Jump to content
Dogomania

Mazowszanka13

Members
  • Posts

    19428
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Mazowszanka13

  1. [quote name='(:Buńka:)']Czoko, Miniówka i Lenka:) Słodziaki maja tyle ogłoszeń że niech tylko się jakieś domki nie zgłoszą to będą miały z cioteczką Buńką do czynienia hi hi :mad::evil_lol:[/QUOTE] Dzieki za info, już uzupełniam :) Ludzie czytajcie ogłoszenia !!
  2. [quote name='(:Buńka:)']Melduję że zdjęcia z opisami na bazarek wklejone:)[/QUOTE] Dziękujemy w imieniu psów :) Napisz, proszę które psy to uzupełnię indeks w poście #4
  3. Dostałam dzisiaj zamówione na bazarku zasłony. Są ....biście czerwone. Jak znalazł do fotografowania szaro-burych znajd. Przy okazji podrzucę Ci jedną, malagos.
  4. [quote name='Ziutka']Trzeba się wybrać na tą szarlotkę i chyba po nowym roku tak zrobimy Bocianowo, że was odwiedzimy :)[/QUOTE] Mogę drogę pokazać :lol:
  5. [B]Słodkokwaśna,[/B] zajrzyj, proszę jak będziesz miała wolną chwilę do [B]postu #4[/B] Naniosłam tam informacje na temat ogłoszeń Mortes, dopiszę i Twoje. Tylko napisz mi które psy. Jeśli przeoczyłam w indeksie jakiegoś psa to też daj znać :) A tak w ogóle to ciągle ich mało. W schronie jest ich więcej :-(
  6. [quote name='cytryna12345']wow :-) też się przyłączam do gratualcji za taką wielką liczbę ogłoszeń rozumiem, że dzisiaj trzymamy kciuki za Wenecję - żeby wszystko się dobrze udało![/QUOTE] Trzymamy, trzymamy :) :)
  7. Awans ją czeka choć jeszcze o tym nie wie ;-)
  8. Zdjęcia w różowym kubraczku urocze :) Widać, że nie cierpi i jest zadowolona.
  9. Ile ogłoszeń :multi: Kawał roboty odwaliłyście dziewczyny :loveu:
  10. [quote name='Igam']A staruszka Baba jakiej jest wielkości?[/QUOTE] Cześć :) Mortes ma w Dyminach białogony na żywo. Jak dotrze do kompa to Ci odpowie. Ale rzeczywiście w tekście ogłoszeniowym nie ma nic o wielkości.
  11. [quote name='malagos']Zadzwoniła pani z Ursynowa, ta od mejla i rozmowy poniedziałkowej. chce poznać Grosię i przyjedzie w sobotę.Jest wcześniej umówiona na wspólny spacer z panią, co ma do oddania [B]sunię Limonkę [/B](ale to chyba nie z dogo?). Chce dobrze wybrać. To ja już myślę, co upiec na sobotę?.......[/QUOTE] Chyba coś ekstra, skoro Pani zdecydowała się taki kawał jechać. A zapowiadają złą pogodę na weekend. A Pani z jakiej części Ursynowa ?
  12. Bafince zdrowia życzę, a Ewie sił, żeby to wszystko czasowo i fizycznie ogarnęła :)
  13. Chyba jezdzi, bo pracuje w Warszawie, a rodzinę ma w Katowicach. Tylko, że ona jezdzi w nocy.Chyba opuszcza Warszawę ( Izabelin konkretnie) w piątek wieczór, aby weekend spędzić w Katowicach. I trudno się do niej dodzwonić. Ale trzeba próbować do skutku.
  14. A jest gotów przyjechać po nią lub wyjechać naprzeciw ?
  15. Te baby to nie znowu nie takie baby skoro tak o nią dbały.
  16. [quote name='Igam']tyle fajnych psiaczków :( ech[/QUOTE] Witaj Igam, jak miło,że zajrzałaś :)
  17. [quote name='Ziutka']O której się zaczyna operacja ?[/QUOTE] Ewa wczoraj mówiła, że o 13-ej. Myślimy o Bafi :)
  18. Możesz spokojnie pisać w ogłoszeniach w typie border collie, malagos. Border collie nie są duże. Mniejsze niż inne owczarki tak więc jak najbardziej suczka załapuje się pod tą rasę. Myślę, że możesz do dziewczyn od owczarków uderzać. Niech przynajmniej ogłoszą.
  19. [quote name='Incia']Zapraszam na cudny, fantastyczny, jedyny i niepowtarzalny bazar z ręcznie malowanymi cudeńkami: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236447-Świąteczny-decoupage-dla-Kielc!-Zapraszamy-do-4-grudnia-godz-22!!!"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...dz-22!!![/URL][/QUOTE] Zaraz zajrzę :)
  20. [quote name='cytryna12345']dzieńdoberek ;-)[/QUOTE] Witamy z rana :)
  21. [quote name='malagos']Dziś środa - pani dzwoniła w poniedziałek rano, ma sie zastanowić. to jak myślicie, czy dzis da odpowiedź? Czeka na odpowiedź ten pan z Cieszyńskiego, ale to taki kawał drogi, kombinowanie transportu, nie mam na to siły..........[/QUOTE] Pani się zastanawia. Może nie tyle nad Grosią co nad podróżą ? A nie jedzie nikt z Was do Warszawy w najbliższym czasie ? Moglibyście Grosię pokazać, najwyżej wrócicie z nią do domu. Może taka opcja będzie Pani odpowiadać i gotowa jest poczekać jakiś czas na Waszą wizytę ? Bo Cieszyn daleko. A jak się Panu odwidzi i z powrotem trzeba będzie organizować podróż ? To się pomądrzyłam :)
×
×
  • Create New...