Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. [quote name='Zmysł']Sunia jest już u mnie. Wychudzona, aż strach.[/quote] No bo kto by tam jeszcze przejmował się nietrafionym prezentem! I jeszcze karmić darmozjada trzeba, nie? :-( Nie mogę, no nie mogę :placz:.
  2. Nie przejadła się babunia? Bo jeść to ona kocha, nie?
  3. Szoruj Szorstek do góry i nie dokuczaj innym psiakom, bo nikt cię nie zechce :shake:.
  4. [quote name='Zmysł']to by im zajęło zbyt dużo czasu[/quote] A co zajmie mniej czasu - uśpienie?????????? :placz:
  5. Alterku - nie przypuszczałam, że tak długo przyjdzie ci czekać.
  6. Szorstuś, łobuz z ciebie. Pogryzłeś maluszka :shake:.
  7. Maluszki, znowu szansa, ale nie dla was.
  8. A jak się teraz czuje Farcik? Chętnie obejrzałabym foteczki jakieś. :cool3:
  9. Duduś bardzo chciałby do domku.
  10. Fruzieńka bardzo chora, potrzebuje wsparcia.
  11. Rysiu - dlaczego nikt nie widzi, jaki z ciebie macho? :razz:
  12. Sunia piękna, powinna szybko znaleźć domek.
  13. Bardzo, bardzo się cieszę, że wszystko u Was w porządku :lol:. Piękny psiak, wspaniała historia :loveu:.
  14. Świetny prezent - żywa maskotka :shake:.
  15. [quote name='Zmysł']Milka87, dziękuję bardzo. Jutro podam numer konta.[/quote] Podałam wczoraj ;).
  16. Alterku, święta bez domku, to może po świętach ktoś cię zauważy?
  17. Rysieńku, taki fajny z ciebie chłopak i taki samotny.
  18. Cały czas będziemy pokazywać ślicznotę, nie może spadać.
  19. Szorstek nie chce być porządnym psem, on chce być psem kochanym!!!
  20. Ja nieustannie myślami jestem z Wami. Włodziu, Edytko - zdrowia, zdrowia, zdrowia!!!
  21. I na pewno strasznie cierpi.
  22. No widzisz, Elu jak ze mnie fujara. Masz taki wspaniały "zestaw", a ja Wam nawet wesołych Świąt nie życzyłam :oops:. Przepraszam, już sie poprawiam - samych radości, zdrowia, kompów na chodzie bez niespodzianek no i żeby się te Twoje pociechy tak nie obrażały :evil_lol: !!! Mój Monti dzisiaj też z rozpędem dopadł do drzwi, kiedy je otworzyłam to popatrzył na mnie jak na wariatkę, zrobił natychmiast w tył zwrot i na łóżeczko. No to teraz na niespodziankę na dywanie czekam :diabloti:
  23. [quote name='kelpie0'];) No fakt ;) I dalej nie wiem, dlaczego was mylę... Na pewno nie przez to, że jesteście odmiennej płci, bo tego na forum nie widać... A może podpis? Hmmm... Zmysł ma chyba taki sam :)[/quote] Dokładnie tak jest ;). Przy okazji pokazujemy Farcika !
  24. Milka87 jest z Katowic, czy są osoby, które przejęłyby rzeczy od Milki i wystawiły?
×
×
  • Create New...