-
Posts
8543 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jotpeg
-
MALEŃKI, MŁODZIUTKI RUDOLF - juz nie szuka - ma DOM
jotpeg replied to Hanah's topic in Już w nowym domu
przepiekne zdjecia; zwlaszcza to: "tak wietrznie ,że uszy latają do góry" jest cudne, swietne!!! :multi::multi::multi: -
ja tez zawsze ogladam Pucka poczynania, tylko malo co pisze :oops: gratuluje bardzo pierwszej rocznicy!!! :laola: powodzi sie Puckowi, pozazdroscic! jakie spacery i atrakcje rzeczne :p a foty kapielowe (takze te rzeczne) - swietne!! :cunao:
-
Jastrzębie. Maniuś nareszcie cieszy się domem.
jotpeg replied to psiara_agg's topic in Już w nowym domu
chyba o tym czytalam wczesniej. taki maly-rudy-poreczny-i niestary wydawaloby sie ze nie bedzie dlugo czekal. w gruncie rzeczy nabardziej jesli nie dobry dom, to dt mu by sie przydal, bo calkiem zdziczeje w schronisku. -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
jotpeg replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Patmol']ale Rudy jest chudy :diabloti: zawsze jakoś wydawało mi się ze to taki trochę grubasek[/QUOTE] gdzie grubasek, linie trzyma jak ta lala :p swietny gość!! -
w tym tygodniu postaram sie powywieszac od nowa tę wersję udoskonaloną z karteczkami.
-
Jastrzębie. Maniuś nareszcie cieszy się domem.
jotpeg replied to psiara_agg's topic in Już w nowym domu
a moze metoda tradycyjna: czy on ma plakat papierowy z karteczkami do zrywania?? ponaklejalabym. -
Jastrzębie. Maniuś nareszcie cieszy się domem.
jotpeg replied to psiara_agg's topic in Już w nowym domu
nie no, od czwartku nikogo tu nie bylo :shake: ej! :shake::mad: -
[COLOR="#006400"][B]Budrysku[/B][/COLOR], a moze wkleic plakat na poczatek, moze do drugiego postu? bo tak to zginie...
-
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
Norek został z kotem w domu na wsi. Gdybysmy jechali z Krk, pewnie bysmy go wzieli, ale na wsi najatrakcyjniejsza dla psa/kota jest sama wies :evil_lol: chociaż Mila pewnie by mu przypadla do gustu, pytanie tylko czy z wzajemnością... a ile obsikiwania by bylo :evil_lol: To był taki dzien, ze co chwile lał deszcz. Jak zaparkowalismy przed furtka w Doledze, akurat bylo kolejne oberwanie chmury, wiec biegiem marsz! Jestesmy zauroczeni tym miejscem; wspaniale jest to, ze odnosi się nieodparte wrażenie, ze to jest dom, a nie muzeum; ot, gospodarze wyszli na chwile... no i znajome klimaty - mamy taki sam (mniejszy rozmiarem) kilim z szablami jak na focie nr 3 łączę się w bólu z powodu powrotu do codzienności; po takich wakacjach nie tylko Mili będzie ciężko... dobrze mieć takie miejsce. -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='dana'] Norek jest szczęśliwym psiakiem, ma rodzinę :loveu:.[/QUOTE] witaj, Dano!!! :multi: To my mamy szczęście, że ciocia Wellington przywiozła nam od Alfy i Zuzi (zwanej teraz Halo) takiego wspanialego psiaka!!! przecież (odpukać!) z nimk nie ma żadnych problemów; jak czytam na wątku szkodników, co który zniszczył, a to że wyją, a to lęki/strachy, w domu same nie zostaną - to myślę, ze mieliśmy wielkie szczęście i żadna nasza zasługa - Norek po prostu ma wspaniały charakter :loveu::p [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/97/img6293t.jpg/][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/8423/img6293t.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/694/img6371l.jpg/][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/8052/img6371l.jpg[/IMG][/URL] żeby nie było za słodko, okazało się niedawno - podczas pobytu na wsi, że Norek nie może zostawać sam na sam z kocim jedzeniem. Kot ma taki specjalny nietypowy, bo dość szeroki, stołek, na którym dostaje jedzenie (suche i mokre). Kiedy wychodziliśmy z domu, po powrocie okazywało się, ze miski puste i czyste (kot nigdy nie zjada do czysta - ma swoją godność :lol:). Okazało się, że Noras-złodziej skacze jak koza na ten stołek i wyżera :diabloti: wszystko; biedne głodzone psiątko. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/193/img6291q.jpg/][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/6661/img6291q.jpg[/IMG][/URL] na poprzednich zdjęciach pozuje [COLOR="#006400"][URL="http://www.muzeum.tarnow.pl/oddzialy.php?id=5"]dwór w Dołędze[/URL][/COLOR] -
[quote name='Anetka83']hej Prosiłabym o jakiś [B]kontakt do kogoś kto zajmuje się bezpańskimi kotkami[/B]:p wczoraj jak roznosiłam ulotki o imprezie na błoniach w jednym ze sklepów zaczepiła mnie pani która próbuje dokarmiać takie dwa maleństwa wyrzucone ponoć z samochodu. Bardzo sie o nie boi bo są w ogóle nieprzystosowane do życia na polu:p[/QUOTE] skontaktuj sie z ktorakolwiek z osob, obecnych na tym watku: [url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=130594[/url]
-
[quote name='Bjuta']Już chyba zaczynają się domyślać, że coś będzie nie w porządku, bo powoli się już pakujemy.[/QUOTE] zwierzaki zawsze to wyczuwaja zawczasu... oj, bedzie wszystkim brakowac tej swobody, przestrzeni, powietrza, pól, łąk i lasu...
-
Jastrzębie. Maniuś nareszcie cieszy się domem.
jotpeg replied to psiara_agg's topic in Już w nowym domu
[quote name='monika55']Odswieżam te zrobione. Na razie.[/QUOTE] moze cos sie ruszy, wrzesien - dobry czas na adopcje. -
dzieki za nowy plakat!! :multi: kto jeszcze chetny do wieszania??? pomoc potrzebna! :modla::modla:
-
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='dorota1']No proszę byliście jednak! Szkoda, że nie wiedziałam, kiedy się tam wybieracie;) Ale typuję, że to było pod koniec czerwca lub na początku lipca. Trafiłam?[/QUOTE] tak jest; byliśmy na początku lipca. Jeden z licznych deszczowych dni tego lata. to CUDO jest :loveu: nie mogę sie powstrzymać, by nie wkleić kilku fot; [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/718/img5781rn.jpg/][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/3152/img5781rn.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/638/img5800s.jpg/][IMG]http://img638.imageshack.us/img638/6749/img5800s.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/199/img5804b.jpg/][IMG]http://img199.imageshack.us/img199/2028/img5804b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/51/img2843v.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/1987/img2843v.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/546/img5806f.jpg/][IMG]http://img546.imageshack.us/img546/2166/img5806f.jpg[/IMG][/URL] -
[quote name='Asior']podsyłam pani :) i tu jest jeszcze takie cudo (nawet jeszcze imienia nie ma): http://www.dogomania.pl/threads/149096-Przytulisko-quot-Cztery-%C5%81apy-quot-Boguchwa%C5%82a-super-psy-szukaj%C4%85-domk%C3%B3w-prosimy-o-pomoc!/page96
-
wspaniale zdjecia!!! :crazyeye::loveu::loveu::crazyeye: nawet nie wiesz, jaka mi zrobilas przyjemnosc, Bjutko :loveu: siedze, co i rusz ogladam... wspominam... Beskid Sadecki jest uroczy!!! masz racje. w chatach, polozonych wyzej, jest klopot z woda. Na Niemcowej jest identycznie; chcesz sie umyc - zasuwaj do poidła/zrodelka ponizej (znacznie ponizej). Ale to wszystko nic, jak sie kocha gory i przyrode. po takim pobycie w naturze powrot do miasta - to jest dopiero wyzwanie, swietnie rozumiem i lacze sie w bolu.
-
Jastrzębie. Maniuś nareszcie cieszy się domem.
jotpeg replied to psiara_agg's topic in Już w nowym domu
jestem pewna, ze we wlasnym domu wspaniale by sie rozwinal. ogloszenia mu trzeba ponowic. -
trzeba wykupic nowe ogloszenia.
-
[quote name='Asior']poszukuję małego psa - samca jak najmniejszego, tak do 2 lat, czy ktoś coś o takim słyszał?? DOMEK bardzo dobry moze Serdel z tego watku: http://www.dogomania.pl/threads/213102-Kolejne-KAZIRODCZE-stadko!-POTRZEBNE-hotel-DT...
-
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
a tu fota specjalnie dla doroty1 :crazyeye::loveu::p [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/855/img2848n.jpg/][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/1710/img2848n.jpg[/IMG][/URL] -
Jastrzębie. Maniuś nareszcie cieszy się domem.
jotpeg replied to psiara_agg's topic in Już w nowym domu
podnosze sprawe Manka. -
halo, skontaktujcie sie z Nina Michnik :bluepaw: