-
Posts
8543 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jotpeg
-
Zagłodzona sunia, Ma wspaniały domek u Morgan, Dziękujemy :))))))))
jotpeg replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
tak już jest, że niektóre psy zapadają w serce głębiej... :loveu: nawet o was myślałam ostatnio, że jakaś długa cisza nastała... a tu takie piękne zdjątka i relacja :multi::multi: -
Jastrzębie. Maniuś nareszcie cieszy się domem.
jotpeg replied to psiara_agg's topic in Już w nowym domu
ooo, jak dobrze, ze jest mozliwosc monitorowania losow psiaka! niecierpliwie czekamy na dalsze wiesci. -
Ruda Pysia w typie jamnika wróciła do domu. Żory.Dzięki DG!
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
świetna robota!!!! :klacz::klacz::klacz: -
Jastrzębie. Maniuś nareszcie cieszy się domem.
jotpeg replied to psiara_agg's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dominika 0_0']Siedzę sobie w domu, a tu mama przychodzi i mówi, że sąsiedzi adoptowali psa ze schroniska, pytam się jakiego, a mama na to, że się Maniek nazywa ;D Ja nie wierze, pokazuje jej zdj. naszego Maniusia i to on! Strasznie fajna wiadomość :) Ogólnie to są to starsi ludzi, w porządku są, zawsze mięli psy w domu i dobrze się nimi zajmowali ;)[/QUOTE] wspaniala wiadomosc!!!! Maniek/Kuba powodzenia! Dlugiego szczesliwego i zdrowego zycia!!! :laola::laola::laola: -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/20/img0436zv.jpg/][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/5341/img0436zv.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/818/img1472xn.jpg/][IMG]http://img818.imageshack.us/img818/1167/img1472xn.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/804/img0460zh.jpg/][IMG]http://img804.imageshack.us/img804/3650/img0460zh.jpg[/IMG][/URL] nie dopcham się do własnego łóżka? [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/193/img1512sj.jpg/][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/6333/img1512sj.jpg[/IMG][/URL] czasem się udaje... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/198/img0483n.jpg/][IMG]http://img198.imageshack.us/img198/6392/img0483n.jpg[/IMG][/URL] Pozdrawiamy serdecznie!!! [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/267/img0476im.jpg/][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/7786/img0476im.jpg[/IMG][/URL] -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
Nam też było bardzo miło! Dom pod lipkami, tak? Norek bardzo dobrze chodzi bez smyczy, swietnie uważa na nas, utrzymuje kontakt wzrokowy, mało tego, porozumiewa się (TZ go tego nauczył), w którą strone idziemy: pokazuje się mu ręką kierunek (prawo/lewo) i on wie. Do innych psów jest rozsądny, zresztą jak z nim idę, to mam oczy dookoła głowy, i unikam, kogo trzeba :cool3: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/38/img1380b.jpg/][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/4128/img1380b.jpg[/IMG][/URL] czy tak wygląda grzeczny pies? [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/337/img7977qp.jpg/][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/5500/img7977qp.jpg[/IMG][/URL] a tak wygląda psi kawaler-gentelmen [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/401/img7966l.jpg/][IMG]http://img401.imageshack.us/img401/4197/img7966l.jpg[/IMG][/URL] zielono mi... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/443/img0424oo.jpg/][IMG]http://img443.imageshack.us/img443/2742/img0424oo.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/221/img0428ovj.jpg/][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/2670/img0428ovj.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/502/img0423w.jpg/][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/8274/img0423w.jpg[/IMG][/URL] -
Jastrzębie. Maniuś nareszcie cieszy się domem.
jotpeg replied to psiara_agg's topic in Już w nowym domu
szkoda go bardzo. tyle zycia w schronisku... -
Jastrzębie. Maniuś nareszcie cieszy się domem.
jotpeg replied to psiara_agg's topic in Już w nowym domu
[quote name='psiara_agg']Ogłoszenia Maniuś w formie papierowej już ma, rozdane zostaną podczas akcji schroniskowej w szkole. Może ktoś będzie chciał pomóc i popchnie go dalej. Zostaną też w najbliższym czasie poroznoszone po wszystkich sklepach w jakich tylko można zostawić ulotki. Bądźmy dobrej myśli ;)[/QUOTE] trzymamy baaaardzo mocno!!! psiak szuka domu ponad dwa lata!!! tak nie moze byc!!! -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
dziękujemy!! [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/846/img1061y.jpg/"][IMG]http://img846.imageshack.us/img846/9503/img1061y.jpg[/IMG][/URL] kto zgadnie, co robi maly/czarny? [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/546/img0929io.jpg/"][IMG]http://img546.imageshack.us/img546/4746/img0929io.jpg[/IMG][/URL] a Norek szuka myszy... [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/51/img0265yb.jpg/"][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/757/img0265yb.jpg[/IMG][/URL] i dzielnie slucha pancinego gadania... [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/821/img0938qt.jpg/"][IMG]http://img821.imageshack.us/img821/9320/img0938qt.jpg[/IMG][/URL] oraz reprezentuje godnie tradycje; [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/29/img0911ef.jpg/"][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/694/img0911ef.jpg[/IMG][/URL] -
Jastrzębie. Maniuś nareszcie cieszy się domem.
jotpeg replied to psiara_agg's topic in Już w nowym domu
sprawdzilam, banerek dziala. ktokolwiek to sprawil - dziekuje. :thumbs: jak tam akcja promocyjna Manka?? -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
:helo: każden jeden ma swoje zainteresowania; Norek - nornice [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/694/img1176dt.jpg/"][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/2903/img1176dt.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/854/img1184vw.jpg/"][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/5804/img1184vw.jpg[/IMG][/URL] TZ - architekturę [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/27/img1118l.jpg/"][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/3530/img1118l.jpg[/IMG][/URL] i wszyscy zadowoleni :p [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/339/img1190ji.jpg/"][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/2347/img1190ji.jpg[/IMG][/URL][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/339/img1190ji.jpg/"] [/URL] cieszymy się, jak nas odwiedzacie :multi: a Norek na zdjęciu z uszkami faktycznie wygląda jak Rudek... -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
dziś święto: [B]Norek jest z nami 5 lat!!! [/B](przyjechał 16 kwietnia) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/24/img0240zvy.jpg/"][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/7983/img0240zvy.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/404/img0239ii.jpg/"][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/4706/img0239ii.jpg[/IMG][/URL] -
Jastrzębie. Maniuś nareszcie cieszy się domem.
jotpeg replied to psiara_agg's topic in Już w nowym domu
kto moze uaktualnic banerki Manka, bo nie dzialaja - po przerwie w dostawach dogo :angryy: -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
Przepadło kilka postów, wklejam powtórnie. Pan Norek w Tenczynku. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/705/img0243iz.jpg/][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/9780/img0243iz.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/716/img0671xn.jpg/][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/2618/img0671xn.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/254/img0248sc.jpg/][IMG]http://img254.imageshack.us/img254/4328/img0248sc.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/267/img0627st.jpg/][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/8643/img0627st.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/827/img0629vf.jpg/][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/5968/img0629vf.jpg[/IMG][/URL] Pan Kot lubi nowe legowisko; [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/827/img0124uya.jpg/][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/2636/img0124uya.jpg[/IMG][/URL] -
:angryy::-(:angryy: czy cos wiadomo o tym: [URL]http://www.dziennikpolski24.pl/pl/region/miasto-krakow/1215290-walka-o-maltretowane-konie-wlasciciel-sie-schowal.html[/URL] podaja, ze sprawa zajal sie KTOZ. Klacz wisiala od kilku misiecy na pasach!!! W stajni znaleziono takze zabitego psa. Co z innymi psami i czy udalo sie odebrac je temu psychopacie???
-
Jastrzębie. Maniuś nareszcie cieszy się domem.
jotpeg replied to psiara_agg's topic in Już w nowym domu
a tak przyszlam sprawdzic niusy... -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
Wawelskie pozy... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/822/img0210js.jpg/][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/936/img0210js.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/521/img0158kz.jpg/][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/7729/img0158kz.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/35/img00731qm.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/8312/img00731qm.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/85/img00601u.jpg/][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/1154/img00601u.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/594/img0161ra.jpg/][IMG]http://img594.imageshack.us/img594/6189/img0161ra.jpg[/IMG][/URL] po tym wszystkim pies jest taki zmęczony, że pozostaje tylko jedno... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/41/img0098hg.jpg/][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/4522/img0098hg.jpg[/IMG][/URL] -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/805/img0382kq.jpg/][IMG]http://img805.imageshack.us/img805/814/img0382kq.jpg[/IMG][/URL] Dawno nas tu nie było, a tymczasem nadeszła wiosna... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/545/img0381a.jpg/][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/56/img0381a.jpg[/IMG][/URL] Norek postanowił jej poszukać [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/220/img0167muo.jpg/][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/1425/img0167muo.jpg[/IMG][/URL] co jest dość męczące [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/444/img0396c.jpg/][IMG]http://img444.imageshack.us/img444/959/img0396c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/717/img0531pp.jpg/][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/7765/img0531pp.jpg[/IMG][/URL] a tu Norek patrzy na Kraków... -
Jastrzębie. Maniuś nareszcie cieszy się domem.
jotpeg replied to psiara_agg's topic in Już w nowym domu
super. zawsze cos. -
Jastrzębie. Maniuś nareszcie cieszy się domem.
jotpeg replied to psiara_agg's topic in Już w nowym domu
Reklamowac go trzeba, lansowac. -
taki anons znalazlam/moze sie przyda: Zaadoptuję 2 koty Przyjmę do adopcji dwa, najlepiej znające się już, koty do gospodarstwa agroturystycznego we wsi Olszewo, 9 km od Olecka na Mazurach. Niestety nie mam obecnie czasu żeby jechać po koty dalej niż do Olecka. Najlepiej gdyby jakaś Forumowiczka przywiozła koty do mojego gospodarstwa i przy okazji zobaczyła w jakich warunkach będą mieszkać. Można też wynająć u mnie pokój i pobyć jeszcze jakiś czas z kotami aby zmniejszyć traumę związaną z rozstaniem. tel: 602 898 591 [url]http://www.dogomania.pl/threads/223935-Zaadoptuję-2-koty[/url]
-
Schronisko w Olsztynie- psy, koty do adopcji, wątki,zdj. ze spacerów...
jotpeg replied to Jagoda1's topic in Już w nowym domu
hej, znalazlam taki anons: Zaadoptuję 2 koty Przyjmę do adopcji dwa, najlepiej znające się już, koty do gospodarstwa agroturystycznego we wsi Olszewo, 9 km od Olecka na Mazurach. Niestety nie mam obecnie czasu żeby jechać po koty dalej niż do Olecka. Najlepiej gdyby jakaś Forumowiczka przywiozła koty do mojego gospodarstwa i przy okazji zobaczyła w jakich warunkach będą mieszkać. Można też wynająć u mnie pokój i pobyć jeszcze jakiś czas z kotami aby zmniejszyć traumę związaną z rozstaniem. tel: 602 898 591 [url]http://www.dogomania.pl/threads/223935-Zaadoptuję-2-koty[/url] moze sie uda dla ktoregos z waszych?? -
ja wlasnie lubie takich awanturnikow jak Tofik... :oops: ciekawe czym tak ujmuja, przeciez to tylko klopot jest :diabloti: nie da sie przejsc czasem przez osiedle - wszedzie wrogowie :diabloti: Tofis-szczerzuj piekny, a jeszcze lepsze zdjecie, jak Tosia połyka mu głowkę :lol: a Tosia piekna... skad ja wzieliscie, ze schronu? (nie wiem czy dobrze pamietam), kilka lat temu to jeszcze malo kto slyszal o tej rasie, a i teraz nie jest zbyt popularna, co dla rasy lepiej, a i slodkie "labladorki" :evil_lol: to nie sa.