Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Jaka ona słodka, potrzebny naprawdę dobry domek.
  2. Szorstuś, ciocia nie zapomina o tobie.
  3. Ale podstrzyżyny odjęły jej kilka dobrych lat :lol:. Dla kobiety to nie lada komplement :cool3:.
  4. Duduś na pierwszą!
  5. [quote name='EVA2406']Jak się jakiś sanepid nie przyczepi to dobry pomysł. Tylko trzeba zrobić coś takiego co w razie upału się nie " rozjedzie ". Ja już znalazłam trochę fantów :lol:[/quote] Ja też ;).
  6. Rysiu - waleczne serce - do domku marsz!
  7. Te maluszki nie doczekają się swoich domków?
  8. [quote name='Zmysł']jeszcze nie, ale czekamy[/quote] A ja czekam na odpowiedź od Lucynki, jak odpisze zaraz dam znać.
  9. [quote name='koci-świat']:oops: jasne, że wpłynęło-po prostu moja skleroza zabroniła mi o tym mówić komukolwiek.... Dziękuję[/quote] Najważniejsze, że pieniążki wpłynęły :lol:. Pozdrawiam cieplutko
  10. [quote name='tomcug']A moja wpłata jeszcze nie zaksięgowana? 17 marca przelałam na Farcika 50 zł za zmysłowy bazarek, powinny już pieniążki być. Troszkę się niepokoję, bo przeważnie wpłaty są księgowane następnego dnia.[/quote] A ja jeszcze raz bardzo proszę o sprawdzenie mojej wpłaty, chciałabym spać spokojnie :lol:.
  11. A ta maskotka to chyba wyprawka będzie :cool3:. Jest tak samo słodka jak Lula.:loveu: Zmysł, nie masz tego zdjęcia w większej rozdzielczości? Ustawiłabym sobie jako tapetę na pulpicie.
  12. Smutne to będą urodziny, ale najważniejsze, że Włodzio się trzyma. Cały czas jestem z Wami myślami.
  13. Ja też mocno trzymam, ale cieszyć się będę dopiero jak Lula będzie w domku. Bo różnie to bywa i lepiej ostrożnie podchodzić do adopcji.
  14. Nie zapominajmy o biednej psince...
  15. Nawet nikt nie obserwuje na Allegro naszego poczciwinę :shake:.
  16. [quote name='Ania W'] I nieco wcześniejsze , na którym widać, że gdyby nie ta siatka to benek nie miałby szans ;) [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/3804/rysiek2hl4.jpg[/IMG][/quote] Jakbym widziała mojego Montiego :evil_lol:. Wielkość ratlera, dusza lwa - strzeżcie się narody :diabloti:.
  17. [quote name='anielica']Normalnie śliczności nasze :loveu:[/quote] Anielico - czujesz się, jak Mama Leosia, prawda? :loveu:
  18. Mój kochany Alterek - mam słabość do takich dobrych dusz, jak ty :oops:. Ale nie mogę cię zabrać :-(.
  19. Piesio potrzebuje dobrego, kochającego domku.
  20. Rysiu - wskakuj na pierwszą.
×
×
  • Create New...