-
Posts
19428 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
7
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mazowszanka13
-
[B]GRYZKA [/B] Gryzka ma około 2-3 lat. Sięga przed kolano i jest drobniutkiej budowy. Imię otrzymała po ugryzieniu weterynarza i nas. Na początku była bardzo bojaźliwa, prawie w ogóle nie dało się do niej podejść. Teraz już spokojnie można zapiąć smycz i pogłaskać ją. Nie jest wybredna podczas jedzenia. Posiada komplet szczepień, jest odpchlona , odrobaczona i wysterylizowana. Ładnie chodzi na smyczy a spuszczona pilnuje się przewodnika ale nie podchodzi na głaskanie. [B][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/6676/img2589q.jpg[/IMG] [/B] [IMG]http://img825.imageshack.us/img825/2492/img2583t.jpg[/IMG] [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/4553/img2581l.jpg[/IMG] [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/9135/img2602hw.jpg[/IMG] [IMG]http://img580.imageshack.us/img580/9136/img2616da.jpg[/IMG]
-
[URL="http://img189.imageshack.us/img189/459/cid565db1afb243b1035493.jpg"] [B]WENECJA [/B] [COLOR=#000000]Wenecja to ok 12 letnia sunia[/COLOR]:razz:[COLOR=#000000]. Bardzo grzeczna, na spacerach pilnuje się przewodnika. Pięknie chodzi na smyczy i przychodzi na zawołanie. Toleruje za równo psy jak i suki. Do ludzi to prawdziwa przylepa ,która ładuje się na kolanka. Posiada komplet szczepień, jest odpchlona i odrobaczona.[/COLOR] [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/567/img2612x.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/2569/img2611lj.jpg[/IMG] [IMG]http://img37.imageshack.us/img37/6711/img2609rz.jpg[/IMG] [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/9132/img2637gg.jpg[/IMG]
-
[SIZE=4][B]INDE[/B][/SIZE][SIZE=3][B]KS[/B][/SIZE] [SIZE=3][B][SIZE=2]1)[/SIZE] Aria [SIZE=2](siostra Iry)-[/SIZE][/B][/SIZE] post 48, str 2,[SIZE=3][COLOR=#ff0000][B]uciekła z DS[/B][/COLOR][B] [SIZE=2]2[/SIZE] Baba[/B][/SIZE][B]/Beki [/B]- post 16, post 276, str 12, [B][COLOR=#000080]za TM [/COLOR][/B][B][COLOR=#000080]:-( (odeszła 25 grudnia 2013 r )[/COLOR][/B] [B][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=2]3[/SIZE])[/SIZE] Charlie[/SIZE]-[/B] post 7, [COLOR=#ff0000][B]DS[/B][/COLOR] [SIZE=3][B][SIZE=2][SIZE=2]4[/SIZE])[/SIZE] Ciotka[/B][/SIZE]- post 37, str 2,[COLOR=#ff0000] [B]BDT u Mortes[/B][/COLOR] [SIZE=3][B][SIZE=2][SIZE=2]5[/SIZE])[/SIZE] Cooki[/B][/SIZE] [B]( Kuki)[/B], post 50, str 2, piękne zdjęcia str 48, post #1193,[COLOR=#ff0000] [B]DS[/B][/COLOR] [SIZE=3][B][SIZE=2][SIZE=2]6[/SIZE])[/SIZE] Czacza[/B][/SIZE]- post 49, str 2, [COLOR=#ff0000][B]DS [/B][/COLOR] [B]7) [SIZE=3]Czarna (Inka),[/SIZE][/B] przywieziona z hoteliku do schroniska 11.01 3013, [COLOR=#ff0000][B]BDT u Mortes[/B][/COLOR] [SIZE=3][B][SIZE=2][SIZE=2]8 [/SIZE])[/SIZE] Czoko[/B][/SIZE]- post 39, str 2,[COLOR=#ff0000] [B][SIZE=3]uciekła z DS[/SIZE][/B][/COLOR] [B][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=2]9[/SIZE])[/SIZE] Dino[/SIZE][/B]-patrz Siusiaczek,,[B] [COLOR=#ff0000]DS[/COLOR][/B] [SIZE=3][B][SIZE=2][SIZE=2]10[/SIZE])[/SIZE] Dupka[/B][/SIZE] ([B]Dorka)[/B]- post 33, str 2,[COLOR=#000080] post 527, str 22,[/COLOR][B][COLOR=#ff0000] u Hałabajówki[/COLOR][/B] [COLOR=#ff0000][B]za 300 zł mieś, deklaracji BRAK, [/B][/COLOR][COLOR=#000080][B]ogłaszamy[/B][/COLOR] [COLOR=#000080][B]na pomorskie.[/B][/COLOR] [SIZE=3][B][SIZE=2][SIZE=2]11[/SIZE])[/SIZE] Dziadzia[/B][/SIZE] -post 18, [COLOR=#ff0000][B]DS [/B][/COLOR] [SIZE=3][B][SIZE=2]1[SIZE=2]2[/SIZE])[/SIZE] Dżeki[/B][/SIZE] [B]( Duży)[/B]- post 14, post 164, str 7, [COLOR=#ff0000][B]BDT u Mortes[/B][/COLOR] [SIZE=3][B][SIZE=2]1[SIZE=2]3[/SIZE])[/SIZE] Ernest[/B][/SIZE]-post 30, str 2, [COLOR=#ff0000][B]BDT u Mortes[/B][/COLOR] [SIZE=3][B][SIZE=2]1[SIZE=2]4[/SIZE]) [/SIZE]Fejfol[/B][/SIZE]- post 22,[COLOR=#000080] [B]ogłoszony[/B][/COLOR], [COLOR=#ff0000][B]w BDT u Mortes [/B][/COLOR] [SIZE=3][B][SIZE=2]1[SIZE=2]5[/SIZE])[/SIZE] Fiori[/B][/SIZE]- post 24, post 165, str 7, post279, str 12, [COLOR=#ff0000][B]BDT u Mortes[/B][/COLOR] [SIZE=3][B][SIZE=2]1[SIZE=2]6[/SIZE])[/SIZE] Gizmo[/B]-[/SIZE]post 218, str 9, post 633, str 26, [B][COLOR=#000080]ogłoszony[/COLOR][COLOR=#000080],[/COLOR] [COLOR=#800000]u Hałabajówki, ma komplet deklaracji (za 150 zł mieś.)[/COLOR][/B] [SIZE=3][B][SIZE=2]1[SIZE=2]7[/SIZE])[/SIZE] Gryzka, Gryzia[/B][/SIZE]-post 6, [B][COLOR=#000080]ogłoszona[/COLOR][/B], zdjęcia z DS-u post 503, str 21, [COLOR=#000000][B]wyadoptowana przez schronisko, DS kiepski[/B][/COLOR] :-( [SIZE=3][B]Inka patrz Czarna[/B][/SIZE] [B][SIZE=3][SIZE=2]1[SIZE=2]8 [/SIZE])[/SIZE] Ira [/SIZE]( siostra Arii)[/B]- post 41, str 2, post 445, str 18,[B] [COLOR=#ff0000]DS[/COLOR][/B] [B]19) [SIZE=3]Iskierka,[/SIZE] [COLOR=#ff0000]DS[/COLOR][/B] [SIZE=3][B][SIZE=2][SIZE=2]20[/SIZE]) Staruszka[/SIZE] Kasja[/B][/SIZE]- post 67, str 3, [COLOR=#800000][B]u Hałabajówki, brakuje kompletu deklaracji,[/B][/COLOR] [COLOR=#000080][B]ogłaszana na pomorskie[/B][/COLOR] [B]21) [SIZE=3]Krawat,[/SIZE][/B]przywieziony z hoteliku do schroniska 11.02.2013, post 1141, str 46, [COLOR=#ff0000][B]BDT u Mortes[/B][/COLOR] [SIZE=3][B][SIZE=2][SIZE=2]22[/SIZE])[/SIZE] Krówka[/B][/SIZE]-post 7,[B] [SIZE=2][COLOR=#ff0000]DS[/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=3][B][SIZE=2][SIZE=2]23[/SIZE])[/SIZE] Leda[/B][/SIZE]- post 9, [COLOR=#ff0000][B]BDT u Mortes[/B][/COLOR] [SIZE=3][B][SIZE=2][SIZE=2]24[/SIZE]) [/SIZE]Lenka[/B][/SIZE]- post 64, str 3, [COLOR=#ff0000][B]BDT u Mortes[/B][/COLOR] [B]25) [SIZE=3]Lulu[/SIZE][/B]-post 214, str 9 , przyjechała do schroniska z hoteliku 23.12[COLOR=#000080],[/COLOR][COLOR=#ff0000][B] DS[/B][/COLOR] [SIZE=3][B][SIZE=2]26)[/SIZE] Lusia/Lucynka-[/B][/SIZE] post 281, str 12, post 303, str 13, [COLOR=#ff0000][B]BDT u Mortes[/B][/COLOR] [B][SIZE=3][SIZE=2]27) [/SIZE]Łatek[/SIZE]-[/B] post 220, str 9, post 280, str 12, [COLOR=#ff0000][B]BDT u Mortes[/B][/COLOR] [SIZE=3][B][SIZE=2]28 ) [/SIZE]Mamba, [/B][/SIZE]siostra Samby-post 69, str 3, post 632, str 26, [COLOR=#ff0000][B]BDT u Mortes[/B][/COLOR] [SIZE=3][B][SIZE=2]2[SIZE=2]9[/SIZE])[/SIZE] Marsia[/B][/SIZE]- post 52, str 3,[B] [COLOR=#ff0000]DS[/COLOR][/B] [B]30) [SIZE=3]Maszka [SIZE=2]vel Maska[/SIZE][/SIZE][/B]-post 214, str 9, przyjechała do schroniska z hoteliku 23.12,[B] [COLOR=#ff0000]DS [/COLOR][/B] [B]31) [SIZE=3]Miłka[/SIZE][/B]-przywieziona z hoteliku do schroniska w kwietniu 2013, [COLOR=#ff0000][B]BDT u Mortes[/B][/COLOR] [B][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2]32[/SIZE][/SIZE]) [/SIZE]Miniówka[/SIZE]- [/B]post 10,[B][COLOR=#000080] ogłoszona[/COLOR][/B],[COLOR=#000000][B]wyadoptowana przez schronisko,[/B] [B]DS okryty tajemnicą [/B][/COLOR] [SIZE=3][B][SIZE=2][SIZE=2]33[/SIZE])[/SIZE] Naj-[/B][/SIZE] post 221, str 9, post 633, str 26, [COLOR=#000080][B]ogłoszon[/B][/COLOR][B][COLOR=#000080]a[/COLOR][/B],[COLOR=#800000][B]u Hałabajówki, ma komplet deklaracji (150 zł mieś.)[/B][/COLOR] [B][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=2]34[/SIZE])[/SIZE] Naomi[/SIZE]- [/B]post 164, str 7,post 219, str 9, [B][COLOR=#000000]wyadoptowana przez schronisko[/COLOR][/B][SIZE=3][B][COLOR=#000000][SIZE=2], [/SIZE][/COLOR][/B][/SIZE][B][COLOR=#000000][SIZE=2]jej zdjecie ukazało sie na dymińskin fb [/SIZE][/COLOR][/B][URL="https://www.facebook.com/446899062049488/photos/a.498312720241455.1073741835.446899062049488/660539567352102/?type=1&theater"]https://www.facebook.com/44689906204...type=1&theater[/URL], [COLOR=#ff0000][B]DS [/B][/COLOR] [SIZE=3][B][SIZE=2][SIZE=2]35[/SIZE])[/SIZE] Nesca, [/B][/SIZE]razem z Tchibą- post 40, 41, str 2, [COLOR=#ff0000][B]DS[/B][/COLOR] [SIZE=3][B][SIZE=2][SIZE=2]36[/SIZE])[/SIZE] Nutka[/B][/SIZE]-post 15, , [B][COLOR=#ff0000]DS[/COLOR][/B] [B]37) [SIZE=3]Odi[/SIZE][/B], post 214, str 9, post 527, str 22, przyjechała do schroniska z hoteliku 23.12, [B][COLOR=#ff0000]DS[/COLOR][/B] [SIZE=3][B][SIZE=2][SIZE=2]38 [/SIZE])[/SIZE] Paloma i Pamela[/B][/SIZE]- post 11, [COLOR=#ff0000][B]DS[/B][/COLOR] [SIZE=3][B][SIZE=2]39)[/SIZE] Paton [SIZE=2](Patonek[/SIZE][/B][SIZE=2])[/SIZE]-[/SIZE] post 19, post 165, str 7, [COLOR=#800000][B]od 2.XII 2013 w PDT u lunarmermaid za 170 zł miesięcznie , płatne do 2 każdego miesiąca, [/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B]od 10 maja 2014 w BDT u Mortes,[/B][/COLOR] [SIZE=3][B][SIZE=2]40)[/SIZE] Polka[/B][/SIZE]-przywieziona z hoteliku do schroniska w kwietniu 2013, post 724, str 24, [COLOR=#ff0000][B]BDT u Mortes[/B][/COLOR] [SIZE=3][B][SIZE=2][SIZE=2]41[/SIZE]) [/SIZE]Pucek[/B][/SIZE]- post 52, str 3,[COLOR=#000000] [B]wyadoptowany przez schronisko na łańcuch[/B][/COLOR] :-( [SIZE=3][B][SIZE=2]42)[/SIZE] Rafi[/B][/SIZE]- post 13, post 164, str 7,post 527, str 22, [COLOR=#ff0000][B]BDT u Mortes[/B][/COLOR] [B]43) [SIZE=3]Rubi [SIZE=2]( w papierach Charli)[/SIZE][/SIZE][/B] przywieziony z hoteliku do schroniska w kwietniu 2013, post 527, str 22,[B][COLOR=#ff0000] [SIZE=3]uciekł z DS w kwietniu 2014[/SIZE][/COLOR][/B] [SIZE=3][B][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2]4[/SIZE]4[/SIZE])[/SIZE][/B][/SIZE][B] [SIZE=3]Rudzia[/SIZE][/B]- post 17,[COLOR=#000000][B]odeszła za TM w marcu 2014 r[/B][/COLOR] :-( [SIZE=3][B][SIZE=2][SIZE=2]45[/SIZE])[/SIZE] Sadi[/B][/SIZE]- post 8,[COLOR=#ff0000] [B]DS[/B][/COLOR] [SIZE=3][B][SIZE=2][SIZE=2]46[/SIZE])[/SIZE] Salsa I[/B][/SIZE]- post 8,[B] [COLOR=#ff0000]DS[/COLOR][/B] [SIZE=3][B][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2]4[/SIZE]7[/SIZE])[/SIZE][/B][/SIZE][B] Salsa II-[/B] post 8 ,[B][COLOR=#ff0000] DS[/COLOR][/B] [B][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=2]48 [/SIZE])[/SIZE] Samba[/SIZE][/B], siostra Mamby- post 71-73, str 3, post 632, str 26, [COLOR=#ff0000][B]BDT u Mortes[/B][/COLOR] [B]49) [SIZE=3]Sierściuch,[/SIZE][/B] przyjechał z hoteliku do schroniska 11.02.2013, post 411, str 17, post 724, str 29,[COLOR=#ff0000][B] BDT u Mortes[/B][/COLOR] [SIZE=3][B][SIZE=2]50)[/SIZE] Siusiaczek[/B] [/SIZE]( [B]Dino[/B] do ogłoszeń)- post 43, str 2[B][COLOR=#000080],[/COLOR][/B] [COLOR=#ff0000][B]DS[/B][/COLOR] [SIZE=3][B][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2]51[/SIZE][/SIZE]) [/SIZE]Siusiaczkowa[/B][/SIZE], siostra Siusiaczka ( [B]Dina[/B] do ogłoszeń)- post 42, str 2, [COLOR=#ff0000]wróciła z pierwszego DS-u po jednym dniu !?[/COLOR] [COLOR=#ff0000],[/COLOR] [COLOR=#000000][B]wyadoptowana przez schronisko,[/B] [B]nowy DS okryty tajemnicą [/B][/COLOR] [SIZE=3][B][SIZE=2][SIZE=2]52[/SIZE]) Stary i niewidomy [/SIZE]Stiw[/B][/SIZE][COLOR=#000000][SIZE=3][B][SIZE=3]i[/SIZE][/B][/SIZE]-[/COLOR] post 12, [B][COLOR=#800000]u Hałabajówki, mam komplet deklaracji.[/COLOR] [COLOR=#000080]Ogłaszamy na pomorskie.[/COLOR][COLOR=#ff0000] [/COLOR][COLOR=#000000]Deklaracje i rozliczenia na jego wątku:[/COLOR][COLOR=#ff0000] [/COLOR][/B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248362-STIVI-stary-ślepy-duży-ale-piękny-czy-dostanie-swoją-szansę?[/URL] [SIZE=3][B][SIZE=2][SIZE=2]53[/SIZE])[/SIZE]Tajga[/B][/SIZE]- post 10,[B] [COLOR=#ff0000]DS[/COLOR][/B] [SIZE=3][B][SIZE=2][SIZE=2]54[/SIZE])[/SIZE]Tchiba[/B][/SIZE], razem z Nescą- post 40,41, str 2, post 527, str 22, [COLOR=#ff0000][B]D[/B][/COLOR][B][COLOR=#ff0000]S [/COLOR][/B] [SIZE=3][B][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2]5[/SIZE][/SIZE]5)[/SIZE][/B][/SIZE][B] [SIZE=3]Wenecja[/SIZE][/B]-post 5, [B][COLOR=#000000]za TM[/COLOR][/B] :-( [COLOR=#000000][SIZE=2]Te cztery psy jako ostatnie opuściły hotelik i zawitały w schronisku 2 maja 2013 r.[/SIZE][/COLOR] [SIZE=3][B][SIZE=2]56)[/SIZE] Pyrdek[/B][/SIZE] [COLOR=#ff0000][B]został w hoteliku na stałe[/B][/COLOR] [B][SIZE=3][COLOR=#000000][SIZE=2]57)[/SIZE] Nosek, [/COLOR][/SIZE][/B]post 559, str 23[B], [/B][B][COLOR=#ff0000][B]BDT u Mortes [/B][/COLOR] [SIZE=3][SIZE=2]58 )[/SIZE] Maks,[/SIZE] wycofany i bojaźliwy, [/B]post 760, 778, str 32[B], [/B][B][COLOR=#ff0000][B]BDT u Mortes[/B][/COLOR] [SIZE=3][SIZE=2]59)[/SIZE] Ałek (Krówek)[/SIZE][/B], post 559, str 23[B],[/B][B][COLOR=#ff0000][B] BDT u Mortes [/B][/COLOR] [SIZE=3][SIZE=2]60) [/SIZE]Czekoladka,[/SIZE][/B] [COLOR=#ff0000][SIZE=3][B][SIZE=2]DS [/SIZE][/B][/SIZE][/COLOR] [B]Zdjęcia w poście # 1739,1740[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235546-BIAŁOGONY-psy-bez-przyszłości-OGŁOSZENIA-NA-CITO-!!!/page70[/URL] [COLOR=#cc0000][SIZE=3] [/SIZE][/COLOR][SIZE=3][COLOR=#cc0000][B]Od 15 czerwca 2014 r w schronisku nie ma ani jednego Białogona :) -27 psów poszło do domów[/B] [/COLOR][COLOR=#000000][SIZE=2]( w tym 4 domy [/SIZE][SIZE=3][SIZE=2]pod znakiem zapytania-adopcja schroniska)[/SIZE][/SIZE][/COLOR][COLOR=#cc0000][B] [SIZE=3] -3 uciekły z DS-u [SIZE=2]( Aria, Czoko, Rubi)[/SIZE] -22 przebywa w BDT u Mortes [/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=#cc0000][B][SIZE=3]-1 został w hoteliku na do[SIZE=3]ż[/SIZE]ywocie [SIZE=2](Pyrdek)[/SIZE] -5 jest odpłatnie u Hałabajówki[/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=#cc0000][B] (Dupka, Gizmo, Naj, Stiwi, Kasja)[/B][/COLOR][SIZE=3][COLOR=#cc0000][B] -3 za TM [SIZE=2]( Wenecja, Baba i Rudzia)[/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE] :( [SIZE=3] [COLOR=#000000][B]Do domów poszły też wszystkie szczeniaki.[/B][/COLOR][/SIZE]
-
[B][SIZE=5][COLOR=#0000cd][SIZE=4][SIZE=5]ROZLICZENIA[/SIZE] [/SIZE][/COLOR][/SIZE][COLOR=#cc0000][SIZE=3]POTRZEBY FINANSOWE[/SIZE]. NA CO ZBIERALIŚMY ?[/COLOR][/B] [B][SIZE=5][SIZE=3][COLOR=#000000][B]1) Białogony w schronisku.[/B] [/COLOR][/SIZE][COLOR=#4b0082][SIZE=4][SIZE=2][B]Indeks w poście #4[/B][/SIZE][/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][SIZE=4] [/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B]Większość Białogonów przebywa w schronisku w kieleckich [B]DYMINACH[/B] Schronisko ich nie ogłasza, wydaje byle komu bez sprawdzenia domu, np. na łańcuch. Ich boksy są na samym końcu schroniska, dlatego rzadko kto do nich zagląda. Dlatego ogłasza je Mortes, sprawdza dom i jak trzeba do tego domu zawozi.[B][SIZE=5][COLOR=#0000cd][SIZE=4][SIZE=2] [B][COLOR=#ff0000]Zbierane są pieniądze na wykup ogłoszeń na bazarkach i na benzynę, gdy zajdzie taka potrzeba (dowóz do DS-u).[/COLOR][/B][/SIZE] [/SIZE][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3]2) Dupka[/SIZE][/B] ( w ogłoszeniach Dora, aby lepiej brzmiało) przebywa u Hałabajówki. Mortes płaci 300 zł miesięcznie, do 11-ego każdego miesiąca + karma + leki[B][SIZE=5][COLOR=#0000cd][SIZE=4][SIZE=2] [COLOR=#ff0000][B]Zbieramy na opłacenie pobytu Dupki u Hałabajówki, karmę i ewentualnie leki. [/B][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][SIZE=4][SIZE=2] [/SIZE][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=3]3) [SIZE=2]Patonek i[/SIZE] Fejfol [/SIZE][/B]zostali "wypożyczeni" ze schroniska na wakacyjne dożywianie. Są utuczeni, zsocjalizowani z człowiekiem i żal oddawać je z powrotem do schroniska mordowni. [B][SIZE=5][COLOR=#000000][SIZE=4][SIZE=2]U Mortes przebywa awaryjnie [/SIZE][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B](donosy do administracji) [B][SIZE=5][COLOR=#000000][SIZE=4][SIZE=2]FEJFOL.[/SIZE][/SIZE][/COLOR][COLOR=#0000cd][SIZE=4][SIZE=2] [B][COLOR=#ff0000]Zbieramy na karmę dla Fejfola ( 30 zł miesiecznie).[/COLOR][/B] [/SIZE][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B]Dwie osoby zadeklarowały comiesieczne wpłaty po 10 zł: [B]anetaks4 i Mazowszanka2[/B]. Przydałaby sie jeszcze jedna deklaracja :) [B][SIZE=2]Nie zbieramy już na Patona,[/SIZE] [COLOR=#000080]od 10 maja 2014 w BDT u Mortes,[/COLOR][/B]wcześniej w PDT u lunarmermaid (2.XII.2013) za 170 zł miesięcznie (z karmą). [B] [SIZE=3]WPŁYWY 9185,50 zł [/SIZE]( w tym 705 zł poszło bezpośrednio na konto Hałabajówki)[/B] :loveu: :loveu: [B]+ 200 zł[/B] z konta Morka [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231113-MOREK-słaniający-się-z-głodu-pies-na-szosie-E7[/URL] [B]+ 180 zł[/B] , które przepisałam z konta Morka. Morek zamienił hotelik u słodkokwaśnej na DS i nie potrzebuje już ogłoszeń. [B]+ 300 zł[/B] obiezyswiat75 na benzynę [B]+ 157 zł[/B] z bazarku Mortes [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243278-Biżuteria-na-lato-na-każdą-kieszeń-zakończony-rozliczam[/URL] [B]+360 zł [/B]z bazarku Mazowszanki [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/243668-TROCHĘ-KULTURY-"]www.dogomania.pl/forum/threads/243668-TROCHĘ-KULTURY-[/URL] Miały pójść na Stopika, ale on znalazł dom. Wątek Stopika: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244564-Młodziutki-porzucony-Stopik-chce-znowu-zaufać-potrzebuje-naszej-pomocy[/URL] [B]+ 200 zł[/B] schronisko w Dyminach na benzynę na transport Dupki, Wenecji, Babki do Hałabajówki [B]+ 120 zł[/B] obiazyswiat75 na szczepienia (wirusówki) tych trzech suń [B]+ 51 zł[/B] ewab (leczenie Odi) [B]+ 200 zł[/B] obiezyswiat75 na benzynę [B]+100 zł[/B] Panna Marple na benzynę [B]+ 50 zł[/B] teresa118 benzyna [B]+ 30 zł[/B] ewu benzyna [B]+ 30 z[/B]ł MALWA benzyna [B]+ 100 zł [/B]od Igam [COLOR=#800000][B]+ 100 zł[/B] od obiezyswiat75 dla Hałabajówki na starowinki (wysłane na konto Hałabajówki)[/COLOR] [B]+10 zł [/B]Mazowszanka na karmę dla Odi, Fejfola, Patona za wrzesień [B]+10 zł [/B]Anetaks4 jak wyżej [B]+ 20 zł [/B]sharka na karmę dla Odi Fejfola i Patona za wrzesień [B]+ 1100 zł[/B] pieniądze wyżebrane przez Mortes mejlami od osób spoza dogo :loveu: [B]+50 zł [/B]aida [B]+10 zł [/B]od Miki77 [B]+30 zł [/B]od gluchypies[COLOR=#800000] [B]+ 405 zł [/B]bazarek obiezyswiat75 na potrzeby Baby (wysłane na konto Hałabajówki)[/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/246916-Rozliczam-Uśmiech-dla-Babci-psiej-emerytki"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...psiej-emerytki[/URL] [COLOR=#800000][B]+ 100 zł[/B] od obiezyswiat75 dla Hałabajówki na leki ( wysłane na konto Hałabajówki)[/COLOR] [B]+20 zł [/B]od mdk8 [B]+ 10 zł[/B] anetaks4 na karmę dla Patona i Fejfola za październik [B]+10 zł[/B] od Mazowszanka2 jak wyżej [B]+ 97 zł[/B] od kam z bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247026-*-*-*-*-Księgarnia-u-Belki-do-22-września-na-Białogony-*-*-*[/URL] [B]+153 zł[/B] z bazarku Kryzi [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247280-ROZLICZAM-Ciuchy-na-kieleckie-psiaki-do-6-X[/URL] [B]+150 zł[/B] z bazarku wawer [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247406-ROZLICZAM-*Kup-Teraz*-RÓŻNOŚCI-NA-BIAŁOGONY-do-7-października[/URL] [B]+89 zł [/B]z bazarku Mortes [COLOR=#800000][B]+100 zł[/B] od obiezyswiat75 dla Hałabajówki [/COLOR][COLOR=#800000]na leki (wysłane na jej konto)[/COLOR] [B]+ 50 zł [/B]z bazarku natie [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247268-KONIECmega-tanio-dla-Ibisa-i-3-białogonek-do-20-10-godz-20-00?p=21331451#post21331451"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...1#post21331451[/URL] [B]+400 zł[/B] z bazarku Mazowszanka2 [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248128-Rozliczam-ZWIERZĄTKOWO[/URL] [B]+10 zł[/B] Mazowszanka2 na karmę dla Patona i Fejfola za listopad [B]+10 zł [/B]od anetaks4 jak wyżej [B]+30[/B] [B]zł [/B]gluchypies [B]+21 zł [/B]Mattilu [B]+200 zł [/B]od obiezyswiat jako rezerwa na leki suń u Hałabajówki [B]+10 zł [/B]od anetaks4 na karmę dla Fejfola za grudzień [B]+10 zł[/B] Mazowszanka2 jak wyżej [B]+185 zł[/B] z bazarku Mortes [B]+1176 zł[/B] z bazarku Mortes [B]+ 10 zł[/B] Mazowszanka2 na karmę dla Fejfola za styczeń [B]+ 100 [/B]zł od obiezyswiat75 na wydatki weterynaryjne Dupki u Hałabajówki [B]+20 zł[/B] od Norkowej z wirtualnej adopcji [B]+10 zł[/B] od anetaks4 na karmę dla Fejfola za styczeń [B]+10 zł[/B] Pani Elżbieta C. z Warszawy dla Kasji [B]+20 zł[/B] od Pani Cecylii z fb dla Hałabajówki [B]+441 zł [/B]bazarek Norkowej [B]+11,50[/B] zł od Maciek777 za zakupione książki [B]+100 zł [/B]od obiezyswiat75 na wydatki weterynaryjne [B]+10 zł [/B]Mazowszanka2 na karmę dla Fejfola za luty [B]+10 zł [/B]od anetaks4 jak wyżej [B]+470 zł[/B] z bazarku Mazowszanka2 [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250592-ZAKOŃCZONY-rozliczam-PRZYJMUJEMY-GOŚCI[/URL] [B]+100 zł[/B] od obiezyswiat75 na wydatki weterynaryjne [B]+10 zł [/B]od anetaks4 za karmę dla Fejfola za marzec [B]+10 zł[/B] od Mazowszanka2 dla Fejfola za marzec [B]+81[/B] zł z bazarku cancer43 [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/251278-Zakończony-rozliczam-dla-Diary-Seniora-i-Białogonków-do-11-III-godz-21?p=21913205#post21913205"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...5#post21913205[/URL] [B]+175 zł [/B]dla Fejfola z bazarku Mazowszanka2 [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/251699-SŁOIKOWO-II-ZAKOŃCZONY-rozliczam"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...ZONY-rozliczam[/URL] [B]+10 zł[/B] Mazowszanka2 na karmę dla Fejfola [B]+10 zł [/B]anetaks4 jak wyżej [B]+ 30,50 zł [/B]z bazarku ewy gonzales [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/251948-Rozliczam!-Tolunia-i-dla-Bialogonkow-kurteczka-i-bluzeczka-24-3-3-04-godz-22-00?p=21997861#post21997861"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...1#post21997861[/URL] [B]+85 zł [/B]z bazarku Mortes [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/250365-Dla-Gizma-Naj-i-reszty-Białogonków-Bazarek-do-6-kwietnia-do-godziny-22-00?p=21781640#post21781640"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...0#post21781640[/URL] [B]+20 zł[/B] od Kamy [B]+10 zł [/B]anetaks4 na karmę dla Fejfola za maj [B]+10 zł[/B] Mazowszanka2 jak wyżej [B]+350 zł[/B] z bazarku Mazowszanka2 [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252185-DO-USUNIĘCIA-rozliczony-Wielkanocny-zwierzyniec-i-inne-DLA-DOMU[/URL] [B]+100 zł [/B]na weterynarza od obiezyswiat75 [B]+207,50[/B] z bazarku asiuniab [B]+10 zł [/B]od Mazowszanka2 na karmę dla Fejfola za czerwiec [B]+10 zł[/B] od anetaks4 jak wyzej [B]+100 zł[/B] od obiezyswiat75 na ewentualne wydatki weterynaryjne [B][SIZE=3]WYDATKI: 8485,50 zł[/SIZE][/B] [B]- 56 zł [/B]wykup ogłoszeń na bazarku: [B]post #3[/B] wątku bazarkowego, Mortes wykupiła 14 x 20 ogłoszeń (2 x 28 zł) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234959-Bazarek-ogłoszeniowy-do-30-11-2012-na-szczepienia-leczenie-grzybicy-karmę-tymczasów[/URL] [B]-15 zł [/B] wykup ogłoszeń na bazarku dla Gizmo, Łatka, Naj [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237166-Bazarek-OGŁOSZENIOWY-dla-DOYA-20-ogłoszeń-za-5-zł!-do-09-01[/URL] [B]-100 zł [/B]wykup ogłoszeń na bazarku dla Babki, Dupki, Dziadzi, Dużego, Ernesta, Fejfola, Fiori, Gizma, Ledy, Lulu, Łatka, Maszki vel Maski, Naj, Naomi, Odi, Palomy i Pameli, Patonka, Rafiego, Rudzi, ( 20 x 5 zł) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/238816-Bazarek-ogłoszeniowy-dla-Ibisa-i-Terego-do-17-02-godz-20!tanio-szybko-)-cz-5"]mania.pl/forum/threads/238816-Bazarek-ogłoszeniowy-dla-Ibisa-i-Terego-do-17-02-godz-20!tanio-szybko-)-cz-5[/URL] [B]-100 zł[/B] benzyna na dowóz białogonka do DS [B]- 45 zł[/B] ogłoszenia na bazarku dla: Dżeki, Rafi, Pucek, Stivi, Baba, Leda, Ira, Lenka, Izek. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243044-OGŁOSZENIA-szybko-tanio-solidnie-Edycja-7-Dla-Ibisa-i-Terego-do-31-05-godz-20[/URL] [B]-164 zł [/B]benzyna na dowóz białogonka do DS [B]-84 zł[/B] za 28 pakietów ogłoszeń dla Białogonów wykupionych na bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250389-II-edycja-OGŁOSZENIOWY-dla-mestudio-20-ogł-3-zł-do-20-02-godz-22-00/page4[/URL] [B]-87 zł [/B]ogłoszenia Białogonów na bazarku Ziutki ( 39 pakietów po 3 zł) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250389-II-edycja-OGŁOSZENIOWY-dla-mestudio-20-ogł-3-zł-do-20-02-godz-22-00[/URL] [B]-50 zł[/B] transport Rudzi do DS-u (Poznań) [B]-30 zł [/B]grawerowane adresatki ( 5 sztuk), w tym jedna dla Rubisia [SIZE=3][B]Wydatki na 6 Białogonów wyciągniętych latem ze schroniska: [COLOR=#000080]Dupka, Odi, Baba(TM), Wenecja (TM), Paton, Fejfol. [/COLOR][SIZE=2][COLOR=#000080]Leczenie, utrzymanie, transport do hoteliku/fundacji. [/COLOR] [/SIZE][/B][/SIZE] [B]-590 zł[/B] transport Dupki, Baby, Wenecji do Hałabajówki ( trasa Kielce-Białogard-Kielce) [B]-22 zł[/B] leki dla Odi [B]-420 zł[/B] na karmę dla suń pod opieką Hałabajówki [B]-120 zł [/B]wirusówki trzech suń u Hałabajówki ( zapłaciła obiezyswiat75) [B]-51 zł [/B]leczenie Odi ( zapłaciła ewab ) [B]-100 zł [/B]od obiezyswiat75 na leczenie staruszek u Hałabajówki [B]-18 zł [/B]1 wizyta u weta Odi ( dr Pierzak) [B]-14 zł[/B] DALATIN-antybiotyk dla Odi [B]-40[/B] [B]zł [/B]2 wizyta Odi u weta, badanie krwi + steryd po cenach hurtowych [B]-29 zł [/B]maść do uszu dla Odi ORIDERMEL [B]-9,50 zł [/B]Lacrimel, krople na suche oko dla Wenecji przekazane Hałabajówce [B]-27 zł[/B] 3 wizyta Odi u weta ( 9 sierpnia), antybiotyk + steryd [B]-26 zł[/B] 4 wizyta Odi u weta (14 sierpnia) steryd + antybiotyk [B]-13 zł [/B]steryd dla Odi 5 wizyta (16 sierpnia) [B]-13 zł [/B]steryd 6 wizyta(19 sierpnia) [B]-13 zł [/B]steryd 7 wizyta (21 sierpnia) [B]-13 zł [/B]steryd 8 wizyta (26 sierpnia) [B]-13 zł[/B] steryd9 wizyta (28 sierpnia) [B]-17,25 zł [/B]Encorton i Ranigast dla Odi wizyta gratis ( 30 sierpnia) [URL]http://img853.imageshack.us/img853/4815/oejq.jpg[/URL] Być może jest to psi gościec. Sterydy do końca życia w tabletkach :-( [B]-25,38 zł[/B] Corneregel dla Wenecji : [URL]http://img407.imageshack.us/img407/9845/oolf.jpg[/URL] [B]-420 zł [/B]dla Hałabajówki dla Baby, Wenecji i Dupki do 11 września [B]-420 zł [/B]dla Hałabajówki dla Baby, Wenecji i Dupki do 11 października [B]-325 zł[/B] pierwsza faktura za leczenie Baby ( spłacona bazarkiem cegiełkowym obiezyswiat75) [URL]http://imageshack.us/a/img707/6276/xncf.jpg[/URL] [B]-60 zł [/B]leczenie Dupki (uszy) [B]-350 zł[/B] benzyna za dojazd do hoteliku u LILUtosi pod Wrocławiem[SIZE=3][SIZE=2](Odi)[/SIZE][/SIZE][B] -100 zł[/B] karma dla Odi, Fejfola, Patona za wrzesień [B]-420 zł[/B] dla Hałabajówki dla Baby, Wenecji, Dupki do 11 listopada [B]-60 zł[/B] karma dla Patona i Fejfola, które są pod opieką Mortes i Krzysia [B]-300 zł [/B]wpłata na konto Hałabajówki za pobyt Dupki do 11 grudnia ( Wenecja za TM, Baba za darmo) [B]-150 zł [/B]za pobyt Dupki u Hałabajówki do 11 stycznia (promocja świąteczna :)) [B]-120 zł [/B]na leki dla Odi przesłane LILUtosi [B]-200 zł[/B] pobyt (+ karma ) Patona w PDT u lunarmermaid do 2 stycznia [B]-100 zł [/B]benzyna na trasie Kielce okolice Tomaszowa Maz.( Paton) [B]-60 zł[/B] szczepienie Patona i Fejfola [B]-50 zł[/B] karma dla Patona (do 2 grudnia) i Fejfola (do 7 grudnia) [B]-35 zł [/B]leki dla Dupki (u Hałabajówki) [B]-135 zł [/B]pobyt i karma Patona w PDT u lunarmermaid do 2 lutego [B]-300 zł[/B] za pobyt Dupki u Hałabajówki do 11 lutego [B]-28 zł [/B]preparat do czyszczenia uszu dla Dupki [URL]http://s21.postimg.org/e8ckmg2o7/P1220094.jpg[/URL] [B]-300 zł [/B]za Dupkę do 11 marca [B]-170 zł[/B] za Patonka do 2 marca [B]-77 zł [/B]dla LILUtosi za badanie skóry Odi [B]-60 zł[/B] karma dla Fejfola za styczeń i luty [B]-125 zł[/B] na leki dla Odi [B]-200 zł [/B]za Patonka do 2 kwietnia + preparat przeciwkleszczowy [B]-300 zł [/B]za pobyt Dupki u Hałabajówki do 11 kwietnia [B]-30 zł [/B]karma dla Fejfola za marzec [B]-30 zł[/B] karma za Fejfola za kwiecień [B]-170 zł [/B]pobyt Patona u lunarmermaid do 2 maja [B]-300 zł [/B]pobyt Dupki u Hałabajówki do 11 maja [B]-40 zł [/B]za pobyt Patona do 10 maja [B]-60 zł[/B] karma dla Fejfola i Patona za maj [B]-300 zł [/B]pobyt Dupki u Hałabajówki do 11 lipca [B]-60 zł [/B]karma dla Patona i Fejfola za czerwiec- [B]-122,12 zł [/B]z konta Hałabajówki na leczenie Dupki [B]-203,25 zł [/B]na karmę Białogonów u Mortes przed otwarciem nowego wątku (maj/czerwiec) [COLOR=#ff0000][SIZE=3] [SIZE=2]Na koncie Mortes [/SIZE][B]+700 zł[/B][SIZE=2] od obiezyswiat75 jako rezerwa na leki i weterynarza (poszło też 705 zł od obiezyswiat75 bezpośrednio na konto Hałabajówki) [/SIZE][/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][SIZE=3][SIZE=2][B]700 zł przeniesione do rozliczeń na nowym wątku: [/B][/SIZE][/SIZE][/COLOR]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253803-Z-motyką-na-słońce-czyli-domek-dla-Białogonków[COLOR=#ff0000][SIZE=3] [/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff0000] [/COLOR][B][SIZE=3] [/SIZE][/B]
-
[B]Tak sobie żyły białogonki.[/B] [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg545/scaled.php?server=545&filename=98229851.jpg&res=medium[/IMG] [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg69/scaled.php?server=69&filename=50781845.jpg&res=medium[/IMG] [IMG]http://img809.imageshack.us/img809/4448/kmgp7669a.jpg[/IMG] [IMG]http://img844.imageshack.us/img844/1717/kmgp7668a.jpg[/IMG] [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg806/scaled.php?server=806&filename=44499040.jpg&res=medium[/IMG]
-
[SIZE=5][B]WĄTEK ZBIORCZY.[/B][/SIZE] [SIZE=3][B]BIAŁOGON[/B] to dzielnica Kielc, w której mieszkał zbieracz wraz ze sforą ok. 70 psów. Zbieraczowi postawiono zarzut znęcania się nad psami, ponieważ przetrzymywał je w niewłaściwych warunkach, w stanie rażącego niechlujstwa. Mężczyzna był bezrobotny, nie miał renty ani emerytury. Czym karmił te psy należy się tylko domyślać. W sierpniu 2011 r, gdy mężczyzna trafił do więzienia za niepłacenie grzywny, psy zostały mu odebrane i umieszczone w hotelikach na koszt miasta. Miasto przestało płacić właścicielom hotelików wraz z końcem roku 2011 i psy trafiły do schroniska w Dyminach, gdzie wegetują do dziś jako psy [SIZE=3]drugiej kategorii za które miasto nie płaci.[/SIZE] Po nowym roku schronisko przejmie prawdopodobnie PUK i los psów będzie przesądzony.[/SIZE] [URL="http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=%2F20130523%2FPOWIAT0104%2F130529456"]http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll...04%2F130529456 [/URL][SIZE=3] [COLOR=#ff0000][B]Dlatego należy je ogłaszać na cito, może przynajmniej kilku z nich uda się znależć dom przed zmianą prowadzącego schronisko. [/B][/COLOR][/SIZE]Na temat psów wiedzę mają [B]Mortes[/B], która pracowała w schronisku do końca 2012 roku oraz [B]słodkokwaśna[/B], u której w hoteliku przebywała część psów. [B]Słodkokwaśna[/B] porobiła im zdjęcia oraz ogłoszenia. Mortes, która opiekowała się psami jako wolontariuszka, została wyproszona ze schroniska wraz ze zmianą prowadzącego ten przybytek :shake: Białogony straciły kochającą i troszczącą się o nie osobę :-( [SIZE=3][COLOR=#006400][B]Podczas schroniskowego spaceru, wiosna 2013[/B][/COLOR][/SIZE]: [IMG]http://s29.postimg.org/5xag548gn/76234646.jpg[/IMG] [B][COLOR=#ff8c00][SIZE=4]W schronie nie pozostał ani jeden Białogon, dnia 15 czerwca 2014 r ostatnia siódemka opuściła schron i została umieszczona w DT u Mortes i Krzysia :)[/SIZE][/COLOR][/B] [COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]Nowy wątek:[/B][/SIZE][/COLOR] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253803-Z-motyką-na-słońce-czyli-domek-dla-Białogonków[/URL] [B]Czerwiec 2014 Białogony w BDT u Krzysia i Mortes[/B] [IMG]http://s9.postimg.org/p9tww5v7z/P1230427.jpg[/IMG]
-
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Mazowszanka13 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Myślę Ewo, że jak trochę wydobrzeje to musi udać się do Pomocy Społecznej. Przecież nie możesz go utrzymywać przez całe życie, a na jednej recepcie się nie skończy. Do takich co nie mogą wychodzić z domu/łożka Pomoc Społeczna ma obowiązek kogoś wysłać. Czy oni wiedzą o jego istnieniu czy trzeba złożyć "donos" ? -
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Mazowszanka13 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Ja też poszukam :) -
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Mazowszanka13 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ellig']Dziekuję, zawsze sluze pomocą:)[/QUOTE] Dziękuję :) Chetnie skorzystam kiedyś tam jak będę miałą tymczasa :) -
[quote name='Rudzia-Bianca']Cioteczki drogie , czy w związku z tym co wyżej ;) można by część środków Morka przeznaczyć na tego ONka też ze świętokrzyskiego :( [IMG]http://imageshack.us/a/img845/595/cimg5865.jpg[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235112-Szukamy-dt-dla-ogolonego-Rambo-onka[/URL][/QUOTE] Nie widzę przeszkód :)
-
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Mazowszanka13 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Elig, jakie Ty cuda potrafisz robić ze zdjęciami :) Wiadomo, że Berta piękna, ale zdjęcia rewelacja ! -
3 suczki PCHEŁKA, SZELKA, MISIA w swoich domach :)
Mazowszanka13 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']A ja wnoszę o zmianę tytułu, bo historie coraz weselsze ;) Przynajmniej dla tych trzech suczek :)[/QUOTE] To prawda, wątek napawa optymizmem. Nie ma już nic smutnego :) -
[quote name='Rudzia-Bianca']Nie bijcie Cioteczki ... zapraszam na bazarek dla Reksia pod moją opieką i psów pod opieką STOZ ZWIERZAK głownie Frajdy i Smerfika - zapraszam :smile: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/235474-Papierowy-sklepi-Rudzi-hand-made-dla-Reksa-i-Zwierzaka-do-28-XI-ZAPRASZAM-OTWARTE?p=19953633#post19953633"][COLOR=#ff3366][B]PAPIEROWY SKLEPIK RUDZI OTWARTY KLIKNIJ I ZAKUPY ZRÓB :smile:[/B][/COLOR][/URL][/QUOTE] Nie bijemy, zaraz zajrzymy :)
-
Wielkie zmiany w życiu Reksia vel Rockyego :) ...
Mazowszanka13 replied to Paolina's topic in Już w nowym domu
Ma coś z husky w spojrzeniu ten Reksio, może dlatego lubi sobie polatać :) Szkoda tylko, że choruje. -
Szaro-bura Grosia, sunia ze wsi - ZOSTAŁA WARSZAWIANKĄ :)
Mazowszanka13 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia'] I jeszcze a propos czerwonego tła... Na tym bazarku są czerwone zasłony ;) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/234981-Targowisko-na-Trufl%C4%99-i-Jokera-do-18-11-12r-do-godz-22/page3"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234981-Targowisko-na-Truflę-i-Jokera-do-18-11-12r-do-godz-22/page3[/URL][/QUOTE] Dziękuję za podpowiedz, już tam byłam i zamówiłam. Mogę odpalić jedną malagosowi :) -
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Mazowszanka13 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Jak Ewa wklei podobne z synem to będzie już pełnia szczęścia :) -
Szaro-bura Grosia, sunia ze wsi - ZOSTAŁA WARSZAWIANKĄ :)
Mazowszanka13 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Ona jest ładna i ma dużo szczenięcego wdzięku, jak pisze malagos :) Zdjęcia tego nie oddają. Miałam podobny kłopot z moją tymczasowiczką Lilką, która na żywo była o wiele ładniejsza niż na zdjęciach. Dlatego przydałaby się jej do zdjęć szeroka, czerwona obroża co bardzo ożywia pychol. I koniecznie coś czerwonego jako tło. Rozejrzyj się malagos w ciuchlandzie za czymś żywo czerwonym. Może być: kapa, koc, zasłona, narzuta,ręcznik, cokolwiek. To bedzie inwestycja na przyszłość, bo wszystkie psy wyglądają korzystnie na czerwonym tle. Ja do dzisiaj nie mogę odżałować, że nie kupiłam w ciuchlandzie w Przasnyszu zasłony w kolorze czerwonego wina. Nie mam niestety niczego w tym kolorze, aby Ci podrzucić. Ale obiecuję sobie upolować coś takiego na przyszłe potrzeby ;) -
Szaro-bura Grosia, sunia ze wsi - ZOSTAŁA WARSZAWIANKĄ :)
Mazowszanka13 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
I kto tu mówi, że ona brzydka ! -
Szaro-bura Grosia, sunia ze wsi - ZOSTAŁA WARSZAWIANKĄ :)
Mazowszanka13 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Doczłapałam i ja :) Piszesz brzydko szaro-bura, a ona ma sierść wilczastą, klasyczną. Przecież od wilka wszystko się zaczęło. Dla mnie takie najpiękniejsze, takie psie psy. Czekam z niecierpliwością na zdjęcia i pozdrawiam :) -
[quote name='Nutusia']Nie ma to jak bogata gmina... Prędzej się biedny podzieli tym, czego i tak ma za mało niż bogaty tym, czego i tak ma za dużo :( A Morek - cudo! Taki był chudzieńki, że nawet nie było widać, że jest... łaciaty ;)[/QUOTE] No właśnie, taki był chudy, że białą sierść gdzieś wessało i nie było widać łatek ;) Ziutka wzięła się za ogłoszenia, może mu szczęście przyniosą :)
-
[quote name='andegawenka']Przykre, taki tłum ludzi na ulicy i nikt nie dokarmiał:shake:[/QUOTE] Nie to, że nikt go nie dokarmiał to jeszcze kamieniami był przeganiany :angryy: