-
Posts
8543 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jotpeg
-
Stareńki Misio Zdzisio umierał na ulicy. Olał go nawet TOZ.
jotpeg replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agata69']Szukamy taniej budy.[/QUOTE] tutaj ktoś ma budę do oddania: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251508-Buda-do-oddania[/url] -
Misiek vel Rudi ma dom :) Szcześcia słodziaku :)
jotpeg replied to Rudzia-Bianca's topic in Już w nowym domu
no proszę, jaki fajny z niego psiak! -
Pan Bill to jest supergość!!! :iloveyou: piękne zdjęcia, psiak świetny! :multi:
-
akcje promocyjna trzeba zrobic, a na poczatek zciagnac tu wiecej ludzi. psiak fajny, młody, nieduży, zdjęcia ładne konieczne!
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
jotpeg replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
co u Was? pogoda wspaniała na szukanie wiosny... -
jamnikowata, rudziudka Pandorka już w hoteliku,czeka na DS!
jotpeg replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='danusiadanusia']dziewczyny musimy uzbierać jeszcze deklaracje!!! PANDORKA ma[COLOR=#ff0000] stałych 45,- zł. a domek kosztuje 140,- zł. dla niej :(:(kto jeszcze wspomoże dziewczynę? [/COLOR][/QUOTE] [quote name='danusiadanusia']błagam o pomoc finansową! zbieramy deklaracje i wpłaty jednorazowe! miejsce w hoteliku czeka a brakuje pieniędzy!! a gdzie transport, to jest ok. 800 km:(:( musimy coś działać!!!![/QUOTE] kto pomoże? zrobię bazarek w opcji KT, ale z tydzień pewnie potrwa zanim będą jakieś pieniądze. -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
jotpeg replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
poszedł przelew (50 zl). Powodzenia, Klusiu!!! :hand: -
ależ on jest wzruszający... i ten ogonek nieśmiały, ale coraz żwawszy... cudo, nie pies. :loveu: :loveu: :loveu:
-
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Halo (Alfa i Zuzia)']uroczy siwy pysk. Uwielbiam stare psy.[/QUOTE] mnie też się tak zrobiło. A koty wiedzą (i widzą) wszystko. Absolutnie. [quote name='dana']To się Norek nabiegał.[/QUOTE] a i owszem, ale kondycję ma dobrą. No i wzięliśmy wodę. Na zdjęciach Park Bednarskiego oraz Krzemionki. [IMG]http://i62.tinypic.com/2zs8fhc.jpg[/IMG] [IMG]http://i60.tinypic.com/29nc6qo.jpg[/IMG] [IMG]http://i61.tinypic.com/2hp1zqd.jpg[/IMG] [IMG]http://i60.tinypic.com/2kn7lx.jpg[/IMG] [IMG]http://i61.tinypic.com/2wgdh54.jpg[/IMG] [IMG]http://i57.tinypic.com/rtqr0p.jpg[/IMG] -
Bond. Pies Bond. Dołączył do swojej asystentki Gaji za TM
jotpeg replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
:mdrmed: ale relacja!!! Bomba!! :laugh2_2: Bondzik (oba psy zresztą, czekoladka też!) ma minę nie z tej ziemi nad owocowymi koktajlami!!! :grins: a w palec kto się ciachnął? :calus: -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
no, są pączki i wyłazi trawa, ale szaro jeszcze jest. I ażurowo. bardzo chce się wiosny. [IMG]http://i62.tinypic.com/144cue.jpg[/IMG] [IMG]http://i62.tinypic.com/35d7y2g.jpg[/IMG] [IMG]http://i57.tinypic.com/2v3k57o.jpg[/IMG] [IMG]http://i62.tinypic.com/jff7rt.jpg[/IMG] [IMG]http://i58.tinypic.com/2aa0qqu.jpg[/IMG] [IMG]http://i59.tinypic.com/2a6s21h.jpg[/IMG] -
jamnikowata, rudziudka Pandorka już w hoteliku,czeka na DS!
jotpeg replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
podnoszę sprawę małej/rudej -
Gacuś z rodzinką - coś pięknego!!! :multi: :multi:
-
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i61.tinypic.com/wbtdtk.jpg[/IMG] [IMG]http://i57.tinypic.com/mw4d2u.jpg[/IMG] [IMG]http://i60.tinypic.com/35bh54p.jpg[/IMG] [IMG]http://i59.tinypic.com/5uocx5.jpg[/IMG] [IMG]http://i59.tinypic.com/25uifpi.jpg[/IMG] [IMG]http://i61.tinypic.com/2afzznp.jpg[/IMG] Pozdrawiamy wiosennie!!! -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
Norek na poszukiwaniach wiosny... [IMG]http://i58.tinypic.com/15w09c.jpg[/IMG] [IMG]http://i58.tinypic.com/11uw5kz.jpg[/IMG] [IMG]http://i58.tinypic.com/35n4zlk.jpg[/IMG] [IMG]http://i58.tinypic.com/kezxqv.jpg[/IMG] [IMG]http://i57.tinypic.com/24gj1uc.jpg[/IMG] [IMG]http://i59.tinypic.com/1ht1qs.jpg[/IMG] -
Jula - ile jeszcze będzie czekać na dom?? Ptyś, Henio z Melą w ds
jotpeg replied to dreag's topic in Psy do adopcji
no i co tam? -
[quote name='Patrycja*']Dziś Pan Bill był na spacerze z Flawką i Mieciem, z którymi wspaniale się dogaduje :) zresztą on z każdym psem się dogaduje bez problemów. Jest tak ugodowym i przyjaznym psiakiem, a przy tym oryginalnym, że naprawdę nie wiem co on jeszcze robi w schronisku...[/QUOTE] no właśnie.
-
[quote name='rctr'] tak na marginesie, brak zasięgu ... cóż za komfort, ja to sobie np. bardzo cenię ;) [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]Pozdrawiam - w[/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]ędrujący (zawsze w sercu) z czernyszem.[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/QUOTE] jak miło Cie widzieć, rctr! [quote name='filodendron']Ciepła woda i trochę jakiegoś jedzenia oraz brak zasięgu - mój Boże - czy trzeba czegoś więcej? :) Ubolewam, że moich "zasiedziałych" miejscach wraz z wodą przyszedł i zasięg. Wolałabym samą wodę.[/QUOTE] oj, to to!!!
-
[quote name='marra']No to też dobry pomysł, ale póki co Dynio jest mega zadowolony z puszek ;) miskę zwykle znajduję metr dalej od miejsca gdzie jedzenie kładę :) więc wcina aż miło :) I przywitał mnie dziś nasz okruszek już o 6.30 :) robił ranny obchód po podwórku, trochę się zawstydził jak mnie zobaczył ale kiedy dojrzał miskę dziarsko biegł za mną z merdającą antenką :loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] ranny ptaszek :p
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
jotpeg replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
urocza ballada "śmietnikowa" :evil_lol: :lol: -
Toffik-zostaje na stałe i cieszy się życiem :)
jotpeg replied to dagmara86's topic in Już w nowym domu
tak się cieszę, że cię widzę, Toffiku!!! :multi: :multi: -
[quote name='reksio7']sa nowe zdjecia Dyniaka ?[/QUOTE] są bardzo fajne, z wczoraj (na poprzedniej sytonie, przynajmniej w mojej przegladarce)