Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. [quote name='Gosiapk']Cuda może i na Rycha czekają[/quote] Oj, jeden taki cud by się przydał.
  2. Nikt nie pokocha tej wspaniałej psiny?
  3. Alterku, pamiętam o tobie i marzę, byś znalazł dom.
  4. Dudusiu, dobranoc psinko.
  5. Tak, to nie tak miało być ....................... Wlodziu ['] ['] [']
  6. [quote name='EVA2406']A co Alterek brzydszy, mniej kochany............:mad: I dalej nie ma swojego domku :shake:[/quote] Popieram w 100%. Alterek jest niepowtarzalny i trzeba się o niego bić, bo za kilka dni może być za późno :lol:.
  7. Ryczę :placz:i tak bardzo mocno ściskam Edytkę. Halbinko, modlimy się razem z Tobą.........
  8. [quote name='EVA2406']Sunia śliczna. Na zdjęciu wygląda na większą niż wynika zopisu. Tylko gdzie szukać tych domków:razz:[/quote] No jak popatrzyłam na zdjęcie to wydawało mi się, że widzę wyżełka długowłosego :evil_lol:. Rzeczywiście wygląda na większą, niż jest.
  9. Czytam, ale nic nie piszę, bo naprawdę nie wiem co... Jestem zdruzgotana, nie wyobrażam sobie, co przeżywa Edytka :placz::placz::placz:
  10. [quote name='lamia2']Bo on niestety takiej nizinno-mazowieckiej rasy jest :placz:[/quote] Jest takiej rasy, jak trzeba ;), tylko nikt nie potrafi tego docenić :mad:.
  11. [quote name='EVA2406']Witaj Aniu, a Altarek Wam się nie podoba. Toż to sama słodycz :lol:[/quote] Zmysł, to dlatego byłeś taki tajemniczy. Pewnie nie chciałeś robić nam wielkich nadziei. Jestem bardzo szczęśliwa :multi: :multi: :multi: No właśnie, a Alterek? :oops: Bardzo kibicowałam Bariemu, teraz tak samo jemu kibicuję. Dla mnie to wyjątkowy psiak. :loveu:
  12. Może dzisiaj będzie coś konkretnego wiadomo.
  13. Misio nieśmiało prosi o wsparcie. :oops:
  14. Duduś pokazuje się na dzień dobry.
  15. Jak mało który pies. :shake:
  16. Szorstuś też nie cieszy się zainteresowaniem.
  17. Fruzieńko, pokaż się wszystkim z rana.
  18. [quote name='EVA2406']A Boryska nadal nikt nie chce :-(. Na dodatek ogłoszenia podobno pozrywane :mad:[/quote] Komuś przeszkadzały :shake:
  19. Edytko - bardzo ciężko los Was doświadcza, oby się w końcu obróciło na lepsze. Życzę Wam tego z całego serca.
×
×
  • Create New...