Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. rzeczywiscie, to zdjecie w kaciku pod drzwiami wzruszajace: Lisio - wiernuszek :loveu::loveu::loveu: natomiast foty Lisia w kagancu przerazajace; taki maly piesek w kagancu, ale co zrobic, jak to taki potfuuur jezd :diabloti:
  2. [quote name='szafra']Wszystko po staremu ...[/QUOTE] do kitu, żeby nie powiedziec inaczej...
  3. Tofiś ma wzrok biedny bardzo na tym zdjęciu... kto go nie zna, pomyślałby: biedaczek :evil_lol: chyba trzeba więcej jego zdjęć zamieścić, żeby udowodnić, że nie tylko Panna Rodzyn jest traktowana jak królowa angielska :lol:
  4. a tak przyszlam, zobaczyc czy cos sie zmienilo u psiaka... :shake::shake::shake:
  5. [quote name='smerfunia kluczbork']Szukamy domu dla bardzo radosnego, łagodnego kundelka znalezionego na klatce schodowej w Kluczborku. Psiak jest delikatny, łagodny i nastawiony przyjaźnie do ludzi. Pobyt w Azylu nie jest dla niego łatwy. Prawdopodobnie zagubił się lub ktoś niestety go wyrzucił.[/QUOTE] a moze porozwieszajcie kilka ogloszen w okolicy- wyglada na to ze sie komus zgubil, albo pobiegl za cieczka. domowy maly psiak.
  6. [quote name='tamb'][URL]http://www.dziennikpolski24.pl/pl/po-godzinach/przygarnij-zwierzaka/1209571-wyrzucony-na-ulice.html[/URL][/QUOTE] :modla::modla::modla: :thumbs::thumbs::thumbs:
  7. na obliczu Jordanka błogość i lubość się malują :loveu::loveu::loveu:
  8. czy to Wisla w tle? piekne niebiesko-zimowe foty!! :multi::multi: przeczytalam o przygodzie Puculka z łapką, współczuje, najedliście się strachu. Przerabialam takie przecięcie, krew się leje strasznie. Dobrze ze Pucek zdrow i w formie. A sniegu faktycznie niech za duzo nie je.
  9. [B]zdrowiej, Filipku![/B] a co do jedzenia - moglo mu zaszkodzic nawet wylizywanie lapek po spacerze; przeciez miejskie chodniki brudne jak nie wiem co, posypane sola :shake:
  10. [quote name='shanti']Maniek już był chyba dwa razy w DZ, w Metro i nic, pecha ma czy jak?[/QUOTE] krasnoludki powiedzialy, ze jutro Maniuś w Dzienniku Polskim będzie. może tym razem szansa na dom?? trzymać kciuki! :thumbs::thumbs::thumbs:
  11. [quote name='Mona1991']Jak zgram spowrotem Mańkowe zdjęcia, moge go wrzucic na samą górę, ale nie raz już tam był... Zdjęcia u góry automatycznie się zmieniają, nie wiem czy da się ustawić tylko Mańkowe ale spróbuję. :) Napisze najwyżej jakiś tekst, że jak ludzie wejdą i przeczytają to o nim będą wiedzieć. Coś wymyślę :)[/QUOTE] mysl, mysl :modla::modla: Maniek prosi...
  12. [B]wiewiór[/B] - eskimos??? :lol: fantastyczne zdjęcia!!! :p
  13. [quote name='tymuś']mi się wydaje że może coś ze sercem skoro leki przeciwbólowe nie działają jakaś arytmia lub zmiany miażdzycowe wywołujące niedotlenienia a ucieka bo pies myśli że jak ucieknie to "zostawi ból" za sobą[/QUOTE] niestety, myślę że cos takiego; nagły ból.
  14. [quote name='dorota1']No to mieliście straszną przygodę:shake:. A swoją drogą to jakiś dziwny labrador, ta rasa jest zazwyczaj przyjazna do ludzi i innych zwierząt.[/QUOTE] taka jest opinia, w zwiazku z tym ludzie mysla, ze te psy wychowaja sie same. mam, niestety, inne doswiadczenia: 1. polowanie na Norka 2. scenka nad Wisla: czekoladowy labrador poluje na łabędzia z duzymi szansami na sukces, bo to bylo na lądzie :angryy: [B]scenki domowe[/B] :lol::lol::lol: Norkowe polowanie na serniczek: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/600/img7942ib.jpg/][IMG]http://img600.imageshack.us/img600/4987/img7942ib.jpg[/IMG][/URL] to co, jemy??? [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/809/img7943p.jpg/][IMG]http://img809.imageshack.us/img809/7113/img7943p.jpg[/IMG][/URL]
  15. [quote name='jotpeg']nie dałoby sie go podpromowac na schroniskowej stronie?! tak na górę go dac, na początek, bo ledwo go znalazłam. przynajmniej na tydzien. :modla::modla::modla:[/QUOTE] mam na mysli te strone: [url]http://schronisko-jastrzebie.bloog.pl/[/url] mozna by go np. na tydzien dac na gore listy + foty z galerii.
  16. nie dałoby sie go podpromowac na schroniskowej stronie?! tak na górę go dac, na początek, bo ledwo go znalazłam. przynajmniej na tydzien. :modla::modla::modla:
  17. krasnoludki powiedzialy, ze jutro Pikuś będzie w Dzienniku Polskim! kciuki trzymać proszę! :happy1::happy1::happy1::happy1::happy1:
  18. kazdy sposob jest dobry, zeby tylko mial dobry dom!
  19. to oprocz Dede jest tam takze inny psiak?? Powodzenia, Dede, w nowym domu!!!
  20. [quote name='dorota1']Ala Norek ma fajny kubraczek;)[/QUOTE] Kubraczek uratował ostatnio Norkową skórę - dosłownie - mieliśmy bowiem niemiłą przygodę. Norka, radośnie biegnącego na spacer, zaatakował labrador. Szedł na smyczy, ale wyrwał się, i ciągnąc smycz za sobą - i żadnego ale/hallo - rzucił się na Norka. :angryy: Wskoczyłam ratować, ale wkrótce - tak jak Norek - leżałam w śniegu. Mój krzyk słyszało chyba całe osiedle. :diabloti: Na szczęście facet od labradora ślizgiem butami do przodu wpadł między psy i zciągnął swojego z Norka. Poczłapaliśmy do domu, trzęsąc się z nerwów, sponiewierani i wytytłani oboje.:roll: Oglądnęłam Norka, na szczęście, nic mu nie jest. Rzeczona ofiara: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/803/img7781a.jpg/][IMG]http://img803.imageshack.us/img803/2843/img7781a.jpg[/IMG][/URL] Pozdrawiamy!!!
  21. dla Dede i ekipy :kciuki::kciuki::kciuki:
  22. czyli - nie poddajemy sie!!
  23. zima, zimno... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/560/img7850g.jpg/][IMG]http://img560.imageshack.us/img560/6315/img7850g.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/269/img7909q.jpg/][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/4144/img7909q.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/855/img7837gr.jpg/][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/7782/img7837gr.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/27/img7892rq.jpg/][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/2800/img7892rq.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/703/img7887m.jpg/][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/3061/img7887m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/3/img7875v.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/4601/img7875v.jpg[/IMG][/URL]
  24. oby. za dlugo to trwa, czas mija, a piesek marnieje.
  25. [quote name='Patia']Pilnie potrzebna pomoc dla wyziębionej , wyłysiałej suczki jamnika długowłosego . Suczka ma prawdopodobnie nużeńca , pazury tak długie , ze ranią opuszki , jest stara , błąka się od dłuższego czasu przy stacji benzynowej na Podhalu , tyle mam informacji na razie . Wieczorem będą zdjęcia . Czy ktoś kojarzy opiekunów jamników na Dogomanii ? tutaj: http://www.dogomania.pl/threads/173573-Jamniki-i-jamnikowate-w-potrzebie-z-ca%C5%82ej-Polski-!!!!!!
×
×
  • Create New...