Jump to content
Dogomania

Mazowszanka13

Members
  • Posts

    19428
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Mazowszanka13

  1. Mam dla kotków 380 zł z bazarku. https://www.dogomania.com/forum/topic/358027-rozliczam-bazarek-spożywczy-z-suszonymi-jabłkami/ Proszę o numer konta na który mogłabym zrobić przelew.
  2. Przelewam stówkę z mojego bazarku:) https://www.dogomania.com/forum/topic/358027-rozliczam-bazarek-spożywczy-z-suszonymi-jabłkami/
  3. Przelewam z bazarku 150 zł i tym samym wyzerowuję konto. /www.dogomania.com/forum/topic/358027-rozliczam-bazarek-spożywczy-z
  4. W Safe-animal.eu można gmerać w treści do woli o ile samemu zarejestrowało się psa. Jesli zrobił to wet lub kto inny to w Safe-animal robią to sami, ale potrzebny jest skan umowy adopcyjnej lub kupna.
  5. To już rozumiem dlaczego mój dziki Lilek Z Pogotowia dla Zwierząt dostaje histerii na widok smyczy.
  6. Luki dostał od Figuni 50 zł za co bardzo dziękujemy:)
  7. Takie widoki dzisiaj w Kobyłce. https://images91.fotosik.pl/631/5a958d4491336311gen.jpg
  8. Jestem i ja u przystojniaczka:) Myślę, że uda mi się coś uszczknąć z bazarku, który lada moment będę rozliczać.
  9. Zakładać (wątek) chociażby ze względu na ewentualne bazarki i rozliczenia.
  10. Czy to oznacza, że wzięłaś go do siebie do kojca ? Już wiem. Brawo Wy:)
  11. Może kotka chce ktoś przygarnąć ? Marźnie na działkach pod Nieporętem. Właściciele zapomnieli go zabrać do Warszawy.
  12. Wybiegał się dzisiaj za wszystkie czasy po łąkach i polach. Pojadł też sobie świństw po drodze, bo ma do nich wyjątkowego nosa. To chyba wystarczy.
  13. Nic nikomu nie mówiąc, po cichutku przeszedł Luki na samcze sikanie. Mój pies collie, którego miałam w dzieciństwie, długo ćwiczył te umiejetność. Sikał po "babsku", a potem na próbę podnosił łapę, często tracąc przy tym równowagę.
  14. Hurra ! Udało się Wetka zarejestrowała Lukiego za 10zł. Byłoby za darmo(może gabinety mają jakiś abonament czy coś), ale czip nie był z Safe Animals. Jeśli trzeba będzie zmienić dane to najwyżej zawrócę jej głowę drugi raz. Chodziło mi po głowie, żeby zapytać wetki, ale dzięki Marysi:) przeszłam od myśli do czynu.
  15. No i doopa blada. Spóźniłam się. Luki dostał od malagosów czipa Pozostała tylko rejestracja w Safe Animal i już. Do tej pory płaciło się jednorazowo 45 zł, ale od 3 listopada trzeba wybrać subskrypcję. Uwaga, uwaga ! Na rok: 59 zł Na trzy lata: 149 zł Dożywotnio: 399 zł No i dałam spokój. Będzie chodził Luki z pustym czipem. W ostateczności (zguba) można wykupić subskrypcję roczną. Oby nie było potrzeby. Myślę, że spadnie drastycznie liczba zaczipowanych psów.
  16. Najbardziej zadowoleni z tego wylewnego przywitania będą złodzieje:) Tfu, tfu !
  17. Podrapanie goście (skacze z radości) mogą poświadczyć.
  18. Serdecznie zapraszam na bazarek SPOŻYWCZY z suszonymi jabłkami, płatkami róży i kwiatami lipy. Czynny do 20 listopada do 20.00 https://www.dogomania.com/forum/topic/358027-bazarek-spożywczy-z-suszonymi-jabłkami-do-20-listopada-do-2000/
  19. Na wsi pełno jest jasnych, kudłatych psów. Z pozoru brzydkich, bo zaniedbanych. SPA czyni cuda, a ludzie lubią jasne kudłacze.
×
×
  • Create New...