Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. oooo, pięknie!!!:p :multi: witamy! :multi: panna cytrynka prześliczna, a wujek Tutsi jaki grzeczny - nie dziobie nowego :lol: ale masz przeszkolone koty! :crazyeye::multi: fakt, ze nieinteligentnego kota nie widzialam :evil_lol::p
  2. [quote name='beamicha']Agnieszka Jadwiga[/QUOTE] tak mi na chrzcie dali :razz::lol:
  3. pewnie, ze swietny - ja tez przepadlam... musimy mu znalezc dobry dom! skrzacik :loveu::loveu::loveu:
  4. te zdjecia z nowego domu sa jak bajka :loveu::loveu::loveu:
  5. szczeniak - cudo. moze ogloscie go na zwierzaki.blox (krakowski portal wyborczej)
  6. no to daliscie ladny popis :lol: faktycznie, zwierzeta wiedza, kiedy sie na nie poluje i jedyna sznsa to chwilowa dekoncentracja :evil_lol: Alfa, a co twoje koty na to (tj. na papugi)?? :evil_lol:
  7. bidusia. niesmiala psinka tez chce dom!
  8. bardzo fajny Lord. Nie moge sie napatrzyc na te nowe zdjecia. nie ma zadnego zainteresowania?
  9. no to od poniedzialku Dropiak na gorze!
  10. poniedzialek. nowy tydzien, nowe nadzieje.
  11. Fajnie, Iziu! :multi: Bonika, faktycznie słowo >skrzacik< idealnie do niego pasuje :loveu:
  12. jaki fajniasty!!!! :loveu::loveu::loveu: jeszcze puszek dzieciecy :p Kamciok, ale da ci szkole! :evil_lol: Pan i Wladca na pewno mu podpowiada...
  13. lubie szybkie akcje :lol: byle tylko szybko znalazly domy... wyslijcie Pajuni te zdjecia (do ogloszen) :p
  14. nic dziwnego, ze taki pieknis, otoczony opieka takich opiekunek tak szybko znalazl dom! :):) przeparaszam, ze sie wcinam, ale gdyby wam cos zostalo, to fajniasty szczeniak jest tez po sasiedzku (Trzebinia zdaje sie) ;) watek (zostal tylko chlopczyk): [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=80601:[/url] [IMG]http://img508.imageshack.us/img508/808/szcz6uj7.jpg[/IMG] Upss nie podglądać [IMG]http://img406.imageshack.us/img406/5793/szcz2dr9.jpg[/IMG][/QUOTE]
  15. to musi byc bardo madry psiak; pomyslcie - przetrwal sam-samiutki na ulicy 2 lata, poniewierajac sie, jedzac byle co i spotykajac roznych ludzi... Na pewno jest inteligenty i sprytny! A do tego te uszka, zalamane na koncach - tylko brac i kochac! :loveu::p
  16. a tak sie po polach hasało... :Dog_run: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/88/8ec9b91e10ca0e70.jpg[/IMG][/URL]
  17. :bluepaw::bluepaw::Rose::bluepaw: dla zaglądających do Norka: :smilecol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/420/d65f843eb672ee61.jpg[/IMG][/URL]
  18. obiecane - wplacone. :bluepaw: [U]prosze, kto moze pomoc?? :modla::modla::modla: liczy sie najmniejszy grosz, kazda wplata! jada dwa psy przez cala Polske![/U] puchatku, taka sobie prace wybralam, ze pracuje w soboty i w niedziele; na poczatku mi sie to podobalo - teraz tego nienawidze!
  19. wplacone 100 zl na podane konto. Bank pewnie zaksieguje w poniedzialek. trzymam kciuki, zeby sie udalo [U]zebrac brakujaca reszte pieniedzy[/U]!! i za spokojna podroz!
  20. jutro wplace, dzis siedze do pozna w pracy. zeby tylko mu sie nic nie stalo do niedz.
×
×
  • Create New...