Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Napisz może skąd jesteś, jeśli nie będzie chętnych - wystawię rzeczy, mam tylko problem z aparatem, kiepściutki bardzo :shake:.
  2. [quote name='kelpie0']Dokładnie, [B]Tomcug[/B] czemu ja Cię zawsze ze [B]Zmysłem[/B] mylę?[/quote] Nie wiem, nie wiem, ale wyjaśniam wszem i wobec, że "jestem kobietą", czego o Zmyśle powiedzieć nie można :evil_lol: :cool3:.
  3. Thelmusiu - pamiętam i życzę samych radosnych dni z okazji Świąt dla Ciebie i Rodzinki.
  4. Cora, mam nadzieję że jesteś szczęśliwa i te Święta są dla Ciebie radosne i pogodne.
  5. Spineczko, radosnych i pogodnych Świąt - ciekawe, co u Ciebie słychać. :lol:
  6. Bolusiu, cichutko tu strasznie, ale złożę Tobie i Opiekunom życzenia zdrowych, pogodnych Świąt. :loveu:
  7. Zosiu, troszkę spóźnione, ale szczere życzenia świąteczne dla całej ludzko - psiej Rodzinki. :loveu:
  8. Barusiu - Święta w nowym domku, coś wspaniałego, prawda?
  9. Donko, wesołych i szczęśliwych Świąt w nowym domku. :loveu:
  10. [quote name='LittleMy']dac go do Wyborczej po swietach?[/quote] Myślę, że im więcej ogłoszeń, tym lepiej.
  11. Ja też jestem bardzo ciekawa, jak psiak sprawuje się w nowym domku.
  12. Fruzia się przypomina w świąteczny dzień.
  13. Każdy zobaczy w nim to, co chce zobaczyć ;).
  14. Szorstek - to ty taki awanturnik jesteś????
  15. Dudusiu, szukaj swego Pana.
  16. Maluszki szukają nowych domków na wiosnę.
  17. Rychu, ty nigdy nie opuścisz tego przytuliska?
  18. Maluszku, cały czas o tobie myślę.
  19. Świąteczny dzień - ale ty nie masz czego świętować.
  20. Ogromnie się cieszę, że jest poprawa. I jestem myślami z Wami z te Święta.
  21. ...............................
  22. Rysiu, wesołych Świąt...
  23. Wonderku - szczęścia w nowym domku...
×
×
  • Create New...