[quote name='anielica']To ja, dzięki za pochwałę... :oops:
Mnie się średnio podobało prawdę mówiąc, długaśne jakieś...
No, ale skoro mówisz że może być, to fajnie :p
Będziemy odnawiać, i odnawiać, aż dojrzy go jego człowiek...[/quote]
Wiesz, ja wychodzę z założenia, że jak ktoś naprawdę chce zabrać do siebie psiaka to będzie chciał wiedzieć o nim jak najwięcej (ja bym chciała). I nie zniechęci się czytaniem opisu. Twój opis jest dość długi, ale treść "przyciąga oko" i tak, jak pisałam chwyta za serce.
Teraz trzymamy kciuki, żeby i inni tak pomyśleli.