-
Posts
19428 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
7
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mazowszanka13
-
Szaro-bura Grosia, sunia ze wsi - ZOSTAŁA WARSZAWIANKĄ :)
Mazowszanka13 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
No, może jest i trochę ładna ;-) No wreszcie to z siebie wydusiłaś :lol: -
RAMBO-MISIO u irenas-najcudowniejszy DS!!!
Mazowszanka13 replied to wegielkowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='erka']Wpłynęło 200 zł od Morka dla Rambo, bardzo serdecznie dziękujemy:lol:.[/QUOTE] To jeszcze prosimy o potwierdzenie odbioru na wątku Morka :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231113-MOREK-s%C5%82aniaj%C4%85cy-si%C4%99-z-g%C5%82odu-pies-na-szosie-E7[/url] -
Jeśli to był mejl z Teksasu to spam chyba, bo już kilka piesków dostało takie zapytanie.
-
Wielkie zmiany w życiu Reksia vel Rockyego :) ...
Mazowszanka13 replied to Paolina's topic in Już w nowym domu
[quote name='paula_t']Ostatnio jak tak chodzę po wątkach to widzę, że strasznie ciężko idą adopcje nie tylko starszych psiaków, ale szczylków też nie chcą...:([/QUOTE] Najlepiej " idą " małe suczki. Zobaczcie jaki ruch u malagos. -
Szaro-bura Grosia, sunia ze wsi - ZOSTAŁA WARSZAWIANKĄ :)
Mazowszanka13 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
To idę na bazar :) -
Szaro-bura Grosia, sunia ze wsi - ZOSTAŁA WARSZAWIANKĄ :)
Mazowszanka13 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
To teraz będzie Wam się dobrze spało :) -
[quote name='Mortes']Dziewczyny czy macie pomysł jak pomóc ślepemu Stiwenowi ? To ten boksiu ze zdjęc wyżej . Psiak nic nie widzi i obija sie od krat boleśnie ... To wspanialy , mega przytulaśny psiak[/QUOTE] Popytać dziewczyn z innych schronisk jak rozwiązują ten problem. Są wątki schroniskowe. Mortes, podzieliłam zasoby Morka. [B]200 zł [/B]wpisuję w rozliczeniach ( post#3) dla białogonów na ogłoszenia. [B]180 zł [/B]na razie zostawiłam Morkowi na wypadek gdyby trzeba było wyróżniać ogłoszenia lub wykupić płatne.
-
Ponieważ słodkokwaśna wspaniałomyślnie zrzekła się pieniędzy zebranych dla Morka ( 580 zł) :) postanowiłam tak je podzielić: [B]200 zł[/B] dostał Rambo, zaniedbany owczarek zabrany ze świetokrzyskiej wsi. Prosimy erkę o potwierdzenie na wątku. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/235112-Szukamy-dt-dla-ogolonego-Rambo-onka"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...ego-Rambo-onka[/URL] [B]200 zł [/B]dostaną [B]białogony[/B], psy z interwencji przebywające tymczasowo w schronisku w Dyminach Pieniądze przeznaczone zostaną na wykupywanie ogłoszeń na bazarkach czym zajmuje się Mortes [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235546-BIAŁOGONY-psy-bez-przyszłości-OGŁOSZENIA-NA-CITO-[/url]!!! [B]180 zł [/B]na razie zostawię Morkowi na wypadek płatnych ogłoszeń ( wyróżnienia)
-
RAMBO-MISIO u irenas-najcudowniejszy DS!!!
Mazowszanka13 replied to wegielkowa's topic in Już w nowym domu
Morek podzielił się swoją kasą z Rambo :) [B]erko[/B], jak dojdzie [B]200 zł [/B]potwierdz, proszę na wątku Morka odbiór: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231113-MOREK-s%C5%82aniaj%C4%85cy-si%C4%99-z-g%C5%82odu-pies-na-szosie-E7[/url] -
Szaro-bura Grosia, sunia ze wsi - ZOSTAŁA WARSZAWIANKĄ :)
Mazowszanka13 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Zapraszam Cioteczki na handel niedzielny :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235609-NIE-MASZ-POMYS%C5%81U-NA-PREZENT-do-25-listopada-21-00[/url] -
[INDENT] [SIZE=4][B][COLOR=#006400]Zapraszam serdecznie na bazarek z którego część dochodu przeznaczona jest dla DINY [/COLOR][/B][/SIZE]:smile:: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/235609-NIE-MASZ-POMYS%C5%81U-NA-PREZENT-do-25-listopada-21-00"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...istopada-21-00[/URL] [/INDENT]
-
Wielkie zmiany w życiu Reksia vel Rockyego :) ...
Mazowszanka13 replied to Paolina's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4][B][COLOR=#006400]Zapraszam serdecznie na bazarek z którego część dochodu przeznaczona jest dla Reksia [/COLOR][/B][/SIZE]:): [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235609-NIE-MASZ-POMYS%C5%81U-NA-PREZENT-do-25-listopada-21-00[/url] -
Szaro-bura Grosia, sunia ze wsi - ZOSTAŁA WARSZAWIANKĄ :)
Mazowszanka13 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Jak już spała z Wami w łóżku to o budzie nie ma co marzyć. -
ONEK Niko już w DS mocno TRZYMAMY KCIUKI!
Mazowszanka13 replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Jakie wspaniałe wieści od Viniego :) :) :) -
Max i Hero w DS. Szukamy domu dla kolejnego...
Mazowszanka13 replied to wiosenka's topic in Już w nowym domu
Brawo wiosenko za takie skuteczne działanie ! :) :) Napisz coś więcej na ten temat. -
3 suczki PCHEŁKA, SZELKA, MISIA w swoich domach :)
Mazowszanka13 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Dziękujemy..... Tak to juz jest, ze radość przeplata sie ze smutkiem. Tego samego dnia Tomek zawiózł Szelkę do Warszawy, w przywiózł Jessicę na ... ostatnie wakacje u nas........ Żeby nie musiała odchodzić w obcym miejscu, w jakiejś lecznicy.[/QUOTE] To bardzo dużo, odejść w domu wśród swoich.