Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. mozna prosic o zdjecia????
  2. no wlasnie, bylam ciekawa jak po Kundlu, a tu zero... brak slow.
  3. alez ma niesamowite futro!!!
  4. dobrze ze wszystko dobrze u Rexia.
  5. jest przesliczny; te pregi i oczeta brazowe... wyglada na madrale i wrazliwca - tylko najlepszy domek!!!
  6. [quote name='Ania-tygrysiczka']Therion dzięki, napisałam, ale nie da się wysłać do Frotki pw. Czy ma ktoś do niej inny kontakt?[/QUOTE] prosze: [EMAIL="%22frotka%22%20%[email protected]%3E"][email protected][/EMAIL]
  7. podnosze sprawe pregowanego śliczniaka.
  8. fajny Pucek bambaryła pokazuje sie swiatu.
  9. Skarb, jakich mało... a mało kto to widzi!
  10. o tak, Pinesia za rzadko bywa na czolowce dgm!
  11. [quote name='IKA 6']Doczytałam do końca i nie bardzo wiem co zrobicie z kotami. Proponuje DT dla obu kotów, leczenie i późniejsza adopcję, ale Kuba mówi że jada do Cichej Doliny. Prosze zdecydujcie sie na cos. Te kocury potrzebuja teraz spokoju. Moi veci sa w pogotowiu.[/QUOTE] [SIZE="3"]kochani, tutaj IKA 6 proponuje DT dla kotow![/SIZE]
  12. no i pięknie! naczekał się, ale warto było! jaki ważny pies na tym ostatnim zdjęciu :) powodzenia, Czauderku!
  13. teraz nie ma juz takich mrozów, więc gania jak wściekły - o łapce juz zapomniał. kiedy były mrozy, to chodził w ubranku (on jest jednak niziutki, brzuszek tuż nad śniegiem - sople wiszą), które nazywamy baleronem, bo przewiązane w pasie sznurówką (ma dwa - cieńsze brązowe i grubsze, pikowane, granatowe), łapki posmarowane, ale unikalismy soli, co w centrum miasta jest trudne. Ubranko, na szczęście mu nie przeszkadza, budzi usmiech na twarzach przechodniów, tylko czas zbierania się na spacer się wydłużał: ubrać siebie, ubrać Norka... a Norek to straszny niecierpliwiec jest! śnieg lubi, byle suchy - jak piasek.
  14. skoro zima nie chce się skończyć, pozostaje ją polubić; [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/114/4f8f972f52c82c65med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/259/13281e971348843amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/259/47628014d760e5b7med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/171/83142e8f5e5af78fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/259/8927f2dca1965826med.jpg[/IMG][/URL]
  15. Norek lubi śnieg; [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/260/2211b79829db1331med.jpg[/IMG][/URL] a Norka lubi kamera; [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/259/c64e1426bca523b7med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/258/4578be872f5aeb99med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/259/b903c40bab5dbb7bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/255/45fe635ca1ae2367med.jpg[/IMG][/URL]
  16. kajkaw, napisz moze do ElzyMilicz, moze byc pomocna. chyba ma do czynienia z adopcjami bernisiów.
  17. [COLOR="#006400"]aj, wspaniale!!! przybyl nam nowy Człowiek i, może, nowy dogomaniak[/COLOR] :multi::cool3: gratulacje! to się Rudek bedzie dziwił :crazyeye::lol: :loveu::loveu::loveu: jak miesiąc temu, to koziorożec? rogate i uparte będzie... :lol:
  18. trzymam kciuki, zeby psiaki sie tolerowaly, a ludzie byli OK.
  19. zuchy z was!!!
×
×
  • Create New...