-
Posts
19428 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
7
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mazowszanka13
-
Bezdomna, kulejąca, z nowotworem i guzem Rumba
Mazowszanka13 replied to AtaO's topic in Już w nowym domu
No nie tak mało :) -
[quote name='rzepek']Tatry i Gorce -czyli okolice Zakopanego. Mieszkam pośrodku, dokładnie w gminie Bukowina Tatrzańska. Piesy mają ogród , ale i tak chodzimy na spacerki, bo proszą:cool3: Oprócz Misia - on jest całkowicie ślepy i woli zostać na znajomym terenie:lol:[/QUOTE] Mało spostrzegawcza jestem. Dopiero teraz zauważyłam Tatry w oddali.
-
[quote name='Bjuta']Przepiękna okolica? Czy można zapytać gdzie to mniej więcej jest?[/QUOTE] Dołączam się do zapytania. Mieć takie krajobrazy na co dzień :)
-
Szaro-bura Grosia, sunia ze wsi - ZOSTAŁA WARSZAWIANKĄ :)
Mazowszanka13 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Niech sukinsynowi uschnie wiadomo co za to co jej zrobił :angryy: Czy ona nie ma jakiś obrażeń wewnętrznych po tym kopniaku ? Ale to pewnie przy sterylce okaże się. Chwała Ci malagos, że ją wzięłaś :Rose: -
Pilnie dt dla suni ze szczeniaczkami!!!!!
Mazowszanka13 replied to Emilka06's topic in Już w nowym domu
Bardzo dobra widomość :multi: :multi: Tylko co ze szczeniakami ? Czy nie zginą bez niej ? I na fotki czekamy :) -
Szaro-bura Grosia, sunia ze wsi - ZOSTAŁA WARSZAWIANKĄ :)
Mazowszanka13 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
To spora pomoc :) Nie wszystkie gminy takie rychliwe. -
Szaro-bura Grosia, sunia ze wsi - ZOSTAŁA WARSZAWIANKĄ :)
Mazowszanka13 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
To czekamy na zdjęcia :) Finansami zajmie się gmina ? -
Szaro-bura Grosia, sunia ze wsi - ZOSTAŁA WARSZAWIANKĄ :)
Mazowszanka13 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Gratuluję połowu ! Cieszę się, że udało się.:multi: -
Szaro-bura Grosia, sunia ze wsi - ZOSTAŁA WARSZAWIANKĄ :)
Mazowszanka13 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Będzie i to chłopak ;) czarno biały maluszek ;)[/QUOTE] Mój wywiad mówi o płci żeńskiej. -
Szaro-bura Grosia, sunia ze wsi - ZOSTAŁA WARSZAWIANKĄ :)
Mazowszanka13 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Były na dogo aktywne dziewczyny ze schroniska w Cieszynie.Ale kto i ci nie pamiętam. Ale Warszawa lepsza. -
[B]jotesko[/B], odetkaj skrzynkę. Chcę Ci wysłać PW na temat Twojego bazarkowego zakupu :)
-
Szaro-bura Grosia, sunia ze wsi - ZOSTAŁA WARSZAWIANKĄ :)
Mazowszanka13 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Jedno zapytanie z alegratki. Napisałam mejla. Grosia robi się coraz cudniejsza, a najlepiej lubię ją za te pachnące psem łapinki, taki kochany smrodek, zwłaszcza w łóżku :)[/QUOTE] Dr Dorota Sumińska napisała, że zdrowy i wyluzowany pies pachnie mieszaniną ziół i suszonych grzybów. Święta prawda ! Uwielbiam ten zapach :) -
Szaro-bura Grosia, sunia ze wsi - ZOSTAŁA WARSZAWIANKĄ :)
Mazowszanka13 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']O, i "zdziwko mnię chapneło", jak mówi mój kolega - pani od mejla zadzwoniła porozmawiać :) - chciała wiedzieć o suni wszystko. Tak też powiedziałam, co wiedziałam. Tylko ze poprzedni pies pani nie wchodził do łózka....... Mamy być w kontakcie. dobra, zabieram sie za pracę, bo mam huk roboty![/QUOTE] Bardzo dobra wiadomość :) Dlatego uważam, że lepiej tymczasów nie należy wprowadzać do łóżka, bo jak przyszły dom ma inne zdanie to będzie mały problem. Inna sprawa, że mnie jest łatwiej tego przestrzegać, bo moje własne nie wchodzą do łóżka. Tak mnie zamęczają w ciągu dnia, że noc chcę mieć spokojną bez ich towarzystwa. -
Szaro-bura Grosia, sunia ze wsi - ZOSTAŁA WARSZAWIANKĄ :)
Mazowszanka13 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Eh, nie tylko tymczasów, ja i kochanka nie mogę mieć z tego właśnie względu![/QUOTE] No chyba, że dogomaniak. Ale wujków u nas ci mało. -
ZIRA w typie ON. To już 2 lata bezdomności...
Mazowszanka13 replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Duże psy w czasach kryzysu... Dlatego yoreczki idą.