Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. widzialam sama koncowke >Kundla<, Nemus - jak zawsze - super. nie wiem, co jest, ze nikt nie pyta, nie dzwoni. zastanawiam sie, czy go do obcych ludzi mailem nie wysylac.
  2. :laola: serdeczne życzenia wielu długich i szczęśliwych lat: wspólnych wycieczek wspólnego spania wspólnego życia! :laola:
  3. podnosze, niech ja wiecej osob zobaczy.
  4. Asior, nie zostaly jakies namiary po tak zmasowanej akcji? tutaj sa 2 bidoki bardzo w stylu, ale maja i lapki i wszystko, za to jeden stary bardzo (Star sie nazywa), drugi (Kajko) - cudaczek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/175602-bezdomne-psiaki-z-lecznicy-w-Konstancinie-PILNIE-TYMCZASY[/url]
  5. prosze tylko o odwiedzanie watku Kajtusia, ktory spi na Ruczaju pod golym niebiem: http://www.dogomania.pl/threads/172348-KAJTUA-maA-y-i-stary-na-ulicy-idzie-zima-szukamy-domu-proszAE-o-ogA-oszenia-krakA-w
  6. dzis Kajtuś walczy o życie w Dzienniku Polskim: tu: [url]http://www.dziennikpolski24.pl/pl/region/kraklw/984376-kajtek-moze-zamarznac.html[/url] i tu: [url]http://www.dziennikpolski24.pl/pl/po-godzinach/przygarnij-zwierzaka/984417-kajtek-moze-zamarznac.html[/url] kciuki potrzebne!! :modla::happy1::happy1:
  7. jest fantastyczna!!! :crazyeye::loveu::loveu: odchudzic troche( dla zdrowia, rzecz jasna). oryginalna bardzo.
  8. a widzialyscie taka swieza parowe???: [url]http://www.dogomania.pl/threads/175668-Po-5-latach-stabilizacji-Norka-znA-w-szuka-domu-Gruba-brzydka-niepotrzebna[/url]
  9. prosze zdjecia i opis pieska, a takze tel. kontaktowy na adres: [email][email protected][/email] jesli dacie rade zrobic jeszcze inne - przydadza sie. moze uda sie oglosic go w DP.
  10. pamietacie ON-ke Sabe? ma kłopoty: [url]http://www.dogomania.pl/threads/175282-Saba-ONek-z-chorymi-nerkami-i-rakiem[/url]
  11. Badmasi, musisz miec przy sobie cos do obrony. Idz do sklepu i kup gaz, ale zaznacz ze ma dzialac na psa. Ja mam taki w zelu (podobno najnowszy wynalazek).
  12. [quote name='moana']Noreczek w Kryspinowie chyba biegał?[/QUOTE] tak, myslalam, ze bedziecie się zastanawiać co to za jezioro, a tu Moana od razu odgadła :lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/234/6133001a1f54105bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/121/dcbc33f293493604med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/235/83ade71b0e493dc9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/234/0b81c2f93ac2a1a8med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/121/0339cd42b721f9c8med.jpg[/IMG][/URL] pozdrawiamy!!! [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/234/0c495ddfc729f682med.jpg[/IMG][/URL]
  13. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/230/e2e15d738a2bd646med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/121/d54a33c82d80175bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/146/b20ae962e5e352e6med.jpg[/IMG][/URL] taki jestem kłótnik dożarty; [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/230/cb793239c2116318med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/234/166b1f55f9395f46med.jpg[/IMG][/URL]
  14. trochę jesiennego Norka w grudniu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/234/48ea3d438bd8b5d1med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/234/8cd9c14e7889d986med.jpg[/IMG][/URL] tak biegam (Norek uwielbia czuć piasek pod łapkami); [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/230/8b38e8978f7b16bemed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/235/022c99e3e224300emed.jpg[/IMG][/URL] pozdrawiamy! hau! [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/230/c8b82e60c49d5456med.jpg[/IMG][/URL]
  15. mysle, ze moze wykupic by mu pakiet ogloszen na bazarku (lilmo, ladyswallow robia). czy moge przeslac im dane, ktore mi dalas (nr telefonu)?
  16. przypakowalo mu sie. red, szkoda go skazywac na schron. dzieki za aktualne foty bohatera, ale czy zdjec bez krat niet? podstawa oglaszania to dobre zdjecia.
  17. Klaudus, zaproponuj go moze Jaaga - szukala czarnego kota na watku kieleckim.
  18. tak, tak. czekamy na fotki i wiesci o Misiu.
  19. [quote name='jotpeg']z tamtych okolic jest MagdaNS i shanti/shami (nie pamietam tego nicku)[/QUOTE] juz wiem, Szami jest z NS. wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/174332-NOWY-SAE-CZ-maleA-ka-BIBI-szuka-DT-DS[/url]
×
×
  • Create New...