A moja wpłata jeszcze nie zaksięgowana? 17 marca przelałam na Farcika 50 zł za zmysłowy bazarek, powinny już pieniążki być. Troszkę się niepokoję, bo przeważnie wpłaty są księgowane następnego dnia.
[quote name='Tweety']wpłacone bazarki:
Selenga, Monika C[/quote]
Monika C to chyba ja (za zmysłowe bazarki). Martwiłam się, bo nie podałam nicka, ale widzę, że po danych adresowych też się da. :lol:
Fruzuiniu w górę!