Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Ja też cały czas myślę, co u Leosia.
  2. Pokazuj sie wszystkim uparcie...
  3. Mam nadzieję, że to taki jednorazowy incydent i wszystko się unormuje.
  4. Donka, przeczytałam cały twój wątek na poprawę humoru. Jak ja kocham takie zakończenia. :loveu:
  5. Rychu, Rychu - ciągle samotny :-(.
  6. I znowu podrzucę maluszki, może dojrzy przyszły właściciel.
  7. Alterku, dlaczego ciągle nie masz domku.........
  8. Duduś na pierwszą..........
  9. [quote name='KropkaKropka']Nikt nie zagląda do ślicznego pieseczka :-([/quote] No właśnie........
  10. Następnym razem to Majeczka upiecze mazurka, więc musiała dokładnie poznać procedurę przygotowywania ciasta i wypieku. No i co najważniejsze - degustacja, czy aby przepis dobry i ciasto dopieczone :diabloti: :evil_lol:.
  11. O widzę, że stadko sie powiększa :multi:. Kolejna bida znalazła miejsce w Waszym domku. Cudnie :lol:.
  12. Piękna i szczęśliwa sunia. :loveu: Dorotko, a wiesz, że Sefora ma już domek? Poszła razem z koleżanką do wspaniałych właścicieli, więc wszystko dobrze sie skończyło :lol:. Prosimy o częstsze fotorelacje :cool3:.
  13. Kolejna bida bez domku........................
  14. Prosimy o nowe zdjęcia i relację :lol:.
  15. Hej, hej - co tu tak cicho?
  16. Ciągle wracam z radością do tego wątku :loveu:.
  17. Leosiu, co tam słychać, lepiej troszkę?
  18. Majeczko - ciocia o tobie pamięta. Niedługo święta, oj, będzie żebranina przy świątecznym stole :evil_lol:.
  19. Maluszki, pora do domków.
  20. Alterek nadal bezdomny :shake:.
  21. Duduś chce się pokazać wszystkim.
  22. Wonderku - domek coraz bliżej.
×
×
  • Create New...