[quote name='wisela1']Tomcug spać nie może? Może się poumawiamy na poranne spacerki tak ok. 5,00 ?[/quote]
Przed wyjściem do pracy obowiązkowo Dogo, to jak narkotyk pobudza mnie do życia :diabloti:. A poranne spacerki? No nie bardzo, na szczęście mieszkam w domu, nie w bloku i mój zwierzyniec sam się wyprowadza z rana ;) . Chociaż moja wredna collaczka całą noc biega: łóżeczko - podwóreczko, łóżeczko - podwóreczko. Dopiero nad ranem zasypia kamiennym snem (oczywiście na łóżeczku), a spacerki to już po powrocie ze szkoły. Pracuję z dzieciakami, więc spacer w towarzystwie psów to dla mnie prawdziwy relaks. Mamy niedaleko las, rzekę, wielkie połacie łąk, troszkę można nawet po górkach się powspinać - mówię Wam - cudownie. Chociaż te górki to już nie dla mnie - za stara jestem i zadyszki dostaję :mad:. Więc Elu nie pisz nic o wieku, bo ja już ten temat od dawna omijam szerokim łukiem :oops:.