-
Posts
8543 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jotpeg
-
odwiedze. nie ma zadnych wiesci??
-
Reksio - nareszcie znalazl ciepły dom i własnych ludzi!
jotpeg replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
nareszcie Reksio w DT. :loveu: wspaniala wiadomosc!!!! :multi: lepsza bylaby tylko wiadomosc o DS. :lol: -
Reksio - nareszcie znalazl ciepły dom i własnych ludzi!
jotpeg replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Reksio spakowany, czeka... :loveu: dt to pierwszy krok do wlanego domku!! :happy1::happy1: -
Reksio - nareszcie znalazl ciepły dom i własnych ludzi!
jotpeg replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga']Nie rozumiem, Hobi jest taki śliczny. Ma duzo ogłoszeń? Jest wszęzie? Reksio - muszę zobaczyć twoje usmiechnięte pysiolki u Eloni na kocyku.[/QUOTE] Hobi dopiero co mial serie ogloszen :roll: ja tez bym chetnie zobaczyla usmiechnietego Reksia!! :happy1::happy1: Ajula, :loveu: przegielas z tym zdjeciem. przeciez gdybym mogla, sama bym go wziela :bluepaw::bluepaw: -
Jastrzębie. Maniuś nareszcie cieszy się domem.
jotpeg replied to psiara_agg's topic in Już w nowym domu
musimy to zmienic - wspolnie!! -
czesc, maly-rudy. domu ci trza przed zima!!
-
Jeden pies martwy, drugi odebrany wariatce już w nowym domu..
jotpeg replied to tamb's topic in Już w nowym domu
[quote name='dorota1'] Nowe spostrzeżenia co do Mili są takie, że im dłużej jest z nami, tym gorzej znosi nawet parodniową rozłąkę. We wrześniu byliśmy z mężem na dosłownie czterodniowej wycieczce, a Mila została w swoim własnym domu, z ludźmi których zna i kocha i była podobno okropna. Cały czas w nerwach ( a u niej objawa się to ciągłym dyszeniem i w związku z tym piciem, stąd konieczność wychodzenia nawet co godzinę). Zdarzało się jej nawet zesikać w domu. Po naszym powrocie jeszcze przez dłuższy czas dochodziła do siebie. Wniosek na przyszłość taki, że już bez Milusi nie możemy się nigdzie ruszyć;)[/QUOTE] tak, strasznie przywiazane te nasze psiaki do nas :p Milusia przezywala strasznie - to dyszenie to prawie jak palpitacje serca :shake: Norka zostawilismy kiedys z nasza mama, ktora zna, dom zna, bywamy stale u siebie. niby taki twardziel, a dwa razy nasikal w domu na pelargonie :roll: -
Reksio - nareszcie znalazl ciepły dom i własnych ludzi!
jotpeg replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga']Niestety. Jest dla niego domek tymczasowy, ale wpadlu nam szczeniaki i wyjazd Reksia do tego domku się przesunał. Ale jak maluszki pojadą - kolej na maluszka.[/QUOTE] chyba trzeba zalobbowac za Reksiem, bo tak, to on sie nigdy nie dopcha - zawsze beda biedniejsze ;) oby szczeniaki znalazly dobre domy! -
Jeden pies martwy, drugi odebrany wariatce już w nowym domu..
jotpeg replied to tamb's topic in Już w nowym domu
wlasnie dotarlam, a tu takie wiesci (nienajlepsze). strasznie przezywa sie schorzenia zwierzakow, prawda? :calus: Mila pieknie wyglada! alez ma futro - pani dama :p:loveu::p zycze Milusi i Wam, zeby zadna operacja nie byla konieczna! :thumbs::happy1: -
no to czekamy na wiesci. fajnie cyga-fryga, ze bedziesz u Hobiego.
-
Jastrzębie. Maniuś nareszcie cieszy się domem.
jotpeg replied to psiara_agg's topic in Już w nowym domu
[quote name='monika55']Do mnie nikt nie dzwonił więc chyba nie. Pecha chłopak ma.[/QUOTE] no nie mow. :-(:-( przeciez jego kumpel, tak podobny, juz w domu, a nim nkit sie nie interesuje?! -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
dziękuję, miło nam! :loveu: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/263/img7253k.jpg/][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/5406/img7253k.jpg[/IMG][/URL] na krakowskich brukach c.d. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/820/img7316tt.jpg/][IMG]http://img820.imageshack.us/img820/2771/img7316tt.jpg[/IMG][/URL] ...przodem [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/525/img7343j.jpg/][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/4397/img7343j.jpg[/IMG][/URL] i tyłem... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/694/img7331w.jpg/][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/8637/img7331w.jpg[/IMG][/URL] zasiadając... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/259/img7311a.jpg/][IMG]http://img259.imageshack.us/img259/6582/img7311a.jpg[/IMG][/URL] ...i skacząc! [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/684/img7287s.jpg/][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/2645/img7287s.jpg[/IMG][/URL] pozdrawiamy!!! :p [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/23/img7357zv.jpg/][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/2096/img7357zv.jpg[/IMG][/URL] -
Reksio - nareszcie znalazl ciepły dom i własnych ludzi!
jotpeg replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
szkoda, ze nic nowego u Reksia. a moze jednak?? -
Jastrzębie. Maniuś nareszcie cieszy się domem.
jotpeg replied to psiara_agg's topic in Już w nowym domu
byl jakiklowiek odzew na ogloszenia??? -
byl jakiklowiek odzew na ogloszenia???
-
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
trochę krakowskiej jesieni... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/268/img7323z.jpg/][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/4953/img7323z.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/36/img7247k.jpg/][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/4559/img7247k.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/269/img7267v.jpg/][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/1295/img7267v.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/405/img7289vn.jpg/][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/4267/img7289vn.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/263/img7352yy.jpg/][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/4209/img7352yy.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/843/img7307a.jpg/][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/4823/img7307a.jpg[/IMG][/URL] -
[quote name='Aimez_moi']Co tam maluszku u Ciebie?[/QUOTE] no wlasnie, co slychac??
-
Jastrzębie. Maniuś nareszcie cieszy się domem.
jotpeg replied to psiara_agg's topic in Już w nowym domu
nie ma sie co dziwic, ze jest wystraszony czy niepewny; zycie go nauczylo, ze ludzie sa rozni :roll: -
Reksio - nareszcie znalazl ciepły dom i własnych ludzi!
jotpeg replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
skorzystajcie szybciutko!!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/216844-Oferuj%C4%99-po-30-og%C5%82osze%C5%84-dla-ka%C5%BCdego-psiaka-z-dogo-!!-Zam%C3%B3wienia-przyjmuj%C4%99-do-wtorku[/url] -
Jastrzębie. Maniuś nareszcie cieszy się domem.
jotpeg replied to psiara_agg's topic in Już w nowym domu
[quote name='szafra']Kolega Mańka pojechał do domku. Tak się przyklejał do nóg Państwa, że trudno było z nim chodzić ! Mam nadzieję, że wszystko OK !!![/QUOTE] oby wkrotce dla Manka nastapil taki dzien!!!! -
no ciiiicho... :helo:
-
Jastrzębie. Maniuś nareszcie cieszy się domem.
jotpeg replied to psiara_agg's topic in Już w nowym domu
[quote name='monika55']Dziękuję. Właśnie się dziwiłam skąd tyle aktywacji.[/QUOTE] oby przyniosły DOM!!! -
[quote name='BUDRYSEK']bardzo dziękuję za ogłoszenia :) aktywowalam je[/QUOTE] oby przyniosły DOM!!!!