-
Posts
19428 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
7
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mazowszanka13
-
Szaro-bura Grosia, sunia ze wsi - ZOSTAŁA WARSZAWIANKĄ :)
Mazowszanka13 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Dostałam dzisiaj zamówione na bazarku zasłony. Są ....biście czerwone. Jak znalazł do fotografowania szaro-burych znajd. Przy okazji podrzucę Ci jedną, malagos. -
Szaro-bura Grosia, sunia ze wsi - ZOSTAŁA WARSZAWIANKĄ :)
Mazowszanka13 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Trzeba się wybrać na tą szarlotkę i chyba po nowym roku tak zrobimy Bocianowo, że was odwiedzimy :)[/QUOTE] Mogę drogę pokazać :lol: -
[B]Słodkokwaśna,[/B] zajrzyj, proszę jak będziesz miała wolną chwilę do [B]postu #4[/B] Naniosłam tam informacje na temat ogłoszeń Mortes, dopiszę i Twoje. Tylko napisz mi które psy. Jeśli przeoczyłam w indeksie jakiegoś psa to też daj znać :) A tak w ogóle to ciągle ich mało. W schronie jest ich więcej :-(
-
Szaro-bura Grosia, sunia ze wsi - ZOSTAŁA WARSZAWIANKĄ :)
Mazowszanka13 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Zadzwoniła pani z Ursynowa, ta od mejla i rozmowy poniedziałkowej. chce poznać Grosię i przyjedzie w sobotę.Jest wcześniej umówiona na wspólny spacer z panią, co ma do oddania [B]sunię Limonkę [/B](ale to chyba nie z dogo?). Chce dobrze wybrać. To ja już myślę, co upiec na sobotę?.......[/QUOTE] Chyba coś ekstra, skoro Pani zdecydowała się taki kawał jechać. A zapowiadają złą pogodę na weekend. A Pani z jakiej części Ursynowa ? -
Szaro-bura Grosia, sunia ze wsi - ZOSTAŁA WARSZAWIANKĄ :)
Mazowszanka13 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Chyba jezdzi, bo pracuje w Warszawie, a rodzinę ma w Katowicach. Tylko, że ona jezdzi w nocy.Chyba opuszcza Warszawę ( Izabelin konkretnie) w piątek wieczór, aby weekend spędzić w Katowicach. I trudno się do niej dodzwonić. Ale trzeba próbować do skutku. -
Wielkie zmiany w życiu Reksia vel Rockyego :) ...
Mazowszanka13 replied to Paolina's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki zatem :) -
[quote name='Incia']Zapraszam na cudny, fantastyczny, jedyny i niepowtarzalny bazar z ręcznie malowanymi cudeńkami: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236447-Świąteczny-decoupage-dla-Kielc!-Zapraszamy-do-4-grudnia-godz-22!!!"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...dz-22!!![/URL][/QUOTE] Zaraz zajrzę :)
-
Szaro-bura Grosia, sunia ze wsi - ZOSTAŁA WARSZAWIANKĄ :)
Mazowszanka13 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Dziś środa - pani dzwoniła w poniedziałek rano, ma sie zastanowić. to jak myślicie, czy dzis da odpowiedź? Czeka na odpowiedź ten pan z Cieszyńskiego, ale to taki kawał drogi, kombinowanie transportu, nie mam na to siły..........[/QUOTE] Pani się zastanawia. Może nie tyle nad Grosią co nad podróżą ? A nie jedzie nikt z Was do Warszawy w najbliższym czasie ? Moglibyście Grosię pokazać, najwyżej wrócicie z nią do domu. Może taka opcja będzie Pani odpowiadać i gotowa jest poczekać jakiś czas na Waszą wizytę ? Bo Cieszyn daleko. A jak się Panu odwidzi i z powrotem trzeba będzie organizować podróż ? To się pomądrzyłam :)