Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. wlasnie, bedzie coraz chlodniej :shake:
  2. Taki oryginalny piekny pies i nikt... :shake::-(
  3. Nowe szelki mam! :multi: ale najfajniejsze jest to, ze wszyscy razem idziemy na spacer! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/112/4aaa7201b51189ef.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/89/4b54e35698257b6a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/89/c09789c2bc726f62.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/111/30acefcb429c81ec.jpg[/IMG][/URL]
  4. prosze, jakie ciotki spostrzegawcze! :lol: tak jest, Norek dostal nowe szelki, a poprzednie zostaly uprane, bo byly strasznie brudne - nic dziwnego - chodzil w nich od polowy kwietnia! :oops: a poza tym potrzeba, zeby byly na zmiane, o czym przekonalismy sie, jak deszcz ciagle padal i szelki nie schly (miedzy spacerami), brrr. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/112/2ddd3250bff67c65.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/111/8c3d073c6c6007ed.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/112/0b546a2ad2681174.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/89/0c5437fb8ecb759c.jpg[/IMG][/URL]
  5. moze zaproponowac im troszke serka homo albo jogurtu. Wujek Tofcio - brawo!
  6. kazdy sie moze zdenerwowac - Puszek tez!
  7. to znaczy, ze Misiatko jest calkiem madrym pieseczkiem! :loveu:
  8. kudlaty wcale nie wyglada na swoje lata. wyglada domku!
  9. Pusiu jeszcze chyba troche przestraszony... ale bezpieczny!
  10. Mila na zdjeciach (kanapowych) wyglada jak labrador!!
  11. hop, Pocieszku - po czyjes serce, po dom...
  12. Misiatko takie fajne... kto to zauwazy??
  13. no prosze, jeszce Tofcio okaze sie najlepszym wujkiem i atrakcja!! :lol: grunt, ze sa zdrowe i ze nie zdazyly sie przeziebic ani czegos zlapac - dzieki Wam, Toska! :p
  14. no to pokazujemy sie od poniedzialku! nowy tydzien - nowe nadzieje...
  15. Skrzaciku, czas sie zaprezentowac od poniedzialku!
  16. moze to stres po podrozy i zmiana otoczenia?... przejdzie mu. dobrze, ze jest bezpieczny, teraz >tylko< poszukiwania domu...
  17. no to teraz - intensywne szukanie domu... dobrze, ze sa bezpieczne!
  18. rewelacja!!!! :loveu::multi: Morisowa - gratulacje! :p
  19. tak, tak, koty sa bardzo popularne, tylko nie rzucaja sie tak od razu w oczy, jak psy :evil_lol:
  20. nie wierze. niemozliwe. Lorda nikt nie chce???
  21. jaka śliczna!!!!!!!!! :loveu::loveu::loveu:
  22. Pocieszek potrzebuje nie pocieszenia, a domu...
×
×
  • Create New...