-
Posts
8543 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jotpeg
-
KRAKÓW. Sponiewierany Nemo - ma DOM i ukochaną panią Marię
jotpeg replied to salibinka's topic in Już w nowym domu
widzialam sama koncowke >Kundla<, Nemus - jak zawsze - super. nie wiem, co jest, ze nikt nie pyta, nie dzwoni. zastanawiam sie, czy go do obcych ludzi mailem nie wysylac. -
Kraków Moria rozpieszczona do niemozliwości szczęściara odeszła za TM
jotpeg replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
:laola: serdeczne życzenia wielu długich i szczęśliwych lat: wspólnych wycieczek wspólnego spania wspólnego życia! :laola: -
Jamnikowaty Ząbek od 2 lat w DT. Pomóżcie ogłaszać i szukać DS!
jotpeg replied to ana666's topic in Już w nowym domu
w gore Zabek. -
KRAKÓW- maleństwo bez łapki i oka. ZNALAZŁ DOM!!!!!
jotpeg replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Asior, nie zostaly jakies namiary po tak zmasowanej akcji? tutaj sa 2 bidoki bardzo w stylu, ale maja i lapki i wszystko, za to jeden stary bardzo (Star sie nazywa), drugi (Kajko) - cudaczek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/175602-bezdomne-psiaki-z-lecznicy-w-Konstancinie-PILNIE-TYMCZASY[/url] -
prosze tylko o odwiedzanie watku Kajtusia, ktory spi na Ruczaju pod golym niebiem: http://www.dogomania.pl/threads/172348-KAJTUA-maA-y-i-stary-na-ulicy-idzie-zima-szukamy-domu-proszAE-o-ogA-oszenia-krakA-w
-
dzis Kajtuś walczy o życie w Dzienniku Polskim: tu: [url]http://www.dziennikpolski24.pl/pl/region/kraklw/984376-kajtek-moze-zamarznac.html[/url] i tu: [url]http://www.dziennikpolski24.pl/pl/po-godzinach/przygarnij-zwierzaka/984417-kajtek-moze-zamarznac.html[/url] kciuki potrzebne!! :modla::happy1::happy1:
-
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
jotpeg replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
a widzialyscie taka swieza parowe???: [url]http://www.dogomania.pl/threads/175668-Po-5-latach-stabilizacji-Norka-znA-w-szuka-domu-Gruba-brzydka-niepotrzebna[/url] -
prosze zdjecia i opis pieska, a takze tel. kontaktowy na adres: [email][email protected][/email] jesli dacie rade zrobic jeszcze inne - przydadza sie. moze uda sie oglosic go w DP.
-
pamietacie ON-ke Sabe? ma kłopoty: [url]http://www.dogomania.pl/threads/175282-Saba-ONek-z-chorymi-nerkami-i-rakiem[/url]
-
Badmasi, musisz miec przy sobie cos do obrony. Idz do sklepu i kup gaz, ale zaznacz ze ma dzialac na psa. Ja mam taki w zelu (podobno najnowszy wynalazek).
-
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='moana']Noreczek w Kryspinowie chyba biegał?[/QUOTE] tak, myslalam, ze bedziecie się zastanawiać co to za jezioro, a tu Moana od razu odgadła :lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/234/6133001a1f54105bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/121/dcbc33f293493604med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/235/83ade71b0e493dc9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/234/0b81c2f93ac2a1a8med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/121/0339cd42b721f9c8med.jpg[/IMG][/URL] pozdrawiamy!!! [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/234/0c495ddfc729f682med.jpg[/IMG][/URL] -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/230/e2e15d738a2bd646med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/121/d54a33c82d80175bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/146/b20ae962e5e352e6med.jpg[/IMG][/URL] taki jestem kłótnik dożarty; [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/230/cb793239c2116318med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/234/166b1f55f9395f46med.jpg[/IMG][/URL] -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
trochę jesiennego Norka w grudniu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/234/48ea3d438bd8b5d1med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/234/8cd9c14e7889d986med.jpg[/IMG][/URL] tak biegam (Norek uwielbia czuć piasek pod łapkami); [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/230/8b38e8978f7b16bemed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/235/022c99e3e224300emed.jpg[/IMG][/URL] pozdrawiamy! hau! [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/230/c8b82e60c49d5456med.jpg[/IMG][/URL] -
[Śląsk,Kraków]Połamany,porzucony,kieszonkowy przytulak-już w super DS!!! :)
jotpeg replied to wiq's topic in Już w nowym domu
swietnie :crazyeye::multi::lol: -
[Śląsk,Kraków]Połamany,porzucony,kieszonkowy przytulak-już w super DS!!! :)
jotpeg replied to wiq's topic in Już w nowym domu
czy jest w kolejce do ogloszenia w DP? -
Misiek spod dworca - agresja i nieufność-odszedł za TM
jotpeg replied to red's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
przypakowalo mu sie. red, szkoda go skazywac na schron. dzieki za aktualne foty bohatera, ale czy zdjec bez krat niet? podstawa oglaszania to dobre zdjecia. -
Jamnikowaty Ząbek od 2 lat w DT. Pomóżcie ogłaszać i szukać DS!
jotpeg replied to ana666's topic in Już w nowym domu
a wiec w gore. -
Wyrzucony na śmietnik jak niepotrzebny kartonik...
jotpeg replied to Klaudus__'s topic in Kotki już w nowych domach
Klaudus, zaproponuj go moze Jaaga - szukala czarnego kota na watku kieleckim. -
Misiek spod dworca - agresja i nieufność-odszedł za TM
jotpeg replied to red's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
tak, tak. czekamy na fotki i wiesci o Misiu. -
[quote name='jotpeg']z tamtych okolic jest MagdaNS i shanti/shami (nie pamietam tego nicku)[/QUOTE] juz wiem, Szami jest z NS. wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/174332-NOWY-SAE-CZ-maleA-ka-BIBI-szuka-DT-DS[/url]