Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Przelałam na AFN grosik dla Fruzi. Teraz szukamy domku tymczasowego na Śląsku.
  2. Duduś bardzo chce mieć domek.
  3. Nadal zero zainteresowania...
  4. Alterek się przypomina.
  5. Fruzia musihce koniecznie znaleźć domek tymczasowy na Śląsku...
  6. Ej, Rysiu - jak będziesz tak spadał to do końca swoich dni nie opuścisz schronu :-(.
  7. [quote name='Masza4']Wczoraj spędziłam parę chwil przy boksie Wondera, dziewczyny były z nim na spacerze. Nawet jak gada się do niego przez kraty, to merda jak szalony! Reaguje na imię i patrzy w stronę ludzi. Jest przekochany![/quote] Przyjrzałam się fotkom psiaka i aż łzy w oku się zakręciły. Sprawia wrażenie szalenie zagubionego, ufnego i dobrodusznego. Tylko szansa potrzebna..........
  8. Brak słów :loveu::loveu::loveu:
  9. Dudusiu - wypatruj domku...
  10. A tu trzy psiaki bez domków......
  11. [quote name='puchu']Bo ludzie nie wiedzą co dla nich dobre :shake:[/quote] właśnie..............
  12. A ja też wpłacę parę grosików, tylko na czyje konto?
  13. :Cool!::Cool!::Cool!:
  14. Bari jest piękny! Taki dostojny, gładziutka sierść - pies na medal. Zmysł - to chyba tak jest, że psy, które doświadczyły tułaczki tak przywiązują się do kochających właścicieli, że świata poza nimi nie widzą. Bari na pewno Cię poznał, ucieszył się z wizyty - ale nie rozumiał po co przyjechałeś. I tak na wszelki wypadek zachował rezerwę :lol:. Ale to świetnie świadczy o nowych właścicielach :loveu:. Powodzenia, piesku!
  15. Pani Lucynka z forum Collie napisała: [COLOR=Red][B]"Witam,prosze podajcie numer konta Hoteliku ,mamy pieniadze na naszym koncie _Dla Collie w potrzebie" Przekaze pieniadze.Prosze ustalcie na jaki orientacyjny czas. Czy trzeba placic "z gory",czy na koncu pobytu? Przede wszystkim musimy szukac Mu Domu docelowego." [/B][/COLOR]
  16. Wonderku - strasznie biedny z Ciebie psiak z tymi chorymi oczkami :-(. Anielica - dobrze, że jesteś :loveu:
  17. Takie śliczne maluszki powinny grzać doopki w nowych domkach.
  18. I o domek prosimy!
  19. Tylko, że Rysia nikt jakoś nie chce pokochać :-(.
  20. Ale sunieczki będą miały wspaniały domek :loveu:. Powodzenia :multi:.
  21. Dziękję Anouk za podanie mi numeru konta, napisałam na Collie, że chętni mogą prosić o dane bezpośrednio Anouk lub pisać do mnie na pw, gdyż mam te dane. Forumowicze są zainteresowani, w jakim hoteliku jest Alterek?
  22. Wspaniałe wiadomości :loveu: Dopiszę na Collie o tym, że Alterek ma hotelik i zbieramy pieniążki na jego utrzymanie. Potrzebny jest jednak nr konta, na który forumowicze mogliby dokonywać wpłat. Na czyje konto zbieramy? Podajemy oficjalnie na forum, czy na pw?
  23. Moja Katia JUŻ nie gryzie. Kiedy była szczeniorkiem i zostawała na kilka godzin w domu sama to obgryzała ściany, futryny i drzwi. Odkąd posmarowaliśmy jej ulubione do gryzienia miejsca czymś gorzkim (zupełnie nie pamiętam nazwy preparatu) skończyły się problemy. W czasie zabawy nigdy nie gryzła i nie gryzie :loveu:.
  24. Jak na razie byłoby to bardzo dobre rozwiązanie - ja deklarowałam, że wesprę finansowo utrzymanie Alterka i tak będzie.
  25. Więc mocno trzymam kciuki.
×
×
  • Create New...