[quote name='EVA2406']Thor, jesteś niesamowity. Szczerze Cię podziwiam i gratuluję dobrego wyboru lecznicy. Dr. Marzena, to naprawdę dobra wetka.
Myślałam, że podjadę tam w poniedziałek i porobię zdjęcia, a tu taka szybka adopcja.
Oby tylko domek okazał się być tym......:kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki:[/QUOTE]
To my o czymś nie wiemy ?