Nie wróżę nic dobrego, jeśli chodzi o ten domek. Bo w tym cały jest ambaras, żeby dwoje chciało naraz. A co, jeśli Panu pies będzie przeszkadzał, drażnił i denerwował go? Jedni kochają zwierzęta i nie potrafią bez nich żyć, inni nie i już. Obym się myliła...