Jump to content
Dogomania

Mazowszanka13

Members
  • Posts

    19428
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Mazowszanka13

  1. No, może jest i trochę ładna ;-) No wreszcie to z siebie wydusiłaś :lol:
  2. [quote name='erka']Wpłynęło na konto kieleckiego ON-ka Rambo 200 zł od Morka. Bardzo serdecznie dziękujemy:loveu:. Życzymy Morkowi wspaniałego domu:).[/QUOTE] Dziękujemy erko :)
  3. Dołączyłam Szagiego do beneficjentów mojego bazarku. Zaglądajcie, proszę, róbcie szum ;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235609-NIE-MASZ-POMYSŁU-NA-PREZENT-do-25-listopada-21-00[/URL]
  4. [quote name='erka']Wpłynęło 200 zł od Morka dla Rambo, bardzo serdecznie dziękujemy:lol:.[/QUOTE] To jeszcze prosimy o potwierdzenie odbioru na wątku Morka :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231113-MOREK-s%C5%82aniaj%C4%85cy-si%C4%99-z-g%C5%82odu-pies-na-szosie-E7[/url]
  5. Jeśli to był mejl z Teksasu to spam chyba, bo już kilka piesków dostało takie zapytanie.
  6. Póki co wyślę [B]20 zł[/B], przed chwilą od znajomych na pieski dostałam :)
  7. [quote name='paula_t']Ostatnio jak tak chodzę po wątkach to widzę, że strasznie ciężko idą adopcje nie tylko starszych psiaków, ale szczylków też nie chcą...:([/QUOTE] Najlepiej " idą " małe suczki. Zobaczcie jaki ruch u malagos.
  8. To teraz będzie Wam się dobrze spało :)
  9. [quote name='Mortes']Dziewczyny czy macie pomysł jak pomóc ślepemu Stiwenowi ? To ten boksiu ze zdjęc wyżej . Psiak nic nie widzi i obija sie od krat boleśnie ... To wspanialy , mega przytulaśny psiak[/QUOTE] Popytać dziewczyn z innych schronisk jak rozwiązują ten problem. Są wątki schroniskowe. Mortes, podzieliłam zasoby Morka. [B]200 zł [/B]wpisuję w rozliczeniach ( post#3) dla białogonów na ogłoszenia. [B]180 zł [/B]na razie zostawiłam Morkowi na wypadek gdyby trzeba było wyróżniać ogłoszenia lub wykupić płatne.
  10. Ponieważ słodkokwaśna wspaniałomyślnie zrzekła się pieniędzy zebranych dla Morka ( 580 zł) :) postanowiłam tak je podzielić: [B]200 zł[/B] dostał Rambo, zaniedbany owczarek zabrany ze świetokrzyskiej wsi. Prosimy erkę o potwierdzenie na wątku. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/235112-Szukamy-dt-dla-ogolonego-Rambo-onka"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...ego-Rambo-onka[/URL] [B]200 zł [/B]dostaną [B]białogony[/B], psy z interwencji przebywające tymczasowo w schronisku w Dyminach Pieniądze przeznaczone zostaną na wykupywanie ogłoszeń na bazarkach czym zajmuje się Mortes [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235546-BIAŁOGONY-psy-bez-przyszłości-OGŁOSZENIA-NA-CITO-[/url]!!! [B]180 zł [/B]na razie zostawię Morkowi na wypadek płatnych ogłoszeń ( wyróżnienia)
  11. Morek podzielił się swoją kasą z Rambo :) [B]erko[/B], jak dojdzie [B]200 zł [/B]potwierdz, proszę na wątku Morka odbiór: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231113-MOREK-s%C5%82aniaj%C4%85cy-si%C4%99-z-g%C5%82odu-pies-na-szosie-E7[/url]
  12. A wiecie, że Krówka znalazła dom ? :) Dostałam cynk ze schroniska.
  13. [quote name='PaSja Hera']Właśnie do domu pojechała Krówka:)[/QUOTE] Dziekuję za informację, już umieściłam ją na górze :)
  14. Dzięki za informacje :) Jutro poumieszczam je na pierwszych stronach, aby były bardziej widoczne.
  15. Dziękujemy Ci za zdjęcia, [B]andzia69 [/B]:) Syf totalny, ale psy chude nie były. Aż strach pomyśleć co one jadły.
  16. Zapraszam Cioteczki na handel niedzielny :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235609-NIE-MASZ-POMYS%C5%81U-NA-PREZENT-do-25-listopada-21-00[/url]
  17. [INDENT] [SIZE=4][B][COLOR=#006400]Zapraszam serdecznie na bazarek z którego część dochodu przeznaczona jest dla DINY [/COLOR][/B][/SIZE]:smile:: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/235609-NIE-MASZ-POMYS%C5%81U-NA-PREZENT-do-25-listopada-21-00"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...istopada-21-00[/URL] [/INDENT]
  18. [SIZE=4][B][COLOR=#006400]Zapraszam serdecznie na bazarek z którego część dochodu przeznaczona jest dla Reksia [/COLOR][/B][/SIZE]:): [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235609-NIE-MASZ-POMYS%C5%81U-NA-PREZENT-do-25-listopada-21-00[/url]
  19. Jak już spała z Wami w łóżku to o budzie nie ma co marzyć.
  20. Jakie wspaniałe wieści od Viniego :) :) :)
  21. Brawo wiosenko za takie skuteczne działanie ! :) :) Napisz coś więcej na ten temat.
  22. Odwiedzam i zapisuję sympatycznego psiaka :) Przy szosie to raczej wyrzucony niż zagubiony.
  23. [quote name='malagos']Dziękujemy..... Tak to juz jest, ze radość przeplata sie ze smutkiem. Tego samego dnia Tomek zawiózł Szelkę do Warszawy, w przywiózł Jessicę na ... ostatnie wakacje u nas........ Żeby nie musiała odchodzić w obcym miejscu, w jakiejś lecznicy.[/QUOTE] To bardzo dużo, odejść w domu wśród swoich.
×
×
  • Create New...