[quote name='malagos']To super! I tak wyceluj, byś na to ciasto się załapała, uprzedź Ziutki i inne koleżanki - im mniej ludzi do podziału, tym lepiej :)[/QUOTE]
Chyba nie da rady ciotki wyprzedzić, bo zakończyłam sezon.
Ale może zimą przyjadę czysty śnieżek poogladać...