prosze, jakie ciotki spostrzegawcze! :lol:
tak jest, Norek dostal nowe szelki, a poprzednie zostaly uprane, bo byly strasznie brudne - nic dziwnego - chodzil w nich od polowy kwietnia! :oops: a poza tym potrzeba, zeby byly na zmiane, o czym przekonalismy sie, jak deszcz ciagle padal i szelki nie schly (miedzy spacerami), brrr.
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/112/2ddd3250bff67c65.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/111/8c3d073c6c6007ed.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/112/0b546a2ad2681174.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/89/0c5437fb8ecb759c.jpg[/IMG][/URL]