[quote name='EVA2406']Witaj Aniu, a Altarek Wam się nie podoba. Toż to sama słodycz :lol:[/quote]
Zmysł, to dlatego byłeś taki tajemniczy. Pewnie nie chciałeś robić nam wielkich nadziei. Jestem bardzo szczęśliwa :multi: :multi: :multi:
No właśnie, a Alterek? :oops: Bardzo kibicowałam Bariemu, teraz tak samo jemu kibicuję. Dla mnie to wyjątkowy psiak. :loveu: