Jump to content
Dogomania

Mazowszanka13

Members
  • Posts

    19428
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Mazowszanka13

  1. Rzeczywiście ma coś z border collie. I futerko jakie piękne i czyste :) Wygląda jakby niedługo była bezdomna.
  2. [quote name='rzepek']Tatry i Gorce -czyli okolice Zakopanego. Mieszkam pośrodku, dokładnie w gminie Bukowina Tatrzańska. Piesy mają ogród , ale i tak chodzimy na spacerki, bo proszą:cool3: Oprócz Misia - on jest całkowicie ślepy i woli zostać na znajomym terenie:lol:[/QUOTE] Mało spostrzegawcza jestem. Dopiero teraz zauważyłam Tatry w oddali.
  3. Ja dziś za prymuskę robię ;) Bardzo ładna sunia i niezachudzona. A jak bolący brzuch ? Może normalnie chodzić ?
  4. [quote name='Bjuta']Przepiękna okolica? Czy można zapytać gdzie to mniej więcej jest?[/QUOTE] Dołączam się do zapytania. Mieć takie krajobrazy na co dzień :)
  5. [quote name='słodkokwaśna']Super !!! Czy to ta pani co ją po nią wysłałam? Czy ma dom?[/QUOTE] A tego to nie wiem. Psy w schronisku tak szczekały, że ledwo słyszałam co Mortes mówi.
  6. [quote name='cytryna12345']To trzymamy kciuki za domek :-)[/QUOTE] Dziękujemy [B]cytryna[/B] za obecność na wątku :) Mam świetną wiadomość od Mortes :multi: [B]NESCA [/B]poszła do wspaniałego domu. Będzie mieszkała w Kielcach, niedaleko Mortes. Tak więc kontrole zapewnione ;-)
  7. Mam świetną wiadomość od Mortes :multi: [B]NESCA [/B]poszła do wspaniałego domu. Będzie mieszkała w Kielcach, niedaleko Mortes. Tak więc kontrole zapewnione ;)
  8. Niech sukinsynowi uschnie wiadomo co za to co jej zrobił :angryy: Czy ona nie ma jakiś obrażeń wewnętrznych po tym kopniaku ? Ale to pewnie przy sterylce okaże się. Chwała Ci malagos, że ją wzięłaś :Rose:
  9. Bardzo dobra widomość :multi: :multi: Tylko co ze szczeniakami ? Czy nie zginą bez niej ? I na fotki czekamy :)
  10. [quote name='słodkokwaśna']Dziewczyny ,które z moich białogonków nie mają ogłoszeń? Bo wykupiłam im pakieciki...i trzeba je wkleić.[/QUOTE] To Mortes trzeba zapytać.
  11. A ja tu przyszłam zdjęcia obejrzeć. No nic poczekam do jutra.
  12. To spora pomoc :) Nie wszystkie gminy takie rychliwe.
  13. To czekamy na zdjęcia :) Finansami zajmie się gmina ?
  14. Gratuluję połowu ! Cieszę się, że udało się.:multi:
  15. Przelewam [B]30 zł [/B]ze sprzedaży fantów [B]asiuniab [/B]poza bazarkiem ( krawat i książka). Czyli na lewo ;)
  16. Wkleiłam ogłoszenia na górę. W rozliczeniach wpisałam 200 zł, 180 zł zostało jeszcze u Morka. Daj znać Mortes jak trzeba będzie zrobić nowy transfer.
  17. [quote name='Ziutka']Będzie i to chłopak ;) czarno biały maluszek ;)[/QUOTE] Mój wywiad mówi o płci żeńskiej.
  18. Były na dogo aktywne dziewczyny ze schroniska w Cieszynie.Ale kto i ci nie pamiętam. Ale Warszawa lepsza.
  19. [quote name='EVA2406']Czego nie wiesz.......? O szybkiej adopcji, czy o dobrej wetce ? ;)[/QUOTE] O domu dla suni :)
  20. [B]jotesko[/B], odetkaj skrzynkę. Chcę Ci wysłać PW na temat Twojego bazarkowego zakupu :)
  21. [quote name='malagos']Jedno zapytanie z alegratki. Napisałam mejla. Grosia robi się coraz cudniejsza, a najlepiej lubię ją za te pachnące psem łapinki, taki kochany smrodek, zwłaszcza w łóżku :)[/QUOTE] Dr Dorota Sumińska napisała, że zdrowy i wyluzowany pies pachnie mieszaniną ziół i suszonych grzybów. Święta prawda ! Uwielbiam ten zapach :)
  22. [quote name='malagos']O, i "zdziwko mnię chapneło", jak mówi mój kolega - pani od mejla zadzwoniła porozmawiać :) - chciała wiedzieć o suni wszystko. Tak też powiedziałam, co wiedziałam. Tylko ze poprzedni pies pani nie wchodził do łózka....... Mamy być w kontakcie. dobra, zabieram sie za pracę, bo mam huk roboty![/QUOTE] Bardzo dobra wiadomość :) Dlatego uważam, że lepiej tymczasów nie należy wprowadzać do łóżka, bo jak przyszły dom ma inne zdanie to będzie mały problem. Inna sprawa, że mnie jest łatwiej tego przestrzegać, bo moje własne nie wchodzą do łóżka. Tak mnie zamęczają w ciągu dnia, że noc chcę mieć spokojną bez ich towarzystwa.
  23. [quote name='malagos']Eh, nie tylko tymczasów, ja i kochanka nie mogę mieć z tego właśnie względu![/QUOTE] No chyba, że dogomaniak. Ale wujków u nas ci mało.
  24. Duże psy w czasach kryzysu... Dlatego yoreczki idą.
×
×
  • Create New...