Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. [quote name='rzepek']Kilka tygodni temu pożegnalismy Kirusia:( Do dzisiaj nie mogę się z tym pogodzić...[/QUOTE] co sie stało?? samochód? to był wyjątkowy kot, sam urok inteligencja; strasznie go szkoda :-(:-(:-(
  2. :-(:-(:shake::shake::-(:-(
  3. wspaniale!! :cunao::cunao: Wszystkiego najlepszego dla Rodzysi-szczęściary, Tofika-szczęściarza i Rodzinki!!! Nasze zwierzaki to niewyczerpane źródło codziennych radości. :loveu: :laola::laola: Pomyślności, Rodzysiu!
  4. :cunao::cunao: 4 lata!!! pomyślności!!! ileż nam dają nasze ukochane zwierzaki! :laola::laola:
  5. marzy mi sie dom dla niego jeszcze przed Swietami...
  6. przy odrobaczaniu nie ma znaczenia czy przy jedzenie, czy inaczej. ale ważne - przy schroniskowcach - żeby powtórzyć, tak za 3 tyg. do miesiaca. jednorazowo może nie wytłuc dziadostwa. przepięknie wygląda Jordek na swoich nowych piernatach, jaki miły kącik! :loveu:
  7. wybaczcie, ze w takiej formie, ale jak widze te zółte kraty z Olkusza, to rzygać sie chce. Missieek porobila zdjęcia/więcej info u niej: [url]http://www.dogomania.pl/threads/127622-OFIARY-SCHRONISKA-!-!-!-Żywe-trupy-błagają-o-PILNE-WSPARCIE-!-!-!/page91[/url] :angryy::angryy::angryy: wsród tych skazańców: !!!stareńka jamnisia długowłosa o siwym pyszczku !!i młody okołojamnikowaty, jeszcze ładny, ale zdominowany.
  8. Żabolek szuka dzisiaj szczęścia w Dzienniku (papierowym i internetowym): [url]http://www.dziennikpolski24.pl/pl/po-godzinach/przygarnij-zwierzaka/1198161-bezdomny-zabolek.html[/url]
  9. [quote name='supergoga']Czy możecie mi tekst jakiś do ogłoszeń przesłać dla niego i namiary kontaktowe oraz gdzie dokladnie na teraz przebywa. Juz sie zabieram za maluszka. Znajdziemy domek.[/QUOTE] czy ktos to zrobil, o co prosi goga??
  10. [quote name='monika55']Znów jakieś ogłoszenia odświeżam, nie wiem co to, ale jak każą to robię.[/QUOTE] i oby wreszcie z tego DOM wyszedl.
  11. mestudio&tzmestudio - niesamowici jestescie!!! :Rose::Rose::Rose: strasznie ujmujący psiak z Jordanka :loveu::loveu: co do klopotow fizjologicznych - moze przyczyną zarobaczenie jest? :eek2:
  12. Listopad byl dla nas bardzo trudny z wielu względów; ale jeśli chodzi o zwierzaki, to po sąsiedzku rozegrał się dramat. Jak wiecie, wszyscy dookola mają koty, odwiedzające się nawzajem. Koteczka z sąsiedztwa, adoptowana niecały miesiąc temu ze schroniska zmarła na FIP :-( - śmiertelnie groźną kocią chorobę. Ponieważ jest to, niestety, zaraźliwe, martwiliśmy się o pozostałe koty. Nasz seniorek Miciuś został wywieziony do babci, staraliśmy się wrowadzić kwarantannę i izolować koty od siiebie, ale i tak mieliśmy świadomość, że może już być za późno - zaraża się wcześniej, zresztą w ogóle mało co wiadomo na pewno o tej chorobie, poza tym że jest śmiertelna. Na szczęście, jak na razie - a minął miesiąc - wszystkie koty są zdrowe. Miciuś na ulubionym miejscu - pod bim-bomem: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/815/img7211oe.jpg/][IMG]http://img815.imageshack.us/img815/2923/img7211oe.jpg[/IMG][/URL] A tu zimowa - taką zimę mamy - podmiejska wycieczka Norka: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/705/img7535b.jpg/][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/5710/img7535b.jpg[/IMG][/URL] wszystko muszę zbadać - pomost też; [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/39/img7576.jpg/][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/6328/img7576.jpg[/IMG][/URL] lecę, bo chcę; [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/35/img7554bf.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/555/img7554bf.jpg[/IMG][/URL] punkt obserwacyjny; [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/440/img7541l.jpg/][IMG]http://img440.imageshack.us/img440/7419/img7541l.jpg[/IMG][/URL]
  13. ode mnie tez przytulanie!!! :sweetCyb: fajnie, ze jestescie! :iloveyou:
  14. wynika z tego, ze jestescie w dobrych rekach :thumbs: chyba nikt inny by tego lepiej nie zrobil. trzymam kciuki.
  15. [quote name='danka1234']podaj link do kociego forum z informacjami na jego temat.[/QUOTE] znalazlam tutaj (posty Kotkins): [url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=136368&hilit=komandos&start=90[/url]
  16. czyli jest zestaw nowych ogloszen (Szafra - dziękujemy!!! :sweetCyb::klacz: ) i nowa nadzieja :kciuki::kciuki:
  17. o kurcze. :shake: trzymam kciuki. :painting: zawsze sie denerwuje, nawet przed rutynowa wizyta u weterynarza, a tu coś takiego :shake: trzymajcie się!! :kciuki:
  18. [url]http://i1127.photobucket.com/albums/l629/agata753/jamnik1.jpg[/url] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/849/jamnik2b.jpg/][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/9830/jamnik2b.jpg[/IMG][/URL] Imię - Bazyl Płeć - chłopak Wiek - 6-7 lat Miejsce - Kluczbork? Kontakt - tel 505019773 Sterylizacja - (?) Wątek na dogo: [url]http://www.dogomania.pl/threads/218943-Jamnik-BAZYL-szuka-domu-!-!-[/url]! wiele już przeżył, śmierć właściciela, porzucenie, drugą adopcję, oddanie... pomocy!!!
  19. [quote name='_Aga_']Co do kotka - właśnie tak to wygląda, jakby te wąsy miał połamane, albo obcięte Czy to mu będzie przeszkadzać? Takie wąsy nie odrastają? Jeszcze mało wiem o kotach.. :oops:[/QUOTE] odrosna, bedzie dobrze. mojemu tez kiedys ktos obcial - z jednej strony!!! odrosly (a byl starszy niz ten maluch).
  20. [quote name='eloonia']Powiem tak, czytałam @ i czułam jak po dzisiejszym niełatwym dla mnie dniu horyzont zdarzeń wraca na właściwe miejsce :fadein: Uwaga cytuję: [COLOR=darkslateblue][I]Witam serdecznie. Dzisiaj mija drugi dzień Reksia z nami. Chciałam od razu napisać, że wszystko u nas OK :-) Aż nie wiem od czego zacząć :) Na spacerach jest bardzo grzeczny. Przed południem jak jestem w domu chodzimy na długie spacerki krążąc dookoła Parku Sołackiego i w okolicach. Najpierw wszystko go interesuje, wącha każdy krzaczek, a o około pół godzinie idzie już na luźnej smyczy. Nie reaguje na rowery (uff), hałasy biegnące z samochodów, czy ruch uliczny. Fajnie się z nim spaceruje :) Będzie jeszcze lepiej, jak zdejmiemy mu ten kołnierz. Widać, że rana się goi, dzisiaj tylko raz próbował jeździć tyłkiem po dywanie, więc jest postęp. Od początku staramy się z nim pracować, tj. nie zwracać uwagi na podekscytowanie, uczyć, aby do łazienki nie wchodził (umie :-) jak powiem zostań to siedzi przed i patrzy co robię :))), nie wskakuje też na łóżko w sypialni, coraz mniej skacze na nas. Zaczynamy tez się bawić smakołykami i komendą „siad”. Uwielbia miziane po brzuchu. Siedzę po turecku, a on na mnie wchodzi i od razu kładzie się na plecy pokazując zęby. Miziam go, a wtedy zamyka oczy. W nocy jest bardzo spokojny, kima sobie na dywanie albo na kocyku. Po spacerach też sporo odpoczywa, ale to tylko dla jego zdrowia :)) Tzn. te spacerki. Staramy się sporo spacerować. Poznaje psich kolegów, ale jest na tyle bystry, że wie, które pieski ma omijać. Centralnie mija je i idziemy dalej. Nie zwraca uwagi na te warczące. Kupki i siku tylko na dworze, przy czym po zrobieniu kupki patrzy się na nas tymi maślanymi oczami, zakopie co zrobił i idzie dalej w podskokach, jakby się cieszył z tego co zrobił :) Mamy tylko pytanie jeszcze o karmę. Sprawdzaliśmy te puszki firmy Chapss. Czy one są dostępne gdzieś w Poznaniu? Pytam, bo mu smakują, mieszamy trochę z suchym. Dzisiaj dokupiłam jeszcze puszki "ANIMONDA Grancarno Adult"; bo ta Chapps już się dzisiaj skończy. Tabletki ładnie wcina. W weekend pozna naszych rodziców, którzy nie mogą doczekać się spotkania z nim :) Jak zrobię jakieś nowe fajne fotki to podzielę się :) W tej chwili nie idzie mu zrobić ładnego zdjęcia, bo jest zbyt szybko i wszystko jest zamazane :) Pozdrawiamy, S***** i M**** z Reksiem[/I][/COLOR] koniec cytatu. Mam nadzieję, że Rodzinka wybaczy... ale sami powiedzcie: jak tu nie zacytować? :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:[/QUOTE] tak sie ciesze, tak sie ciesze. bardzo dziekuje za relacje. strasznie mi zapadl w serce. mam apetyt na jeszcze jakies relacje i foty... Goga, Eloonia - dziekuje!!!! jakby nie wy taaaki wspanialy Reksio by sie zmarnowal w schronie, a tak - jest szczesliwy i daje radosc!!!!
  21. zdradzcie jakies szczegoly (jak najnardziej szczegolowe!!!!) :modla: za Reksinka :thumbs:
  22. wreszcie dogo dziala, to odwiedzam Hobiska.
×
×
  • Create New...