Jump to content
Dogomania

Mazowszanka13

Members
  • Posts

    19428
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Mazowszanka13

  1. Młody sąsiad znalazł go na szosie w lesie i przyniósł nam, bo słyszał, że przymierzamy się do kota. Są na wsi ludzie, którzy ratują zwierzęta:) Kot nazywa się Gromek (bo spadł na nas jak grom z jasnego nieba). Nie ma jeszcze roku, więc jeszcze urośnie. Zabawa Gromka z Adą. Najczęściej on skacze jej na grzbiet jak ryś, a ona na nim leży. https://www.youtube.com/watch?v=2pEJYgl6fj0
  2. Nagrałam się na sekretarce prosząc o telefon. Nie tylko malagos dziś na szpilakach. Korzystając z dobrego nastroju pochwalę się moim mazowieckim Maine Coonem z naciskiem na ostatni człon nazwy. https://images91.fotosik.pl/565/18eaa83e4a34b37fgen.jpg
  3. To ja dołożę jeszcze 5 zł i temat zbiórki zakończony. Czipa można wstrzyknąć, a dane wpisze się jak już będzie wiadomo co i jak. Ja mam wieęszość adopciaków na siebie. Jak nowi właściciele nie proszą to nie zmieniam. W ten sposób mam oko na psy.
  4. Dzięki Tyśka) Dam znać jak będę po rozmowie.
  5. Dzisiaj była kąpiel pod prysznicem. Ada była grzeczna, nie płakała i specjalnie nie wyrywała się. Mam nadzieję, że przestanie się drapać. Bravecto podałam wcześniej.
  6. To już mamy dwie dyszki:)
  7. Nie ukrywam, podtuczyłam. Ale i zimą mniej chętnie wychodzi. A od kiedy odkrył uroki łóżka to jeszcze mniej. On i Ada bardzo ładnie pasują do rudego domu (chałupy) i rudo-brązowej podłogi. Tylko Mała odstaje kolorystycznie.
  8. Gosiu, a może warto ją zaczipować przed oddaniem. Temu panu czy innemu.. Masz czipy, Tomek mógłby wstrzyknąć, a ja zarejestruję. Zrobimy zrzutkę na wątku i uzbiera się 45 zł. Ja na początek mogę dać dyszkę. Wyżły to psy myśliwskie. Nigdy nie wiadomo gdzie pobiegnie.
  9. Utyło się. https://images92.fotosik.pl/566/aae589f7e6c19e3agen.jpg
  10. Poprosiłam o telefon, ale go nie było. Teraz zadzwoniła Pani od "Aktualne" ze wsi za Ciechanowem w stronę Płońska. Teren ogrodzony, pies w domu, ale powiedziałam, aby się zastanowiła, bo wymagam sterylizacji.
  11. Ogłosiłam Adę na Ciechanów. Dostałam nawet bardzo zwięzłą wiadomość na Olx: "Aktualne ?"
  12. Ale Ty poświęcasz siły i czas, aby te bazarki robić:)
  13. Dziękuję bardzo:) Zawstydzasz mnie Nadziejko. Obiecuję, wezmę się w garść i też zrobię bazarek.
  14. Szczurzy ogon. https://images89.fotosik.pl/565/ed0e4054f6540f60gen.jpg
  15. To o zdjęcia Ślicznoty prosimy:)
  16. Lilek przyklejony do łóżka. Niechętnie wychodzi na spacery.
  17. U malagosów na szczepieniu. https://images92.fotosik.pl/565/f664fa9604a86ac9gen.jpg https://images92.fotosik.pl/565/d236d7cbcdbe8adagen.jpg https://images91.fotosik.pl/564/465d706940640718gen.jpg
  18. Chętnie:). Wezmę dwie i porównam. Napisałam na PW
  19. Ekstra wiadomość Nie cieszę się oczywiście.
  20. Dziękuję Tolu za chęć pomocy Na razie nie rób, bo nie mam pomysłu. Stawiam na Warszawę. Ja zrobię na Przasnysz, bo blisko. Mogłabym zrobić wizytę.
  21. O Adę nikt nie pyta, ale wolałabym być przygotowana na ten jeden jedyny telefon. Czy jest specjalny formularz adopcyjny dotyczący sterylizacji suczki w przyszłości ? I jak określić termin zabiegu ? Jeśli przerabiałyście ten temat to piszcie, proszę.
  22. Bardzo żal psiaczka. Taki był uśmiechnięty po wyjściu ze schronu. Dobrze,że nie umarł sam,na betonie.
×
×
  • Create New...