[quote name='Alfa i Zuzia']Pewnie teraz już Norasowi tak nie wyłazi sierść kłębami jak po azylu, prawda?p[/QUOTE]
niestety, z mala przerwa (1 miesiac - czerwiec), siersc traci koszmarnie!!! caly czas! jestesmy zasypani!!! :-? sprzatam, za chwile jest to samo :grab:
nie lysieje, wet powiedzial, ze tak ma, ale moze ktos zna jakies dobre tabletki?? Ratunku!!! :cry:
dziekuje wszystkim, ktorzy lubia nasze zdjecia, a przede wszystkim - nasze zwierzaki! :B-fly::B-fly::B-fly: