Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Jako już zniosłam. Zmysł - wiesz coś chociaż tyci tyci..........
  2. Oj, Zmysł - może lepiej nie pisz takich informacji. Takie ciekawskie i niecierpliwe baby jak ja to mają potem problem, żeby się na czymś skupić :razz:.
  3. Rysiu sie przypomina wszystkim.
  4. Sefora marzy o prawdziwym domku.
  5. I chcą znaleźć prawdziwe, kochające domki.
  6. To i ja się wybiorę z Dudusiem.
  7. [quote name='Zmysł']dobra, zrobione. A ja jutro będę coś wiedział, jakieś miejsce się krystalizuje.[/quote] A ja to do jutro jajko zniosę.
  8. [quote name='Ulka18']Napisalam do wybawicielki kolakow Lucynki W. z Fundacji Dr Lucy, dzieki ktorej juz kilka kolakow wyciagnelismy ze schronisk i umiescilismy w hotelikach. Mam nadzieje, ze sie odezwie i maly Alterek bedzie mogl zamieszkac w hoteliku np. u Murki.[/quote] Czytałam, piękne dzięki - ja dołożę się do kosztów hoteliku.
  9. [quote name='wisela1']Baaardzo tęsknie za nudnym zyciem.... Dziś od świtu miałam rozrywkę w postaci płonącego monitora.... W porę weszłam z dziećmi ze spacerku. Przed wyjściem puściłam TeZiowi radio... On nawet nie czuł smrodu spalenizny. Weszłam do klatki, wsiadłam do windy i COS poczułam.. Czerwona lampka mi sie zaświeciła ale jeszcze nie łaczyłam tego z moim "majątkiem" Podeszłam pod drzwi .... Płomieni na zewnątrz jeszcze nie było, ale wokół monitora poświata. Paliło sie w środku a radio grało nadal... Na szczęście trzęsący sie staruszek 14 - to calowy stał sobie na stychu...[/quote] Wiesz, Elu - gdybyś wyszła na kilka godzin to wolę nie myśleć, co by było :shake:.
  10. Serwo, o Tobie nie da się zapomnieć.
  11. No to się trafiło suni :loveu:. Lepiej nie mogła trafić. :lol:
  12. Kolejny piesek w pilnej potrzebie.
  13. Sefora jest naprawdę śliczna.
  14. Alterku, biegnij szybciutko do góry,może w końcu ktoś cię zauważy.
  15. I jeszcze jeden, i jeszcze raz!
  16. Tyle tych bezdomnych bid............
  17. [quote name='beka']Ale śliczne psiaki :)[/quote] Ale bez domku. :-(
  18. Sunieczka prosi o domek.
  19. Tymczas naprawdę pilnie potrzebny.
  20. No to teraz i ja przyłączę się do życzeń. Mam nadzieję, że Sonia da Pani i Rodzince dużo radości. A za kilka tygodni, miesięcy nie będziecie sobie potrafili przypomnieć jak to było, kiedy Soni jeszcze nie było. ;)
  21. Maluszki, nikt was nie odwiedza.
  22. Podniosę chociaż słodziaka.
×
×
  • Create New...