Jump to content
Dogomania

Mazowszanka13

Members
  • Posts

    19428
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Mazowszanka13

  1. [quote name='ludwa']Teraz to już przytyła....Miesiżc temu żebra świeciły:([/QUOTE] Ale dlaczego ? Chora była czy nie karmili jej w hoteliku ?
  2. Spojrzenie cielęce, takie najbardziej lubię :) Tylko tak jakby schudła.
  3. Mam super wiadomość od Mortes :multi: :multi: [B]NUTKA[/B] znalazła super dom pod Kielcami i mieszka razem z psem staruszkiem :)
  4. [quote name='Lobaria']Kilkanaście...[/QUOTE] To jak do dwudziestu dobijemy to może starczy ? Pomyślę na ten temat. Bo pomysł na bazarek ciekawy i oryginalny.
  5. [quote name='Lobaria']Szkoda, że grzybowy się nie udał - za mało przepisów nadeszło...[/QUOTE] Uda się za rok :) Mamy sporo czasu. Tylko trzeba otworzyć go razem z sezonem grzybowym. Ja kupuję miesięcznik Kuchnia. Może tam coś się znajdzie, jakieś anegdoty na pewno. A ile zebrałaś przepisów ?
  6. [quote name='Lobaria']Dokładnie - ostatni bazarek Isiak to Mistrzostwo Świata... ba... Kosmosu :)[/QUOTE] I w paradę sobie nie wchodzimy, bo każda ma inną branżę bazarkową :)
  7. [quote name='wiosenka']Będę bardzo wdzięczna, a przy okazji zapytam czy te cuda od Ciebie np witrażyk zimowały normalnie czy lepiej go zabrać do domu?[/QUOTE] Ja trzymałąm je w Warszawie. Ale myślę, że nic im się w zimnie nie stanie.
  8. Spoko, w tym tygodniu przeleję bazarkową część dla Szagiego :) Bedzie ponad 200 zł.
  9. No niestety, domów dogomaniackich z luksusami jest mniej niż potrzebujących psów. Dlatego należy godzić się na średnią krajową o ile psu nie dzieje się ewidentna krzywda.
  10. [quote name='wiosenka']W realizacji bo fanty pozbieram.[/QUOTE] O.K. :) Pomogę w miarę możliwości.
  11. Ewuś, trzymajcie się dzielnie w tych trudnych chwilach :loveu: Na pewno będzie dobrze :) Tyle razy pomagałaś innym, że teraz musi się wszystko ułożyć. Mój syn też kiedyś dostał po głowie za interwencję. Ale trudno powiedzieć dziecku: stój z boku, nie pomagaj.
  12. [quote name='asiuniab']to jedyne słuszne wyjście[/QUOTE] Tylko tyle możemy zrobić w tym nadmiarze psów do adopcji.
  13. W jakim sensie pomógł z bazarkiem ?
  14. Nie wiedziałam, że ona jest taka duża.
  15. Przeczytałam [B]no i po ptokach [/B]i sobie myślę: coś nie tak, nie wzieli. Ale dramaturgia opisu ! No to się cieszę :lol: i już zdejmuję banerek. Na drugim zdjęciu widać, że Milka też chce jechać.
  16. [quote name='Mortes']Jaka szkoda że nikt nie chce Morka :([/QUOTE] [quote name='ewu']Morek jest fajnym psiakiem, może w końcu ktoś go pokocha tak na dobre i na złe.[/QUOTE] Może ktoś go chce, ale jeszcze o tym nie wie. Trzeba ogłaszać do skutku.
  17. [quote name='malagos']Szarlotka się sporządziła wczoraj wieczorkiem,ale pozostała do dziś w sanie dziewiczym :) Wizytka ok. 14 godz. obiad też - w razie czego - mam zaplanowany, zaraz przystąpię do wykonania.[/QUOTE] Warto się starać, może będzie jednego darmozjada mniej :)
  18. Sądząc ze zdjęcia powrót do dawnej formy :)
  19. Czyli ewidentnie jakiś miejski sukinsyn ją z domu wyrzucił.
  20. Powiem tylko tyle, że jestem pod wielkim wrażeniem Waszej działalności :loveu:
  21. Widzę, że ktoś już awansował :)
  22. [quote name='malagos']To super! I tak wyceluj, byś na to ciasto się załapała, uprzedź Ziutki i inne koleżanki - im mniej ludzi do podziału, tym lepiej :)[/QUOTE] Chyba nie da rady ciotki wyprzedzić, bo zakończyłam sezon. Ale może zimą przyjadę czysty śnieżek poogladać...
×
×
  • Create New...