lol:[/QUOTE] Tira oryginalnie :)
  22. Na dogo to już było kilka tirówek, w tym jedna prawdziwa co pomagała łapać jakiemuś TZ-owi suczkę na leśnym parkingu ;)
  23. [quote name='malawaszka']Emilka będzie miała dla Was dobre wieści :loveu: Emiś ogromnie Ci dziękuję za pomoc i zabranie Puni marudy :Rose:[/QUOTE] To już się cieszymy :) :) :)
  24. [SIZE=3]Brawo za skuteczność[SIZE=3] !!!! D[/SIZE]o góry piesku [/SIZE]:multi:
×
×
  • Create New...