Następnym razem to Majeczka upiecze mazurka, więc musiała dokładnie poznać procedurę przygotowywania ciasta i wypieku. No i co najważniejsze - degustacja, czy aby przepis dobry i ciasto dopieczone :diabloti: :evil_lol:.
Piękna i szczęśliwa sunia. :loveu: Dorotko, a wiesz, że Sefora ma już domek? Poszła razem z koleżanką do wspaniałych właścicieli, więc wszystko dobrze sie skończyło :lol:.
Prosimy o częstsze fotorelacje :cool3:.