Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Zmysł, napisałam do P. Lucynki, ale nie mam odpowiedzi :shake:. Gnębi mnie to trochę.
  2. [quote name='anouk92']To co Alter jedzie do Was?:evil_lol:[/quote] W parze z moją Katią też nieźle by wyglądał :cool3:.
  3. [quote name='anielica']Książeczki Wonderkowe pofrunęły, niech i Wonderek frunie w górę! W końcu się uda, już nie takie sprawy wygrywaliśmy, no nie? :razz:[/quote] Taaak! Jak przeczytałam o Wonderku to od razu stanął mi przed oczami Leoś i Twoja dramatyczna walka o tego psiaka. Wyglądało to wszystko bardzo nieciekawie, ale udało się. Uwielbiam wracać do tego wątku i strasznie mi przykro, że Leoś chory. Ale z drugiej strony - gdyby pozostał w schronisku to już dawno by go nie było........... Więc Wonderku musi być dobrze :lol:.
  4. Szukaj psinko swego Pana.
  5. Wonderku, biegnij do góry - na dole nikt cię nie zobaczy.
  6. Ojej, trzustka to chyba poważna sprawa.
  7. Alterku, wypatruj nowego domku!
  8. Czy wiadomo coś o chłopaczku?
  9. Alterku, pamiętam o Tobie cały czas.
  10. Pokaż się wszystkim ludkom, Wonderku.
  11. Leoś to już dorosły, bardzo przystojny mężczyzna ;).
  12. [quote name='Olga132']to jest wątek który bedzie podnoszony do końca świata i jeden dzień dłużej:evil_lol: juz terier pszeniczny o to zadba[/quote] No to w górę,
  13. Ale możemy go chociaż uparcie podnosić i pokazywać całemu światu.
  14. [quote name='anielica']To ja, dzięki za pochwałę... :oops: Mnie się średnio podobało prawdę mówiąc, długaśne jakieś... No, ale skoro mówisz że może być, to fajnie :p Będziemy odnawiać, i odnawiać, aż dojrzy go jego człowiek...[/quote] Wiesz, ja wychodzę z założenia, że jak ktoś naprawdę chce zabrać do siebie psiaka to będzie chciał wiedzieć o nim jak najwięcej (ja bym chciała). I nie zniechęci się czytaniem opisu. Twój opis jest dość długi, ale treść "przyciąga oko" i tak, jak pisałam chwyta za serce. Teraz trzymamy kciuki, żeby i inni tak pomyśleli.
  15. [quote name='anielica']Aukcja allegro dla Wondera: [URL="http://www.allegro.pl/item327001509_wonder_mlody_nie_widzi_w_schronisku_bez_szans.html"]http://www.allegro.pl/item327001509_wonder_mlody_nie_widzi_w_schronisku_bez_szans.html [/URL][/quote] To Ty układałaś? Aż mnie w dołku ścisnęło jak przeczytałam - pięknie :loveu:. Żeby tylko ktoś odpowiedni przeczytał.
  16. Tyle psiaków do pokochania.
  17. Wonderku - domku szukaj.
  18. Alterek nie ma swojego człowieka.
  19. Duduś bezdomny nadal.
  20. [quote name='Tweety']kto ze Śląska zajmie się na trochę Fruzią?[/quote] No właśnie, kto?
×
×
  • Create New...